Treść opublikowana przez KFX
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
masz w zwijaku na górze - DRL i CLH jedno pod drugim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lubi to!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Byliście ma randce, czy co?- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
dopisuje, no chyba że uda się znaleźć sposób, jak odpalić długie w xenonie przy zakodowaniu bixenona, albo jak odpalić xenon przy zakodowaniu halogenów Ze względu na charakterystykę soczewki i przesłony w ksenonie - raczej zbyt ciężkie do wykonania (prędzej to drugie rozwiązanie). A Jeśli ktoś chce mieć DRL to zostają już BiX-y. chodziło mi Bartku o MCE - jak odpalić długie H7 w xenonie, mając zakodowane bixy (problem barrowca)- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
dopisuje, no chyba że uda się znaleźć sposób, jak odpalić długie w xenonie przy zakodowaniu bixenona, albo jak odpalić xenon przy zakodowaniu halogenów- [B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
przetwornice z żarnikami H11, podłącza się plug'n'play zamiast żarówek ja przymocowałem przetwornice pod te same śruby co trąbki klaksonu. na szczęście błędu FISa nie ma - sprawdzone w przypadku przetwornic z firmy NOXON. przy jakiś innych kto wie, może być za małe obciążęnie i poleci błąd spalonej żarówki :gwizdanie:- [B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
myślę myślę może coś pokombinuje z tym, aczkolwiek teraz chyba wirus na kolejce- [B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
Zebrany upgrade - radio Kenwood z procesorem dźwięku i Bluetoothem - Xenon 8000k w halogenach - dystanse H&R na tył (15mm) - komplet EBC Green Stuff + Ferrodo DOT 5.1 - włącznik DRL + CLH - poprawienie wady MCE "L" z B7 - sygnał o wbiciu wstecznego już bez opóźnienia 1.5s- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czołem wszystkim- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
myślałem już nad tym.. ale raczej nie da się upgradować firmware modułów, dlatego też wychodzą z kolejnymi literkami zapewne- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
generalnie potrzebujesz tylko do kostki B (jest na zdjęciu). C ma tylko i blaszkę i łatwo się wyciąga, a kostka A ma duuuże strasznie, więc mocniejsze śrubokręty wystarczą. wydaje mi się że "3795 1" są potrzebne do tego. ciekawe jaka cena.. http://www.forch.pl/product.aspx?p=12bcd4db-8fa8-4449-b680-b8d3782369f4&g=f99387cb-cff0-4365-97da-bacfe2daa689&js=1 http://www.forch.pl/product.aspx?p=f488dd00-47e8-485a-ac48-1ff2e1c8fb4a&g=f99387cb-cff0-4365-97da-bacfe2daa689- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kuuuwa, chodzi mi dziś po głowie ten tekst z wczoraj o kiełbasce zapiętej do kolektora na trytytce... :polew: ..dowieziesz jeszcze ciepłą- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nom, za to dziś się poprawiłeś i powróciłeś PePoż- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak Pepoż, bo wczoraj to w sumie tak trochę nieładnie przybyłeś na spot bez posiadania konta na forum :polew:- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
tylko on nie ma bixów, więc z długimi też coś może być problem- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
a moja pierwsza w PL AndyN coś szykuje, to może będzie następny..- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
barrowiec, to jesteś po mnie drugą osobą z czujnikiem deszczu w B6- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
z tym się zgodzę niestety a jeszcze trzeba do nich mieć dojście i ogarnąć..- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe :polew: :polew: Arturo, on chyba rzeczywiście się zamyślił na temat tej opuchlizny, co mu z ręki ostatnio zniknęła :polew:- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
jak ktoś poza mną dociągnie to do końca, to będzie można zupgradować opis. potwierdzam - bez wyjmaków masakra, szpilki, śrubokręciki.. a i tak ciężko było- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
tak, miałem fabrycznie instalację HIGH z włącznikiem z AUTO i z bixenonami. można by dołożyć kilka wariantów, jednak do tego potrzeba skompletowane info od osób, które zrobią takiego moda na innej instalacji niż moja i wyjdą kruczki. ja niestety nie dam rady przewidzieć wszystkiego, wychodzi w trakcie. i tak się cieszę że udało się na moim zrobić takiego swapa..- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota siemian... Twojego zachowania dziś na prawdę nie da się opisać... to już nie ten sam człowiek co zawsze...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bingo hehe, jak wysrał info na fejsie to skojarzyć łatwo- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
też będę - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu