Treść opublikowana przez yanosho
-
Kopcenie z wydechu.
w 1,9 możesz zaślepić jedyny minus to , że będzie wolniej łapał temperaturę roboczą dobrze przed zaślepieniem wyczyścić kolektor ssący bo pewnie jest zawalony syfem
-
Kopcenie z wydechu.
Tak jak napisał kolega piotrsob1 to tylko katowanie silnika i układu przeniesienia napędu a to, ze już telepie niestety dwumasa się poddaje
-
Kopcenie z wydechu.
Jeśli masz 2.0 TDI 16V i zaslepiłeś EGR to przy okazji tego manewru z tego co mi wiadomo odjąłeś sobie kilka koni bo w przypadku 2.0 TDI nie wychodzi ten manewr na "+" jak w 1,9 przepływka wtedy daje ubogie dawki co równa się z obniżoną mocą
-
Kopcenie z wydechu.
a jak wygląda sprawa z płynem chłodniczym? bo ten biały dym to może być tez uszczelka pod głowicą
-
Kopcenie z wydechu.
jesteś pewny, że nic oleju nie ubyło? mi się wydaje, że to może padające uszczelniacze walka w turbinie i popuszczają olej na wydech skoro piszesz, że turbo głośniej pracuje
-
B7 Crew
tylko te chowane z B6 przed 2004 są zazwyczaj ostro ściosane z racji kiepskiego materiału stosowanego w tych latach także tych z aukcji nie polecam chyba, że może ktoś zna nr części chowanej zapalniczki poprawionej jakości ?
-
Kopcenie z wydechu.
Sprawdzałeś stan oleju na bagnecie? Czy ten biały dym nie ma zapachu palącego sie oleju? Turbinka nie pracuje głosniej?
-
B7 Crew
8,5 cala na ET 29 bedzie obcierac lekko o ranty przednich błotników przy oponie 225/40/18 tyl bedzie pasowac idealnie Przy wiekszej glebie czy twardym zawiasie problem obcierania nie wystepuje Sam smigam na kołach z A5 o identycznych parametrach tylko ze na przednich felgach mam zrobiony myk i ET powiekszone na 33 i przy 1BE+ eibach nic z przodu nie obciera
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Piotrek wymienił 3 najlepszych producentów opon na rynku! nigdy nie miałem takich problemów jak ty a na kazdym z nich jezdziłem tylko że opony były nowe lub max 2 letnie a nie używki z 2006 roku bo wtedy moga byc głosne Continental i Michelin mają dosyc miękką mieszankę dobre w kazdych warunkach jezdnych, Michelin prawdopodobnie wystarczy na większy przebieg przy takim samym stylu jazdy. Pirelki miałem w rozmiarze 235/40/18 spisywały się bardzo dobrze ale w porównaniu do Continental i Michelin twardsza mieszanka.
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
no to kosmetyka zawsze myslalem, ze jest wieksza róznica w wadze chyba trzeba za a6 się rozejrzec
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Może masz rację przez tip-a C6 duzo nadrabia natomiast w B7 bardzo krotka skrzynia manualna z bezsensowną jedynką, która kończy się zanim pomyslisz ale znowu A6-tka ma swoja masę
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
miałem na myśli osiągi bo komfort naturalnie bez dyskusyjnie C6 ma lepszy bo jak dobrze pamietam wcześniej posiadałeś b7 3,0
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Przyjemne kreski aczkolwiek porównania do b7 zapewne nie bedzie
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Bo to tylko multitronic niuton bynajmniej na wysokim poziomie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w sumie patrząc na datę poprzedniego wykresu już ponad dwa lata temu kwalifikowały się do wymiany także są mocne ponad normę i tak
- B7 Crew
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
Wojtek twój sedan ma smaczek na tych avus-ach
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
fajne autko mody idą w dobrym kierunku