Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Wolę wolnegossaka jak ty teraz masz bez turbiny ;P Najlepsze było by 4.2V8 z lpg jak nowak miał w D3.
  2. Brat chciał diesla początkowo 3.0 ale trafiła się ładna 2.5D to taką wzięliśmy, po pół roku zaczęły się usterki i nikt tego by nie przewidział. Jak bym wiedział że ja tym autem będę jeździć i jeszcze betą to bym oczywiście kupił benzynę 530i założył lpg i miał święty spokój. A4 pali mi teraz nie całe 13l jak sprawdzałem to po 2.18zł mamy 28zł no kuźwa.. Do wawy koszt przejazdu od osoby wyjdzie 13zł jak liczyłem, licząc że spali maks 10 litrów na trasie, masakra. Więcej klekota nie kupię chyba że jedynie sprawdzonego 1.9TDI ale zawsze wolałem benzynę.
  3. Ja myślę że GTAV to pozycja obowiązkowa dla każdego gracza Na pewno wrócę do odświeżonej wersji na PS4 tylko dorwę ją taniej, na razie jest w co grać.
  4. KERCZI ale to nie stary TDS 2.5D tylko już na CR jak w nowszych autach. Cholera wie czy nie przez paliwo z auchan nie zaczęły wtryski padać bo się mnie pytali gdzie tankowałem paliwo. Jeszcze turbina zaczyna wyć więc jej już nie będę ogarniać, następny właściciel sobie zrobi. Już przestałem liczyć, ale wcześniej co miałem większą usterkę to poszła pompa paliwa i z częściami, poszło 2k, później inne pierdoły podochodziły, myślę że ok 4ki już włożyłem. W A4ce nic się nie dzieje przez 8 lat, zwykłe koszty eksploatacyjne i tyle, olej z filtrami maks 100zł a w bemce motul + filtry prawie 400zł..
  5. No żebyś wiedział bo paść w serwisie... Po 8 miesiącach kolejna usterka tym razem alternator i czeka mnie regeneracja przynajmniej dwóch wtrysków. W pimpbmw powiedzieli mi 700zł netto za sztukę no chyba ich.. boseron dał mi namiary na gościa z bora komorowskiego i 400zł bierze od sztuki - 24 msc gwarancji. Jak się zagrzeje to już nie telepie budy ale kopci za dużo, miodzio widział kiedyś na moście jak jechaliśmy na spota. A miałem jechać betą na sylwestra do wawki to se pojadę B5 na gazie.
  6. Ja się nie liczę bo też mam A4 którą obecnie śmigam
  7. Ja przez święta trochę nadrobiłem w Driveclub i powiem że giera coraz lepsza, samochodowy najnowsze modele robią wrażenie graficzne w porównaniu z ostatnim GT5 na PS3 to przepaść. Jeszcze w Killzone Shadow Fall chwile pograłem bo kupiłem za pół darmo igłę stan więc pierwsza strzelanka na ps4 zaliczona
  8. Pierwsze święta po których schudłem 1,5kg a nie przytyłem
  9. http://muve.pl/playstation-3/dla-dzieci/auta-2-ps3-pl/2324 http://muve.pl/playstation-3/dla-dzieci/lego-batman-ps3/316 http://muve.pl/playstation-3/zrecznosciowe/how-to-train-your-dragon-2-ps3/69438 http://muve.pl/playstation-3/akcja/lego-star-wars-iii-the-clone-wars-ps3/841
  10. rex chłopie ty żyjesz? Padłem
  11. http://kontakt24.tvn24.pl/roztrzaskal-samochod-na-slupie-24-latek-zginal-na-miejscu,152712.html
  12. Tomek po uj zakładasz temat Napisz tutaj i zagadaj do Rybusa http://a4-klub.pl/index.php?/topic/149091-android/?p=4274594
  13. Aniu co rok przyjeżdżasz na zmianę oleju to już powinnaś mieć obczajone miejsce Zmieni Ci od ręki.
  14. Słuszny wybór Dowiedziałem się o tym wcześniej przez telefon ale nic nie pisałem na forum żeby nie było boseron ten VIN tylko jeszcze trzeba sprawdzić..
  15. Ogłaszam, że musimy wnieść poprawkę do konstytucji bo jednak będzie C6 po kilku głębszych..
  16. boseron bierz paska jeśli pewne auto i odpoczniesz od napraw!
  17. Remik zwariował
  18. http://android.com.pl/news/34188-samsung-galaxy-s6-nie-bedzie-plastikowy-wiadomosc-prosto-z-linii-produkcyjnej/
  19. A ja dzisiaj zawiozłem beme do seriwsu, po 10 miesiącach kolejna usterka, zapaliła się kontrolka akumulatora i prawdopodobnie alternator do sprawdzenia. Dobrze, że nie stało się to w dniu wyjazdu do wawy na sylwestra Wróciłem do A4ki w tej nic a to nic się nie dzieje boseron zobacz jaką ładną C6 3.0TDI przytargał harry http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300598-audi-a6-c6-2008-30-v6-s-line-tiptronik-fele-19-i-233ps-quattro/#entry4276687
  20. http://filmyhd.net/1080p/napisypl_/12398-kiel-tusk-2014-1080p-napisy-pl-blurayx264-chd.html Kto oglądał Tuska?
  21. Wczoraj ON na stacji carrefour 4,48zł 22,33l za 100zł a jeszcze nie dawno było niecałe 16 litrów za taką kasę
  22. O baterii pisali głównie. http://android.com.pl/news/34069-samsung-zaskakuje-galaxy-note-3-otrzymuje-lollipopa/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.