Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yanosho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yanosho

  1. mody na plus i autko pięknie się prezentuje w tym kolorze teraz tylko ledy na przód potrzebne i będzie liga
  2. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna... Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...? No mnie np. tak padl w poprzedniej B7 ze nie swiecilo sie w ogole podswietlenie podsufitki i nie ryglowaly się tylne drzwi + nie działały tylne szyby - ale tylko tylne - bo przod działał. Karol- sprawdziłem- wygląda na to, że cała reszta działa. Jutro postaram się podjechać do znajomego z VAGiem, zobaczymy co wyjdzie... a tak poza tym masz włożoną tą zaślepkę w ścianie grodziowej pod akumulatorem? zazwyczaj jak jest włożona to pojawia się problem z wodą pod fotelem kierowcy
  3. myślę, że z powodzeniem można go wyciąć a turbo będzie swobodnie oddychało i dół powinien się poprawić
  4. nie chce robić spam'u w temacie Brysio ale może ktoś się wypowie o skuteczności tych anty-radarów z autopsji? znajomy ma w Porsche coś za 5000zl i G to mu daje bo cały czas jedzie na granicy możliwych pkt. Tak też myślałem dzięx dziadek
  5. BMW ma Diesla 2.0 218KM 450Nm(1500-2500rpm) w nowym 1er i 5er. no to na bogato ciekawe czy jeszcze podatne na modyfikacje?
  6. nie chce robić spam'u w temacie Brysio ale może ktoś się wypowie o skuteczności tych anty-radarów z autopsji?
  7. szczególnie mi się podoba stwierdzenie "autobahn monster" za rozsądne pieniądze
  8. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak się bawić to się bawić jak to wladli mówi "drzwi wyje... okna wstawić"
  9. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to poszedł po bandzie na bogato
  10. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Daniel sobie beczkę kręci z zapytania H4mm3R-a
  11. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ESP ok 220pln wizytownik 240pln a kubek 280pln mogą być małe wahnięcia w cenie No to Daniel w promocji zakupiłeś
  12. Zawsze byłem zdania, że RS6 C6 To bardzo ale to bardzo udane auto tym bardziej do codziennej jazdy
  13. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a jak się ma montaż CAHA do BKD? który zamienił padnięte BLB u mojego kumpla
  14. gwincik oj będzie twardo
  15. czytałem z ogromnym zaciekawieniem cały temat kilka godzin ale było warto:hi: auto petarda i chociaż w jednym temacie nikt z forumowych "rezaczy" nie miał pomysłu aby Ci zasugerować jakieś doposażenie i mody oprócz zwiększenia mocy teraz tylko czekam na rozwinięcie tematu zwiększania mocy w twojej S6
  16. dwie szerokości felgi co za tym idzie dwa różne wartości obwodu koła przy quattro nie wydaje i się dobrym pomysłem:kwasny: mimo wszystko gratki fajnej A6-tki w niecodziennym kolorze jak tam mody silnika?
  17. yanosho odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    Czy jest to praktycznie potwierdzone, że hak z B6 nie pasuje do B7? Czy to tylko różnica nr? Nikt nie robił podmianki?
  18. yanosho odpowiedział(a) na Wowka temat w Audi A4 B6
    odgrzeję kotleta czy można przełożyć hak z B6 Avant do B7 Avant głównie chodzi mi o to czy moduł będzie pasował i instalacja elektryczna w B7 będzie przygotowania do podłączenia tego modułu? jak również czy nie będzie przeszkód mechanicznych?
  19. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    panowie mam pytanko w sprawie przekładki haka z B6 Avant do B7 Avant W B6 mam ori hak na pewno z ori modułem bo kierunki od przyczepy pokazują się na liczniku Chciałbym go przełożyć do B7 czy będą jakieś problemy? czy coś muszę dokupić?
  20. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam wydech produkcji EcuProject http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uB4M0sM9wbE Ale lepszy efekt daje podczas jazdy:kox:
  21. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    generalnie 9,5 cala w 19" może stwarzać problem zęby opona nie tarła po rancie przednich błotników przy skręcie czy na jakieś chopce
  22. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ET50 to będą się mocno chować jeśli kolega nie rozumie co oznacza ET50
  23. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dźwięku to one na pewno nie dają KERCZI jak masz V6 to rób wydech a wtedy można uzyskać efekt jak u mnie, ze chodzi jak eSa w benie
  24. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    podzielam zdanie antonio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.