Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
bardzo dobrze i co dalej ? chce z wami [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 15:43_________________________________________________ niezła laska :wink4:
-
Spociki Łódzkie
nie mają siły ani mówić ani pisać [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 20:24_________________________________________________ :hi: Boże, gdzie są wszyscy :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
masakra i skończyło się nocowaniem [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 17:39_________________________________________________ kłysiu, jak tam po weselu ? Pamiątki przywiezione :?:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 17:41_________________________________________________ nie to co wczoraj daliście czadu
-
Spociki Łódzkie
chyba się okaże na miejscu kto pierwszy ten lepszy
-
Spociki Łódzkie
pasuje , ale odwozi mnie również do domu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no i jak :?: kiedy mój kierowca po mnie przyjedzie :?:
-
Spociki Łódzkie
to prosto z wesela wal do nas
-
Spociki Łódzkie
flaszkę z oczepin :wink4:
-
Spociki Łódzkie
baaardzo śmieszne
-
Spociki Łódzkie
to nie pij za dużo żebyś się ubawił
-
Spociki Łódzkie
nie , ja mam CIEBIE misiu :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:11_________________________________________________ proszę jaki mąż, sprzątanko, gotowanko, spacerek z córcią ... [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 10:13_________________________________________________ seba, wyspałeś się? nabrałeś sił na weekend?
-
Spociki Łódzkie
Kto śpi to śpi, ja bidulka do 1:00 walczyłam z Madzi warkoczykami, a o 5:20 już na nogach i do pracuni [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 09:45_________________________________________________ ale wieczór będzie mój, mam dzisiaj kierowcę
-
Spociki Łódzkie
U nas w Zgierzu jeszcze jeden otwarty
-
Spociki Łódzkie
kłysiu, wszystkim :> ale się znowu dzisiaj naczytałam w sumie fajna lekturka do wieczorka pa[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 17:18_________________________________________________ na dobra idziemy na całość :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:35_________________________________________________ no no mamy na forum niezłego zdolniache :good: Misiek, co to ku***a jest :?: :shocked:
-
Spociki Łódzkie
niezłe chrisik, niezłe
-
Spociki Łódzkie
– Co? Siara, zlecił mnie zabić? Ten półdebil?! Ta sklonowana owca?! To gówno w błyszczącym dresie?! On beze mnie nie istnieje! – Chce pan o tym porozmawiać? – Bardzo, ku***a jego mać, chętnie.[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 15:00_________________________________________________ po adasia pa
-
Spociki Łódzkie
– Masz być jak bulterier! – Będę! – Jak wściekły byk! – Będę! – Jak Tommy Lee Jones w „Ściganym”! – Będę! – No, to sp***rzaj!
-
Spociki Łódzkie
– Odpowiem na wszystkie pytania, tylko niech pan nie strzela! – Pytanie pierwsze: Zawsze sikasz przez zapięty rozporek? – Zzzawsze.
-
Spociki Łódzkie
to ja już po drzemce chriss dobre to było muszę zrobić tak mojemu miśkowi [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 13:10_________________________________________________Cześć Ania :>
-
Spociki Łódzkie
kimi, na parterze mieszkasz?
-
Spociki Łódzkie
zmienione, zmienione, w czwóreczce i matiziku również w matizie podobno mam kwadratowe koła (takie felgi cudne)
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba, jak to Ty to ja już nic nie chcę :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale w łodzi czy wawie ?
-
Spociki Łódzkie
Seba - słyszysz ? Pochwalić się proszę