Treść opublikowana przez M.Audi
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kimi powinien być pierwszy zaprezentował fajną jazdę, już od kilku wyścigów zasłużył na wygraną może w Spa się uda
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
a kiedy Ci pasuje? ja mam prawie niedziele wolną
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
głos oddany, jesteś liderem
-
24h Le Mans
wyscig_24godzinny_w_le_mans_wyscigi_samochodowe_22062013_sporty_motorowe
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
WOW
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja też podjadę na 17
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
wszystko zależy od tego co będziemy dzisiaj robić
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
mi pasuje niedziela dzisiaj jest za zimno
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
aj tez mogę podjechać tylko żeby nie padało
-
Jaka prędkość na trasie = najniższe spalanie?
przy prędkości 120 pokaże ci 7 litrów bez klimy oczywiści na autostradzie, na pokładzie 2-3 osoby + 2 torby
-
A4 B6 by P-U-M-A
prędzej PUMA się rozleci niż audik:decayed: widziałem dzisiaj na żywo efekty pracy nadkola wyglądają jak by z fabryki wyjechały:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
o to kawalerski się szykuje
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
do Nysy jedziemy tylko letnie wrzucę haha , Adrian pracuj pracuj bo by się przydało jeszcze coś po modzić może zgarniesz jakąś nagrodę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja też jadę do szkoły więc też odpadam
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
sysek bardzo łanie się audik prezentuje chyba już na sezon letni jesteś przygotowany w pełni
-
Audi A4 b5 1.6 benzyna | Centralny zamek, skaczące obroty, kontrolka rezerwy,spalanie
ja miałem podobne objawy jak mi padł zawór węgla aktywnego zatankowałem do pełna a miałem 3/4 baku, sprawdź czy działa zaworek węgla aktywnego znajduje się na filtrze powietrza powinien cykać chodź nie zawsze albo odkręć korek paliwa ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- co do obrotów to przeczyść rurkę od odmy, przepustnice, zrób adaptację i sprawdź czy nie maż słabego akumulatora
-
Pomysł na nazwę sklepu komputerowego
Megabajt albo Terabajt
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
jak byś napisał garaż to bym zrozumiał ale dom?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:naughty::naughty::naughty: rozumiem że już dwóch nas jest
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
sysek jedziesz do Nysy? bo ja sprawdzałem zjazdy i mam wolne to można by rozbić biwak i trochę przesmarować zawiasy
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
woźnica w dyliżansie nie jest w stanie zaprzęgnąć konia%%%, więc jesteś driverem
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
pomysł dobry może pokażą tam tych dwóch emerytów ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- PUMA a mamy kierowcę? bo nie wiem czy za chwilę będę w stanie prowadzić mój dyliżans
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
nawet bym powiedział że musi lecieć
-
Prośba o podpowiedź silnik benzynowy
a dostałeś komplet kluczyków? i czy kupiłeś auto w komisie?
-
Wasze przebiegi benzynowców
1.6 ADP 195 000 km oczywiście na full syntetyku