Treść opublikowana przez chudy13101980
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
nic Ci się nie zapowietrzy ani nic z tych rzeczy nie masz się czym martwić
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
P&P łatwo wyjmujesz stare i wkładasz nowe z 10 minut roboty.
-
Naprawa gwarancyjna
a to nie morze sprawdzić kompem jaka jest wada,po kolei będzie wszystko wyjmował i wysyłał?PARANOJA
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a na co jest Crysis 2 na X bo na PSN wchodziłem i nie ma
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grałem w crysis 2 demo ciężko się dostać na serwery a demo jest chyba do 13 marca
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dobrze mówi ale na konsole są ładniejsze gry?Nie grałeś kolego w porządną grę na PC,druga sprawa w FPS-a na klawiaturze i myszy gra się lepiej bez porównania do konsolowego pada mam konsole ale gram w sportowe gry wyścigi a FPS-y to tylko na moim lapku.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Przecież Crysis 2 demo multi jest już na PC to po kiego czekać do 15 marca?Grałem nieźle się zapowiada chyba kupie oryginał
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grasz w fife ? No to sobie kupie w fife 11 grałem na xboxie i to były najgorzej wydane 190zł dlatego na ps3 nabyłem 10 jak dla mnie lepszaNie no w fife 11 gram Ale 12 na pewno odpuszczam ja sie czaje , dobra jest ??? Intrygowała mnie ta gra kiedyś. Też jestem ciekaw opinii
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a nie gra tu nikt w gry typu medal of honor ,call of duty, bądź w fife?W fife 10 możemy popykać na PSN jakby co to dawać znać.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
panowie a ja mam na n75 numer 1JC 906 283 A o co chodzi?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
dzięki kolego za odpowiedz chyba jednak zainwestuje w ten zawór i czujnik.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Panowie ale jak jest coś nie tak z N75 lub G71 to vag nie pokarze żadnego błędu?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
jakby się ktoś uporał to temat byłby zamknięty,zobacz ile już jest stron na ten temat
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no w SHIFTA grałem na xboxie z rok temu lepszy jest undercover lub hot pursuit shift ściganka na torach.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
pewnie od starszego dziadka lub od kobiety
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
2001 :cool1:120tyś
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI chips 166,4KM/383Nm [18'' rs4(et30/et20)]
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
No ja z xbox360 przesiadam się na PS3 czekam na kuriera a na xboxie to normalnie FIFA09.FIFA10,FIFA11,BATLELFILD BAD COMPANY 2,MEDAL OF HONOR THIER,CALL OF DUTY BLACK OPS,TEKKEN 6 trochę tego było a na ps3 to zobaczymy- [B6 AWX] Niepokojący dźwięk
z tymi wałkami to słyszałem o tym dudnieniu,ale ten nasz dźwięk jest całkiem inny niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju ja się już w nim zakochałem i nie chcę żeby ucichł nie zamienię go na żaden inny.- [ALL B8] Moje pierwsze Audi
:rolleyes:nie łam się na pewno wyjaśnisz sprawę- [ALL B8] Moje pierwsze Audi
z tego co tu czytam to niezłą żeś sobie furę sprawił- [ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
No dajcie znać to się też chyba skuszę- [B6 AWX] Głośny trzask przy redukcji
dobrze radzi sprawdź poduchy bo u mnie nic takiego nie występuje,a też diesel.- Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
IRO wejdź w ten link http://szukajkarapidshare.com/rapidshare-vag-com-download-free.html i w pierwszy co jest vag com download FREE FULL RAR- [INNE] MZ ETZ 251
no ale na jednym kole można nadal jeździć i to nieźle,znałem gościa co na jednym kole mógł przelecieć z 10 metrów,ja osobiście się boje co by się nie pozdzierać. - W co kto gra (X360 & PS3) ?