Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
no dobrze
-
Spociki Łódzkie
tym co zawsze: na włókniarzy
-
Spociki Łódzkie
pod realem lub loreyem
-
Spociki Łódzkie
no to widzę, że na niedzielę nieźle się zapowiada myślę że ok 17 by pasowało, jeszcze widno by było, co Wy na to? jak tak to b4rt4s - zapodaj info na przodzie :> tylko gdzie?
-
Spociki Łódzkie
ciesz sie póki możesz yyy znaczy ze co ??? Znaczy że zmieni na jakiegoś misia albo pieska z serduszkiem... [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 15:29_________________________________________________Jeszcze godzinka !!! no no tylko nie misia, misiu jest mój !!!!!!!! ( mam nadzieję )
-
Spociki Łódzkie
magdalenah: jeżeli chodzi o ten zamek w bagażniku, to my musieliśmy wymienić niestety, ale teraz jest [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 09:04_________________________________________________ piątunio piątuniem, a ja w niedzielę na cały dzień do pracuni
-
Spociki Łódzkie
niewiele, ale lepiej
-
Spociki Łódzkie
b4rt4s - ty lepiej zmień tego swojego avatarka, bo mi adama demoralizuje a lubi sobie czasami tutaj podejrzeć :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
już zdziałaliśmy :naughty: [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:52_________________________________________________ Dobrej nocki wszystkim
-
Spociki Łódzkie
pamelka została, najładniejszą ma buźkę, i ta co na rurze tańczy a reszta to: wyciory [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:39_________________________________________________ Seba, rób jesień rób bo czekam :>
-
Spociki Łódzkie
mulatki? no tylko z czarnymi [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 16:20_________________________________________________09.10.2010 - po spociku dobrze, że mieli się o co oprzeć
-
Spociki Łódzkie
widzę, żę Kimi gustuje w mulatkach
-
Spociki Łódzkie
kimi, co to znaczy to BTW ???????????????
-
Spociki Łódzkie
nie 11-go listopada i od tego czasu ustanowili Święto Niepodległości :polew: [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 11:20_________________________________________________ OK, obejrzę sobie w pracuni :>[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 11:21_________________________________________________a jakby się ktoś o mnie pytał to ja 13-go, w piątek :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
jak się ma urodziny to za darmo się jeździ ??? misiek ma 11 listopada - to zamknięte będzie
-
Spociki Łódzkie
16 lasek w klasie, a 7 chłopców :naughty:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim, ładny dzionek się zapowiada, Miśki już po spełnionym rodzicielskim obowiązku, tzn po ślubowaniu pierwszaka szkoda, że nie wiem jak dodać filmik z tej imprezy , chyba byście popękali ze śmiechu
-
Spociki Łódzkie
Tomuś, słyszałam, że obiecałeś Adasiowi płytkę GTA w skrzynce na listy Nie to żebym się czepiała, ale Adamus co dziennie luka do skrzynki i jest bardzo zawiedziony [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 19:33_________________________________________________ Bartuś, kiedy będą Twoje fotki :?:
-
Spociki Łódzkie
Seba, żarty ci się trzymają... [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:11_________________________________________________ O naklejki? Ostatni raz o naklejki biłem się w 3 klasie podstawówki :polew: :polew: hehehe.. . o obrazki z gumy Turbo :polew: ja o historyjki z Donaldów
-
Spociki Łódzkie
no to się towarzystwo rozpisało :gwizdanie: a w weekend to nie było chętnych do dyskusji, czemu ? sama nie wiem ? powyjeżdżali gdzieś cy cóś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 15:59_________________________________________________brokuły chyba nie miały wzięcia, bo dzisiaj w pracy je jeszcze męczę
-
Spociki w Skierniewicach
Adam i Seba, fajnie że zaszczyciliście nas swoimi osobami :> Miło było poznać, zapraszamy na kolejne pozdrówcie dziewczyny
-
Spociki Łódzkie
zdjęcie które nas najbardziej rozbawiło :polew: [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:05_________________________________________________ mówisz i masz, od Kasi :tongue4: [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:07_________________________________________________i to nie w "byle jakiej galerii", tylko na jakim forum :a4fan:
-
Spociki Łódzkie
fotek nie trzeba zachwalać, jak zawsze pełna profeska :good: miałam nadzieję, że będę na większej ilości fotek :gwizdanie: Sebciu, pamiętaj o jesieni, został Ci tylko tydzień
-
Spociki Łódzkie
jak tam kłysiu? miałeś do nas jeszcze przyjechać i co? czekałyśmy z Anią :naughty:
-
Spociki Łódzkie
No to my będziemy pierwsi Grillik, pierwsza klasa, zaliczony do udanych