Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. i znowu nie będzie mnie w niedzielę ;( dopiero zobaczę Was 29 ?
  2. jak chce się być "tajniakiem" to się życzeń nie ma [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________ teraz szykujmy się na Sebę, też niedługo ma imieniny
  3. :hi: Boże, w tym roku oprócz kimi-askia nikogo jeszcze nie widziałam nie mówiąc o "nowych" forumowiczach, jest ich trochę, Pontona tylko na fotkach, a skarbika i kfiat-man w ogóle
  4. to 29 będę wybory Miss A4? :gwizdanie: nioooo i nie tylko, Mistera też
  5. no helllołłłłłł łodziaki-buraki ja od dziś zaczęłam spełniać swoje obietnice noworoczne: otóż o 9 byłam już na aerobiku w wodzie :kox: trzeba się troszkę rozruszać przed imprezką 29 :wink4:
  6. oooooo jaka szkoda ok, napiszę mu esesmana bo jestem w pracuni laptopa mamy w serwisie więc korzystamy z uprzejmości Madzi dobranoc
  7. no helllołłł :> a my wszyscy dzisiaj w domku, misiek wziął wolne i nudzimy się że masakra [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:45_________________________________________________ Kimi, ta na tym stole bilardowym ma lepszą fotę od mojej :wallbash:
  8. a nam się nie chciało przyjechać my już pyknęliśmy co mieliśmy, Misiek już nie daje rady, brakuje mu sił [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________ile można
  9. dobra idę grać z adamem w skoczki
  10. no hellllołłłłłłłłł Seba, witaj wśród żywych my ciężki weekend mieliśmy
  11. noj się spocą a człowiek tu siedzi jak ten kołek za tydzień mam dzień to znów mnie nie będzie ;([br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 19:06_________________________________________________na dodatek nam neta wywala i można się powiesić
  12. cześć Aniu :> tylko grzeczna tam bądź !!!
  13. zakupy co będziecie kupować?
  14. no helllol jak tam żyje towarzystwo? spocicie się dzisiaj? nam się nie chce zbytnio, pogoda-padaka, brzydko, brudno i wogóle
  15. :hi: z tego co widać, to kolega panton niewiele snu wymaga jakiś terminator chyba
  16. nie wiem, nie pytałam jeszcze miśka, ale myślę że ok 18[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:44_________________________________________________ z drugiej strony z tymi stoliczkami to fajnie by było samemu sobie wybrać "dobre" miejsce [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________spadam do miśka, śpi snem zimowym jak stary niedźwiedź paaaaaaaaaaaaaaaa chłopoki i dziewczynki
  17. kimi-as, może pojadymy razem zrobić rezerwację na te stoliczki? a pro'po soboty, możemy liczyć na obie strony? ;( :gwizdanie:
  18. Witamy Pana Sebę [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:36_________________________________________________Misiek właśnie bierze się za no to PYK :wink4:
  19. no to mu nawet nie dał zjeść ? ?
  20. hmm, kimi-ego nie było dzisiaj na przerwie śniadaniowej
  21. łane fotki... i słoneczko :>
  22. nie no super takie swojskie klimaty
  23. faaaaaaaajne zdjęcie :kox:
  24. no widzisz jak masz fajnie, prawie jak wakacje trochę dałeś tyłka z tym netem
  25. :radocha: Wróciłeś już do nas? czy tylko gościnnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.