Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
no spoko to do zobaczenia za tydzień
-
Piłka nożna
MAMY MISTRZA
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
zawsze to jakaś odskocznia od BT3 będzie na rozluźnienie
-
Spociki Łódzkie
miałem ten sprzęt z sześć lat temu ku---wa ile ja na niego kasy straciłem
-
Piłka nożna
ze swojej strony mogę powiedzieć że myślałem że Boruc pojedzie a tu Fabiański co grzeje ławę w Arsenalu i jakiś Tytoń w sumie to go nie znam.
-
Piłka nożna
cóż tu sądzić osądzimy po EURO
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
dwa dni temu pobrałem Sniper Elite V2 nieźle się nawet zapowiada.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
co tak cicho ostatnimi czasy podrzucę cuś http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/30544778/1/230334238/
-
Piłka nożna
Nie no oczywiśvie do Juve podobnie jak do Milanu, M.Utd, Barcy czy Realu pieniądze na transfery spadają z nieba a jak już kupują piłkarzy to za czapke gruszek bo przecież głównie to z młodzieży składy budują... A jak już jakiś klub nie ma kasy to ma jej nie mieć bo inny ma i już. Nie może przyjść jeden bardzo bogaty gość z kasą i sponsorować tylko musi być kilkunastu małych sponsorów i jakoś to będzie... W Polsce takie kluby jak Craxa Filipiaka, Śląsk Polsatu, Wisła Cupiała, Polonia Wojciechowskiego, Legia TVNu, Zawisza Osucha też są bee ? A może w klubach o których piszesz nie ma wielkich tradycji piłkarskich i przyrównujesz ich do zabawek bogatych ludzi jak u Nas Nieciecza ( chociaż w tym przypadku to za***ista reklama dla firmy bruk-bet jest )... Kompletnie nie rozumiem Twojego toku rozumowania... ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- Nie no oczywiśvie do Juve podobnie jak do Milanu, M.Utd, Barcy czy Realu pieniądze na transfery spadają z nieba a jak już kupują piłkarzy to za czapke gruszek bo przecież głównie to z młodzieży składy budują... A jak już jakiś klub nie ma kasy to ma jej nie mieć bo inny ma i już. Nie może przyjść jeden bardzo bogaty gość z kasą i sponsorować tylko musi być kilkunastu małych sponsorów i jakoś to będzie... W Polsce takie kluby jak Craxa Filipiaka, Śląsk Polsatu, Wisła Cupiała, Polonia Wojciechowskiego, Legia TVNu, Zawisza Osucha też są bee ? A może w klubach o których piszesz nie ma wielkich tradycji piłkarskich i przyrównujesz ich do zabawek bogatych ludzi jak u Nas Nieciecza ( chociaż w tym przypadku to za***ista reklama dla firmy bruk-bet jest )... Kompletnie nie rozumiem Twojego toku rozumowania...
-
Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
http://transfery.info/51865,oficjalnie-guardiola-odchodzi-z-barcelony- Piłka nożna
to od 6 roku życia kibic jesteś- Piłka nożna
Real 2-0 dobrze fryckom CR7 druga brameczka- Piłka nożna
Real awansuje- Piłka nożna
- Spociki Łódzkie
Barca się kończy i ch--j z nimi szacun dla Chlsea- Piłka nożna
Szacun dla Chalsea grali w dziesiątkę i bez najlepszych stoperów.- Piłka nożna
odszczekuje hau hau- Piłka nożna
po meczu oczekiwałem czegoś więcej od Chalsea- Piłka nożna
Na własne życzenie to jedynie morze przegrać City mistrza a nie ManU bo tyle czasu być na pierwszym miejscu a później zburaczyć parę meczów to dopiero poracha- Piłka nożna
Everton pokazał charakter- Piłka nożna
mało coś kibiców Barcy ogląda mecz- Piłka nożna
pięknie- Piłka nożna
Dobry mecz rewanż zapowiada się ciekawie. - Piłka nożna