Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
i znowu nie będzie mnie w niedzielę ;( dopiero zobaczę Was 29 ?
-
Spociki Łódzkie
jak chce się być "tajniakiem" to się życzeń nie ma [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________ teraz szykujmy się na Sebę, też niedługo ma imieniny
-
Spociki Łódzkie
:hi: Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle
-
Spociki Łódzkie
to 29 będę wybory Miss A4? :gwizdanie: nioooo i nie tylko, Mistera też
-
Spociki Łódzkie
no helllołłłłłł łodziaki-buraki ja od dziś zaczęłam spełniać swoje obietnice noworoczne: otóż o 9 byłam już na aerobiku w wodzie :kox: trzeba się troszkę rozruszać przed imprezką 29 :wink4:
-
Spociki Łódzkie
oooooo jaka szkoda ok, napiszę mu esesmana bo jestem w pracuni laptopa mamy w serwisie więc korzystamy z uprzejmości Madzi dobranoc
-
Spociki Łódzkie
no helllołłł :> a my wszyscy dzisiaj w domku, misiek wziął wolne i nudzimy się że masakra [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:45_________________________________________________ Kimi, ta na tym stole bilardowym ma lepszą fotę od mojej :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
a nam się nie chciało przyjechać my już pyknęliśmy co mieliśmy, Misiek już nie daje rady, brakuje mu sił [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ile można
-
Spociki Łódzkie
dobra idę grać z adamem w skoczki
-
Spociki Łódzkie
no hellllołłłłłłłłł Seba, witaj wśród żywych my ciężki weekend mieliśmy
-
Spociki Łódzkie
noj się spocą a człowiek tu siedzi jak ten kołek za tydzień mam dzień to znów mnie nie będzie ;([br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 19:06_________________________________________________na dodatek nam neta wywala i można się powiesić
-
Spociki Łódzkie
cześć Aniu :> tylko grzeczna tam bądź !!!
-
Spociki Łódzkie
zakupy co będziecie kupować?
-
Spociki Łódzkie
no helllol jak tam żyje towarzystwo? spocicie się dzisiaj? nam się nie chce zbytnio, pogoda-padaka, brzydko, brudno i wogóle
-
Spociki Łódzkie
:hi: z tego co widać, to kolega panton niewiele snu wymaga jakiś terminator chyba
-
Spociki Łódzkie
nie wiem, nie pytałam jeszcze miśka, ale myślę że ok 18[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:44_________________________________________________ z drugiej strony z tymi stoliczkami to fajnie by było samemu sobie wybrać "dobre" miejsce [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________spadam do miśka, śpi snem zimowym jak stary niedźwiedź paaaaaaaaaaaaaaaa chłopoki i dziewczynki
-
Spociki Łódzkie
kimi-as, może pojadymy razem zrobić rezerwację na te stoliczki? a pro'po soboty, możemy liczyć na obie strony? ;( :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Witamy Pana Sebę [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:36_________________________________________________Misiek właśnie bierze się za no to PYK :wink4:
-
Spociki Łódzkie
no to mu nawet nie dał zjeść ? ?
-
Spociki Łódzkie
hmm, kimi-ego nie było dzisiaj na przerwie śniadaniowej
-
Spociki Łódzkie
łane fotki... i słoneczko :>
-
Spociki Łódzkie
nie no super takie swojskie klimaty
-
Spociki Łódzkie
faaaaaaaajne zdjęcie :kox:
-
Spociki Łódzkie
no widzisz jak masz fajnie, prawie jak wakacje trochę dałeś tyłka z tym netem
-
Spociki Łódzkie
:radocha: Wróciłeś już do nas? czy tylko gościnnie?