Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M.Audi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M.Audi

  1. P-U-M-A kiedy polerowales sobie koncowke? :> i ja nic nie wiem?? fajne mody trzymaj tak dalej
  2. zycze powodzenia w dalszych modach jeszcze raz gratki
  3. to chyba pozostaje suwmiarka albo allegro http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=bie%C5%BCnika&order=bd
  4. gratulacje autka kolor mega... jak odpalasz tego potwora to wskazowki od predkosci i obrotow leca do gory?
  5. tak duzo gorsza hahaha a patrze audiczka taka jak moja rok i silnik mieszkamy 300m od siebie i na forum musimy sobie pogadc Wesołych Świąt
  6. kolego tylko ze to jest ekologiczna skora tak jak pisze w aukcji prawidzia skora jest sprzedawana w platach a tak wogule mieszkasz kola miasta tapicerow(czyli Dobrodzienia) wiec bys musial sie podpytac jakiegos fachure tez jestem z okolic
  7. maz jakies bledy na vagu?
  8. kolego jakieg maz windowsa xp?? tu cos jest o twoim bledzie http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic140635.html jesli chcesz wlaczyc napraw systemu z instalatora xp to musisz miec ta sama wersje xp na plycie i w kompie(np. chodzi o to ze nie mozesz miec w kompie zainstalowanego np: xp z sp2 a plyte z sp3) jeszcze mozesz zrobic plyte botowalna z xp uruchmic windowsa z plyt i zgrac wazne pliki na pena a potem najwyzej szczelisz formata
  9. panowie ile czasu trzeba odczekac w TDI po trasie i czy to sie tyczy wszystkich TDI? czy np. nowszych juz nie?
  10. nawet kilka aut z PL nasi sa wszedzie
  11. ja tez polecam CENTRA FUTURA ale ta siwa(ponoc zelowy) mam juz go 3 lat(zero jakis doladowan) i jest super i ciagle mi swieci ten zielony punkcik a moj brat ma w astrze 2 zwykla centre(czarna) to juz ja ladowal z 3 razy przez okres 3 lat
  12. i ja nad nimi własnie myśle ewentualnie te Conti TS830 wchodzą w gre ja smigam na ts830 rozpoczalem trzeci sezon i narazie ok UG 7+ chyba sa tez w tej samej cenie wiec chyba opony maja podobne parametry
  13. M.Audi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    maz 165,8km przy 3407obr i 412nm przy 2298 obr
  14. ja bym wzial v6 z pierwszego linka
  15. ja mam na PC jedynie co mi sie podoba to wlaczanie reflektorow i turbo..[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:20_________________________________________________a i jeszcze mozna odpalic samemu auto
  16. M.Audi odpowiedział(a) na swimmer temat w Audi A4 B5
    naklejki z oznaczeniem silnika sa w ksiazce serwisowej, na oslonie rozrzadu i w kole zapasowym wszystkie naklejki musza byc takie same
  17. gumuwym mlotkiem tez dobrze schodza
  18. jak zauważyli ile jest zamówień z pl to na pewno pomyśleli ze padli jakiemus oszustwu hackerów
  19. dla pewnosci sprawdz sopie auto po VIN-e i wymien rozrzad
  20. LongLife Service olej jest wymieniany co 30 tys. ale to sie stosuje gdy sie duzo jezdzi po autostradach
  21. ja tez zamowilem, w polsce nie ma nic za darmo ciekawe czy w uk jest??
  22. 1. Vettel 2. Webber 3. Alonso 4. Hamilton 5. Hulkenberg
  23. a w serwisie to myślisz że korek odkręcają :?: poza tym myślisz że przez korek to wszystko wyleci :?: a jakbyś nie był taki leniwy to byś doczytał że jak ktoś chce to może odessać olej i sobie korek odkręcić i chyba tylko po to żeby zobaczyć że nic już nie poleci (no chyba że komuś się nie chciało wszystkiego odessać i będzie tym udowadniał swoje racje) właśnie forum jest od tego żeby pomagać i jak pomożesz temu co krzywo korek wkręci albo gwint zerwie (tacy się też zdarzają), każdy robi jak uważa i gadanie typu "odkręcaj korek bo tak ma być" i krytykowanie innych jak zrobią inaczej to tekst konserwatystów i wyłudzaczy kasy jak ktoś nie ma dostępnego kanału a posiada odpowiedni wężyk i pompkę to może spokojnie odessać stary olej przez bagnet a jak ktoś woli korkiem to nikt mu nie będzie bronił i to jest jego sprawa, z bardzo prostej czynności robicie jakiś wielki problem jakby to była wymiana zaworów czy jeszcze czegoś a filter oleju mozna odkrecic z gory czy trzeba wejsc pod kanal??
  24. Kanal jak mozesz wrzuc foty tych twoich lampek i gdzie kupowales hidy ile przyszla ci ta przyjemnosc?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.