Treść opublikowana przez M.Audi
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
sysek ładna audiczka i fela...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
hahaha
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ale ze od adama dostałes wp***dol to sie juz nie pochwalisz
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
czyli dzięki mojej ori dziesiące dojechałes do domu
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja się pisze
-
Nie odpala, brak reakcji na kluczyk
napisz do P-U-M-A on też kiedys miał problemy w b5 z odpalaniem i chyba jakąś kostkę wymieniał
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
widze że szykują się rewanże:decayed:
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
panowie ta na pewno nie jedzie nad morze z kolegą bo by się nawet do a4 nie zmieściła chyba że jedzie nad morze Żukiem:decayed:
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
weź laptopa i udostępnij obraz z kamerki na forum jak by się coś działo:decayed: (coś ale American Pie chyba była taka scenka z Nadią)
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja też odpadam moje nie chce odpalić w sumie myślałem PUMA że zabiore się z tobą bo u mnie pada deszcz a w deszczu nie pojadę moim autem:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
w sumie fajnie było, miło dla odmiany poznać jakieś dziewczyny:decayed:
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
ja też czekam na diablo jak sobie przypomne ile nocek się zarwało na diablo 2
-
F1, Rajdy i Motorsport
Brawo Maldonado i Brawo dla Williamsa zasłużona wygrana
-
Dziwna praca silnika
sprawdź też rurkę od odmy często lubi pękać i zaciąga lewe powietrze
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:facepalm:
-
Ustalenie do czego służy ta wtyczka
jak by była ta funkcja aktywna to by świecił jakiś błąd na pewno chyba że jest to wyłączone poprzez vaga
-
Ustalenie do czego służy ta wtyczka
ja też np. mam ten kabel ale nie mam czujnika w zbiorniczku, nie wiem czy wszystkie modele miały czujnik cieczy
-
Montaż głośników Hertz DSK 165 do audi a4 b7 avant
kolego a nie myślałeś nad BOSE?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
a braten wursty będą?
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
widze że kolega z okolicy to zapraszamy na spoty Lublinieckie http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?163673-Spoty-Lublinieckie-Poniedziałek-26-12-11-McDonald-2-Święto-ZAPRASZAMY!/page22
-
[B7 BRD] A4 quattro 170 PS By FMX
kolego jakie masz spalanie bo zastanawiałem się czy q pali dużo więcej? i jak frajda z jazdy quattro?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
tomasz są jakieś fotki jak przejechałeś koło nas przeszło 200km/h chodź nie wiem czy ktoś by zdążył zareagować, ale na filmiku ładnie przeszłeś
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
adam on ma dopiero 16 lat po takim piwie to kaca ma do teraz
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
w sumie dobrze mu szło ciągle grał po rynnie i do dołka hahaha Adam potem zrozumiał sens tej gry dopiero i jak zobaczył tych panów obok ---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:14 ---------- To nie był Golf? nie to nie był golf to było polo i trzeba mieć do tej gry konia
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
w sumie dobrze mu szło ciągle grał po rynnie i do dołka hahaha