Treść opublikowana przez M.Audi
-
Stuki przy kole
dzieki za info
-
Stuki przy kole
panowie jeśli strzela mi przegub przy z kręconych kołach to wymieniam przegub wewnętrzny czy zewnętrzny albo też widzę że niektóry piszą duży lub mały
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
eee... sysek im załatwi że ich Dragon pozdrowi i resztę klubu a4 ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- sysek przecież znamy już jednego co a6 jeździ tylko ostatnio na spocie był jeszcze bardzo wstydliwy i obserwował nas za krzaka
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
może zrobimy spota jutro na Młynie sysek i puma na pewno będą chętni
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja widziałem jak ktoś w Lublncu śmigał b8 ale limuzyną
-
Wrażenie że skacze koło
może przeguby ale to byś słyszał jak strzelają
-
[B6 AVF] Prawie taka jak chciałem moja następna A4 :)
http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-lublinieckie-niedziela-14-10-12-godz-15-00-mcdonald-zapraszamy-163673/index47.html
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wesołych Świąt
-
Muzyka w naszych autkach
- Migająca kontrolka (!) przy uruchomieniu auta.
jak by ładowania nie było to byś stał po przejechaniu 5 km może być po prostu za słabe, albo jeździsz krótkie trasy i nie zdąży się aku naładować- Migająca kontrolka (!) przy uruchomieniu auta.
sprawdź przy okazji ładowanie, możesz podładować prostownikiem aku- pytania nowego uzytkownika B7
salceson108 jak Ci się nagrzewa samochód po zaślepieniu EGR-a?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ciekawe czy kolejny se jaja robi czy mówi poważnie:decayed:, a tak na marginesie to złóż mu życzenia ode mnie:wink: taa Bolo założy PDC ale do swojego Simsonka:decayed:- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Skyfall - zwiastun - nr 4 - Filmweb- Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
prawie jego 1.8T jest bardziej przyjazny dla środowiska niż twój diesel- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
idź na full wypass ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- jakby ktoś gubił klucze Bezpieczny wieszak na klucze- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
myślałem że mi za dwa miechy sprzedaż swoją ile będziesz jezdził jednym autem... polift czeka:wink: Nie no poczekaj aż resztę modów zrobię i będziesz miał gotowe autko:wink: myślę że do świąt sie wyrobisz:)- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
myślałem że mi za dwa miechy sprzedaż swoją ile będziesz jezdził jednym autem... polift czeka:wink:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxk1KSnyedWX8ko6z3WQUElxydmZfmP66kxe2tkFCLpEKK4FEC O ku..a:polew:. WhyMe mają te jajka EURO 5 bo Tomasz nie wiem czy je jeść?- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
a nie robi ktoś przypadkowo w sobote urodzin:whistling:- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ale jak wczoraj był zareklamowany klub a4- Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
właśnie co to były za dziewczyny bo coś mi sie teraz przypomina:decayed: mi za dwa tygodnie też pasuje to gdzie ten spot na Młynie ?- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
ładnie już siadł Adrian jak się jezdzi B8 na gwincie?- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink: A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed: Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś No, ale szczerze to dobrze, że nie jechałeś B6 bo mało co byśmy się do Sprintera nie zładowali z tymi gratami co pokupiłeś sprinter chyba jest po jakimś koksie 1,5 h z Wrocławia jechaliśmy- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink: A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed: Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś No, ale szczerze to dobrze, że nie jechałeś B6 bo mało co byśmy się do Sprintera nie zładowali z tymi gratami co pokupiłeś sprinter chyba jest po jakimś koksie - Migająca kontrolka (!) przy uruchomieniu auta.