Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M.Audi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M.Audi

  1. zamien 8 z 10 bez ciecia tapicerki sie nie obejdzie najlepiej sobie ja najpierw wkrec potem odrysuj i powoli przycinaja, lepiej mniej niz wiecej:)
  2. no kloego alu bedzie ladnie wygladac jak obnizysz zawieche to juz bedzie za***iście
  3. ciekawe jak by 1 wygladala na twoim wozie
  4. no wlasnie jest na dole kolo kompresora ale nie wiesz kolego moze w ktora strone trzeba ja odgiac bo probowale we wszyskie strony i nic
  5. panowie ja tez proboje wyciagnac wenytlator, wykrecilem wketa i chce go przekreci zeby wyciagnac ale za chiny nie chce ruszyc sie na dole jest jakas zapadk czy cos takiego jak to odblokowac bo ciaglem naciskalem i nic dalej siedzi mocno
  6. musze powiedziec ze wydzialem podsufitke na zywo u PUMY i efet bardzo fajny wyglada to dużo lepiej niż na zdjeciach + lampka z polifta wyglada jak w samolocie(oczywiscie sam taka tez mam:)) + kier 3-ramiena bardzo odmłodzila audika jak dojdzie fela 17 i obnizone zawieszenie bedzie cud malina PUMA jak tam sprawuja sie nowe żaróweczki??
  7. zainstalowales sp1 do win7 czyli zbior wszystkich aktualizacji zabezpieczen, to napewno pomoze Windows 7 Loader eXtreme Edition v3.118
  8. kolego wszystko by bylo ok tylko ze jak mam ustawione na nautral to z pinu 7 wychodzi napiecie czyli minus z podswietlanie moze tu sie robilo zwarcie ale jak podlacze tylko napiecie na plus to tez swieci podswietlanie[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 10:58_________________________________________________sprawdzilem jeszcze podswietlanie przyciskow 5 plus i minus stały z 8 tez swieci wiec tak to podlacze
  9. ja to proboje na zasilaczu zeby za duzo nie popalic zrobilem jak napisales i jak klikne 1 to mi sie zapalaja wszystkie lamki i po jakims czasie gasna moze w aucie bedzie sie to dobrze zachowywalo rozumiem ze ty maz poodlaczone to tak: 1 PIN ---- SZARO CZARNY 8 PIN ---- CZARNY 10 PIN ---- ZIELONO CZARNY 5 plus podswietlanie przyciskow 7 minus do podswietlanie przyciskow i to by bylo na tyle zadnych dodatkowych minusow czy plusow
  10. kolego ardian mam tak sama lampke jak ty czyli z dwoma diodami, w przyszlym tydodniu mam zamiar ja zamontowac i mam takie pytanie czy 2,4 i 8 to sa minusy i je polaczyles razem do kabla czarnego czyli minusa ktory idzie z samochodu 1 i 3 podlaczyles tez razem do szaro czarnego biegnacego z samochodu czyli stały plus
  11. M.Audi odpowiedział(a) na saint4 temat w 2.0TDI
    moj ocjciec ma vectre c 1.9CDTI 120KM według mnie za ta kase to jest bardzo dobry samochod: duzo miejsca w srodku,dobry silnik,dobre wyposazenie, zawiecha no raczej za twarda na nasze drogi, materialy wykonczeniowe fatalne w mojej b5 sa w lepszym stanie ale raczej opel jeszcze nie dogonil audi i raczej nie dogoni gdyz opel jest wedlug mnie troche nizej moze nawet nie z technika ale jakoscia i dlatego jest tak roznica w cenach audi vs opel
  12. tak najpierw masa byla na czarnym a po odpaneniu na szaro czarnym i nie wiem czy porost cos nie jest skopane w aucie ale z drugiej strony poprzednia lampka swiecila normalnie
  13. ale jak maz zakrecony korek to syczy ci przy nim??jesli nie to raczje nie to
  14. nie wiem czy powinenem sie wypowiadac bo mam o raz mniejszy silnik od twojego i napewno calkiem inaczej zbudowany ale tez mialem taki objaw ze po wylaczeniu samochodu paliwo splywalo do baku i winny byl zaworek wegla aktywnego ktory znajduje sie na filtrze powietrza w silniku objawy byly dwa zapowietrzal sie bak i bardzo syczalo przy wlewie paliwa, jesli jest sprawny to tak cyka a jak uszkodzony to jest cicho
  15. tak jedynka to jest podswietlanie malych lampek tylko kolego PUMA swoja lapmke podsufitkowa ma z grudnia 99 ale dzisiaj podlaczymy zasilacz 5V tak ja kolega adrian6 podpowiada i bedziemy testowac
  16. z tego co kojarze to jest tam kilka kabli na ani jednym nie ma pradu a postojowa swieci?,sprawdzales napiecie na kablach w srodku lampy czy na wtyczce co jest na zewnatrz
  17. zaobserwuj jesli jest zakkret w lewo lub prawo czy nie szumi glosniej wtedy jedno lozysko jest obciazone bardziej, ja wlasnie tak mam jak skrecam w prawo to szum sie zmieni i w przyszlym tygodniu bede wymienial lewe lozysko
  18. ja tez jestem z okolic lublinca chetnie sie pisze na jakiegos spota
  19. tak tez zrobilem i nie bylo masy tylko 3v troche dziwne ale zanik byl na przewodach w lampie ale juz sprawe opanowalem dzieki
  20. witam jedna z żarówek bardzo słabo świeci(i postojowa tez ledwo się żarzy) zmierzyłem napiecie na kostce i jest tylko około 6v natomiast w drugiej lampie jest 12v gdzie szukać przyczyny?
  21. ciekawe jak by wygladaly te fele na b5??
  22. moze mi sie raz zawiesil ale to chcialem wlaczyc radio a mialem wlaczony tryb oszczedzania energi, czytalem ze jakas partia byla felerna czesto sie zawieszala ale to serwis wgrywal nowy soft i bylo wszystko ok powiem panowie wam tak zdjecia robi super mozna go podlaczyc pod hdmi i ogladac sobie filmy nawigacja jest na caly swiat za darmo! kupujecie telefo z mapa polski podlaczacie pod kompa i z programu wybieracie jakie kraje chcecie miec zainstalowane ma czujnik swiatla ekran sam sie przyciemnia jak jest ciemno 16GB wbudowanej pamieci na karcie mozna jeszcze dolozyc 32 gb emiter FM bardzo dobre wykonany ale bateri samemu juz nie wymienimy gdyz nie idzi go otworzyc itd. bateri trzymie okolo 3-4 dni ale mam go od tygodnia wiec ciagle sie nim bawie czytalem ze ogolnie telefon dosc dluga trzyma na bateri dzieki temu ze ma procesor 680Mhz a nie 1Ghz ktory w tym telefonie nie jest potrzebny telefon ma system symbian 3 to jest prawdopodobnie jego minus ale ja sie na tym za bardzo jeszcze nie znam, poprzednim moim telefonem byl se k750i wiec przeskok technologiczny ogromny nie testowalem innych telefonow wiec nie mam porownania
  23. 17 dni, 6 godz. 30 min.
  24. oby dwa te telefony maja 12 Mpx mam osobiscie n8 od tygodnia no mozna powiedziec ze jest to nowszy telefon od se ale parametry maja podobne n8 robi filmy w hd i lampe ma xenonowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.