Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yanosho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yanosho

  1. yanosho odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    w 1,9 możesz zaślepić jedyny minus to , że będzie wolniej łapał temperaturę roboczą dobrze przed zaślepieniem wyczyścić kolektor ssący bo pewnie jest zawalony syfem
  2. yanosho odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    Tak jak napisał kolega piotrsob1 to tylko katowanie silnika i układu przeniesienia napędu a to, ze już telepie niestety dwumasa się poddaje
  3. yanosho odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    Jeśli masz 2.0 TDI 16V i zaslepiłeś EGR to przy okazji tego manewru z tego co mi wiadomo odjąłeś sobie kilka koni bo w przypadku 2.0 TDI nie wychodzi ten manewr na "+" jak w 1,9 przepływka wtedy daje ubogie dawki co równa się z obniżoną mocą
  4. yanosho odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    a jak wygląda sprawa z płynem chłodniczym? bo ten biały dym to może być tez uszczelka pod głowicą
  5. yanosho odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    jesteś pewny, że nic oleju nie ubyło? mi się wydaje, że to może padające uszczelniacze walka w turbinie i popuszczają olej na wydech skoro piszesz, że turbo głośniej pracuje
  6. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tylko te chowane z B6 przed 2004 są zazwyczaj ostro ściosane z racji kiepskiego materiału stosowanego w tych latach także tych z aukcji nie polecam chyba, że może ktoś zna nr części chowanej zapalniczki poprawionej jakości ?
  7. yanosho odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    Sprawdzałeś stan oleju na bagnecie? Czy ten biały dym nie ma zapachu palącego sie oleju? Turbinka nie pracuje głosniej?
  8. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8,5 cala na ET 29 bedzie obcierac lekko o ranty przednich błotników przy oponie 225/40/18 tyl bedzie pasowac idealnie Przy wiekszej glebie czy twardym zawiasie problem obcierania nie wystepuje Sam smigam na kołach z A5 o identycznych parametrach tylko ze na przednich felgach mam zrobiony myk i ET powiekszone na 33 i przy 1BE+ eibach nic z przodu nie obciera
  9. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zdecydowanie najlepsze miejsce na CB w modelu B6/B7 nawet go nie widac a gruszke wieszasz na manetce od tempomatu
  10. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    albo wymieniasz komplet albo wcale bo efekt bedzie taki sam jak przy braku jakiejkolwiek naprawy
  11. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Stóweczka! Tomek
  12. Piotrek wymienił 3 najlepszych producentów opon na rynku! nigdy nie miałem takich problemów jak ty a na kazdym z nich jezdziłem tylko że opony były nowe lub max 2 letnie a nie używki z 2006 roku bo wtedy moga byc głosne Continental i Michelin mają dosyc miękką mieszankę dobre w kazdych warunkach jezdnych, Michelin prawdopodobnie wystarczy na większy przebieg przy takim samym stylu jazdy. Pirelki miałem w rozmiarze 235/40/18 spisywały się bardzo dobrze ale w porównaniu do Continental i Michelin twardsza mieszanka.
  13. no to kosmetyka zawsze myslalem, ze jest wieksza róznica w wadze chyba trzeba za a6 się rozejrzec
  14. Może masz rację przez tip-a C6 duzo nadrabia natomiast w B7 bardzo krotka skrzynia manualna z bezsensowną jedynką, która kończy się zanim pomyslisz ale znowu A6-tka ma swoja masę
  15. miałem na myśli osiągi bo komfort naturalnie bez dyskusyjnie C6 ma lepszy bo jak dobrze pamietam wcześniej posiadałeś b7 3,0
  16. Przyjemne kreski aczkolwiek porównania do b7 zapewne nie bedzie
  17. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A co za problem skrzynię zmienić Wolałbym mieć od razu Czyli tylko 5 biegowe te 1.8T? Bo na zdjęciach widziałem mieszek raz 5 biegowy a raz 6 z tego co pamiętam BEX 190 km na pewno ma manuala 6 biegów
  18. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mi ostatnio w 2.0 dziwnie kiepskie wartosci na pompkach sie pokazały i rob z Tune-Up zasugerował mi podmiane vacum pompy i zobaczyc czy jest poprawa
  19. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie ma takiej możliwości co masz kiepskie wartości pompek na vag'u?
  20. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    siemian chyba też zna temat o przerabianiu tylnej kanapy z C6:wink:
  21. Bo to tylko multitronic niuton bynajmniej na wysokim poziomie
  22. w sumie patrząc na datę poprzedniego wykresu już ponad dwa lata temu kwalifikowały się do wymiany także są mocne ponad normę i tak
  23. yanosho odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Daniel nie wierzę
  24. Wojtek twój sedan ma smaczek na tych avus-ach
  25. fajne autko mody idą w dobrym kierunku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.