Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie poczytajcie http://portalwiedzy.onet.pl/101369,1,0,0,galeria_media.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam Plusa od 4 lat i nie narzekam, jeśli chodzi o zasięg to bez dwoch zdań ma najlepszy a co do minut to mam 30 godzin miesięcznie i 500sms za free ale tylko do swoich Choć wczoraj przeniosłem sie na kartę na orange bo jednak większość osób ma w tej sieci i eski po groszu to niezła zabawa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda ze mnie znów ominie fajny spot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki zdrajca, cały czas z tymi samymi ludźmi Ale przecież ty zawsze byłeś zielony i dalej nie mogę sie przyzwyczaić do fioletu :>[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 00:38 _________________________________________________ No co się dziwisz takiej Bemki jeszcze nikt nie widział
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mają zajawki chłopy [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 18:37 _________________________________________________To jest dobre http://plax2.wrzuta.pl/film/qtRJndF6M9/imaginacja_prawdziwe_zjeby Co za zjeby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O w mordę myslałem ze jestem w dziale Newbie Witam wszystkich żeby nie było : cuber, jarko, tytus, lukaszr, trueogre, waskipl, ykk, flyer, trzeniu, irko
-
[B6 BDV] oto moja zonka
Taka nastała moda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PIMPów? A co to jest? A daj spokój
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No cóż, co tu dużo mówić
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu wielkie graty za nowy design W realu furka "daję radę"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek twoja Audika robi teraz naprawdę niezłe wrażenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już wiesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek najlepszego Witaj Panowie CUBROWÓZ ma nowego własciciela ;( ;( ;( Cuber to kiedy będzie nowy Cubrowóz :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale pierd.. (co poniektórzy) głupoty...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za duże pieniądze pewnie lub jakiś pazdzioch
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na razie nie. Wolę B5
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie co myślicie o tej http://moto.allegro.pl/item400164076_audi_a4_orginal_s_line.html Ciekawa ale gość trochę dużo chce.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam przedłużony urlop Jutro wpadnij to porezamy głośniki A tak po za tym to wszystkim.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze ktoś czuwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, wszyscy wiedzą że przed Tobą sie nie jezdzi Taa tylko odważni jeżdzą Pózniej byli przede mną jak pojechali w strone M1 :gwizdanie: Pablo, wszyscy wiedzą że przed Tobą sie nie jezdzi :polew: Pablo ma nowe radio :gwizdanie: Taki mnie już nie interesuje, już wyszedł nowy model
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota panowie Co was się tylu na Bora Komorowskiego znalazło, nie mogliście mnie dogonić? Miny ludzi na przystanku na Wiślickiej bezcenne Tukan dzięki za odwiedziny
-
Formuła 1 2008
Pogratulować tylko Piquet'owi za 2 miejsce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
f*ck ale ten wyścig F1 był zakręcony Porażka
-
Formuła 1 2008
Ale końcówka już nie taka cudowna, właśnie Raikkonen wyprzedził Kubicę a Hamilton wrócił na 1 miejsce po tankowaniu Na dodatek Heidfeld wykorzystał wjazd safety car'a i jest w czołówce a był 13.