Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yanosho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yanosho

  1. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mam problem z PDC tył po uruchomieniu silnika zapodaje wsteczny i zaraz w tym momencie, choć nie ma przeszkody dwie sekundy słyszę ciągły pisk przeszkody i potem już nastaje cisza, nic nie pika PDC nie działa, jak po raz drugi włączę wsteczny już też nic nie pika nawet na początku, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika i przy pierwszym użyciu wstecznego pika te dwie sekundy i znowu cisza:kwasny: Ma ktoś jakiś pomysł o co w tym chodzi?
  2. no w końcu ledziki
  3. Broń Boże od takiego serwisu!!! I takie mieliście procedury od producenta co do czyszczenia optyki, LUDWIK I CIEPŁA WODA ... ??? Mam nadzieję, że nikt o zdrowym umyśle nie uwierzył w to co napisałeś. Powiedz jeszcze, że odklejaliście soczewkę z głowicy na potrzeby jej umycia , a następnie ją przyklejaliście, ustawialiście focus, screen,prąd i całą resztę... Do czyszczenia każdej optyki używa się w 99% przypadków (nawet w fotografii) tylko IZOPROPANOLU - Izopropanol. Brak poprawnego odczytu zawartości płyty bierze się zazwyczaj z 3-ech przypadków, zakurzona soczewka ( i tu czyszczenie izopropanolem pomaga o ile emisja diody laserowej jest właściwa, zawsze należy przeprowadzić pomiar), utrata emisji lasera (odrobinę ale na krótki czas pomaga regulacja emisji diody), wypalona soczewka (to najczęstsza przyczyna w połączeniu z utratą emisji diody laserowej) Pzdr for ALL. p.s. napisałeś "pracowałem" ciekawe czemu już tam nie pracujesz:)... serwis padł czy inny powód ??? oby więcej takich konkretnych forumowiczów
  4. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ja tak jak ustawa przewiduje latam na 235/40/18 i nic nie rzuca chyba, że ktoś lubi się spuszczać jak jest niższa i węższa opona i ładniej wygląda na feldze:jerk: bo ma "naciąg" to niech zapodaje 215/40/18 i rzucać nie będzie jak będzie jechał 40 km/h w strachu o rozcięcie opony i pogięcie felgi
  5. oponki 22,5 Cala
  6. Marcin twoja trafiła na forum?
  7. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    e tam Marcin nie znasz się
  8. dobra konfiguracja ciemne wnętrze a foteliki brąz
  9. NYNA temat mnie zaciekawił bo po raz pierwszy spotkam się z tak wysokim NM przy 3.0 TDI z Tipem w manual-u jak najbardziej dużo aut lata 600 NM+ także ciesze się razem z marek_xtr i jeszcze raz gratuluje dobrego wyniku Poprzedni właściciel auta szymeniu wspominał, że podczas chipa choć silnik generował okolice 291KM i 610NM on pozostał ostatecznie przy delikatnie niższej mocy i momentu zapewne aby nie mieć żadnych problemów Teraz wychodzi na to, że Tip z A6 jest wytrzymalszy o ok. 150 NM w porównaniu do Tip-a montowanego w A4 gdzie wszystkie znane mi mody B7 3.0 TDI z Tipem oscylują w wartościach tylko 550-570 NM ze względu na skrzynię
  10. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kto wie może naklejka będzie hitem aledrogo a jak ją chłop opatentuje to na listę najbogatszych polaków trafi
  11. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    może jak bym śmigał 2.0 TDI łatwiej przyszło by wciśniecie "kup teraz" :polew: Ps. Nie obrażając użytkowników 2.0 TDI
  12. może wypowie się jakiś znawca ile można bezpiecznie pocisnąć na maxa momentu w tipie A6 C6 z 3,0 TDI ASB?
  13. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wszystkie dekory typu aluminium / aluminium szczotkowane mają w miejscu znaczka otwór na wylot bo znaczek jest przymocowany wewnątrz do plastiku wiem bo mam rozebrany taki dekor w garażu dekory soul=full plastik chyba mają wtopiony znaczek rybia łuska nie wiem jak ma
  14. No teraz tylko przedniego zderzaka s-line brakuje i będzie git
  15. myślałem wcześniej, że w A4 B7 jest ten sam Tip co w A6 C6
  16. a ten tiptronic się nie zeszcza przy takim NM?
  17. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ciekawi mnie z jaką siłą po tym modzie trzeba potem ciągnąć tą klapę żeby się zamknęła
  18. Mówiłem mu, ale niechce :grin: już zaklepane Andrzej jak byś może przypadkiem się rozmyślił... To H4mm3R już wie komu dać cynę
  19. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mi jeden z naczelnych tunerów co trochę już siedzi w 3.0 wręcz nakazał stosowanie Castroll-a Specyfic-a (z pewnego źródła) jednoznacznie odradził Motul-a bo na nim napinacz łańcucha potrafi klekotać i coś jeszcze o czym zapomniałem ale do 1.9 czy 2.0 jak najbardziej polecał do 3.0 niet! No właśnie zastanawiam się teraz między Castrolem a Valvoline synpower xlIII 5W30... Tylko gdzie dostać ori Castrola? Najszybciej w DE
  20. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mi jeden z naczelnych tunerów co trochę już siedzi w 3.0 wręcz nakazał stosowanie Castroll-a Specyfic-a (z pewnego źródła) jednoznacznie odradził Motul-a bo na nim napinacz łańcucha potrafi klekotać i coś jeszcze o czym zapomniałem ale do 1.9 czy 2.0 jak najbardziej polecał do 3.0 niet!
  21. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dymione zdały by egzamin w klekocie bo tak nie było by widać osmolonej końcówki jak to jest przy braku DPF-a jeśli są stalowe to pewnie, że najbezpieczniej je przespawawszy aby właściciela nie zmieniły KERCZI wejdź na stronę sklepu gajosa to może pokaże cenę po wbiciu nr
  22. wycięcie katalizatora to w jakimś stopniu udrożnienie układu wydechowego czyli ukłon w stronę przelotu czyli zmiana na plus przed zrobieniem programu też mam gonojowóz V6 i Ci powiem, że fajny dźwięk można z niego wydobyć na dobrym wydechu i nie boję się użyć określenia dźwięku istnego jak w eSSie benzin
  23. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jak ta gumowa zaślepka wielkości półtora kapsla po browarze pod akumulatorem jest wyjęta (jest dobrze) bo jak boczne odpływy się przy-pchają to tym środkowym otworem woda spłynie a jak jest włożona to woda się przelewa do środka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.