Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. A Radekst w przedszkolu w NH Mylisz się bo znam takich którzy tylko z PL dystrybucji zamawiają ale w chorej kasie ;P A to że eu dystrybucji to nie nowość tylko liczy się dobry hurtownik i tanie pewne źródło Zresztą mogą zamawiać nawet z Marsa, w piździe to mam
  2. Czyli takie same jak u mnie. Większość prywatnych firm tak się zaopatruje.
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. Witamy na forum
  6. Witamy na forum
  7. Witamy na forum
  8. To pewnie masz skupione od ludzi którzy brali od operatorów z brandem itd. Ja tylko z eu dystrybucji ściągam, czasem się trafi z pl w dobrej cenie to sprzedam jak ostatnio S4 z Playa. Napisałem że NEO. Po ile masz te wersje LTE?? Zalegają Ci?
  9. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  10. Jak kupisz nówkę sztukę S3 LTE to będziesz miał farta bo już od dłuższego czasu nie produkują tej wersji a nawet jak ją kupisz to nie dostała jeszcze aktualizacjii na KtiKata 4.4 więc to że ma 2GB to nie ma sensu, lepiej kupić S3 Neo które ma 1,5GB RAM ale masz od razu wgranego KK i dodatkowo radio FM a nie brak jak w wersji LTE 740-750zł w tym tygodniu mam w ofercie z czystym softem Samsunga nówka zaplombowana jeśli Ci KERCZI zrobi lepszą cenę to kupuj Najlepiej dzwońcie w takich sprawach bo teraz nie mam czasu siedzieć na forum.
  11. Witamy na forum
  12. Witamy na forum
  13. Namówiliście mnie, idę do kina na to
  14. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Mistrzostwo!!!
  15. Witamy na forum
  16. Witamy na forum
  17. Po całym weekendzie pracującym 4dni wolne
  18. talib.. mój wujek go kupił, dokładnie ten sam model jakoś w wakacje i jak dla niego to wystarczy bo ma 70kę na karku ale jak go wziąłem do ręki po testowaniu przez kilka dni u siebie tego cacka http://www.tabletowo.pl/2014/07/20/recenzja-tabletu-samsung-galaxy-tab-s-8-4-tablet-bliski-idealu-wideo/ to myślałem że to Zanetti sranetti zaraz wyrzucę przez okno Tablet warty maks 400zł jak dla mnie, lepiej poszukać igłę używkę TAB 3 i będziesz Pan zadowolony.
  19. Witamy na forum
  20. Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Zaraz obczaję czy ok. Pojawił się w 720/1080p.
  23. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.