Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
a myślicie że Bayern będzie słabszym rywalem ewentualnie dla Barcy?
-
Piłka nożna
Bayern 1-0
-
Piłka nożna
i piękna wtopa Arsenalu a Szczęsny krzyczał że jeszcze przeskoczą City w tabeli bua ha ha frajer
-
Piłka nożna
Oglądaliście City ostatnia bramka miodzio Tevez hattrick za dwa tygodnie rozjadą czerwone d*py
-
Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- http://www.wiocha.pl/547662,Fail_i_wiochy ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- http://www.wiocha.pl/545637,Moher_i_jego ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- ---------- Post dopisany 14-04-2012 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 23:26 ----------
-
Piłka nożna
trzy punkty odrobione zostało 5 derby zapowiadają się pięknie
-
Piłka nożna
Tevez brameczka dla City i 3-0 ManU narazie przegrywa 1-0 ---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:03 ---------- i 4 Silva się obudził pięknie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no to karte masz doskładaj floty PABLO dobrą cenę zrobi i wsio O.K.- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no to nic lepszego od obecnej co masz nie kupisz lepiej poczekać i kupić coś konkretnego ewentualnie rozejrzyj się za GeForcem serii 200- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no to też piszę że jest słaba słabsza od mojej byłej gtx550ti.Jle kasy chcesz przeznaczyć na kartę?- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
jest słabsza od gts450 i od twojej obecnej więc nie ma sensu.W sumie w tej kasie nic ciekawego nie trafisz ale jaki budżet jest bo na gtx 460 musisz szykować 500-600pln oczywiście za nowego.- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
jeszcze słabsza będzie bo ma pamięć na 128 bitach mniej rdzeni od gtx 460.Zasilacz masz dobry.Jak bym miał już wymieniać to na 460 ale zastanowił bym się nad HD 6850- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
gtx 460 786mb nie będzie wydajniejszy niż twój radek lepsza kultura pracy,musiał byś szukać jakiegoś nie referenta.Jaki masz zasilacz?Do twojego radka musi być dobry zasilacz min. 500w- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a jakiego masz radka?- Spociki Łódzkie
- Piłka nożna
to są w ekstraklasie mecze przyjemne dla oka? bua ha ha- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no to składaj nowy piec i z głowy- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no wiem zasilacz do gtx 560ti dla referenta podany na stronie Nvidii to minimum 500w,chociaż twój 400W Chieftec jest dobrej marki zasilaczem- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
trochę mało do twojej karty minimum 500w- Piłka nożna
pierd---e CZARNUCHY- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
półtora miecha temu dałem 1200zł teraz patrzyłem to po 1080zł latają w tym momencie masz za 1300zł GTX580 goń swojego asusa dokładaj i na twoim miejscu brałbym tego gtx580,ja mam procek i5 2500 i wszystko śmiga aż miło.Kupowałem na Morele.net zdaje się z Krk więc za przesyłkę nic nie zapłacisz. ---------- Post added at 18:29 ---------- Previous post was at 18:28 ---------- mój jest od GAINWARDA niereferencyjny.- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ale tego 680 GTX to ten twój tłamsi więc po co będziesz zmieniał puki co lepszej nie ma jak będziesz sprzedawał to daj znać ---------- Post added at 17:55 ---------- Previous post was at 17:52 ---------- nicramk wydasz tyle kasy a będą problemy z tą grą typu jakieś zawiechy i przeszło dwa koła w plecy mam GTX 570 i tak samo kupiłem pod tą grę spokojnie wystarczy- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a tego próbowaliście?http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/forum/threadview/2832654347705954584/- Piłka nożna
3-3 było szkoda City traci głupio punkty - Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1