Treść opublikowana przez M.Audi
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
P-U-M-A kiedy polerowales sobie koncowke? :> i ja nic nie wiem?? fajne mody trzymaj tak dalej
-
[ALL B8] Czarna Audi A4 B8 2.0 Limousine
zycze powodzenia w dalszych modach jeszcze raz gratki
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
to chyba pozostaje suwmiarka albo allegro http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=bie%C5%BCnika&order=bd
-
[ALL B8] Czarna Audi A4 B8 2.0 Limousine
gratulacje autka kolor mega... jak odpalasz tego potwora to wskazowki od predkosci i obrotow leca do gory?
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
tak duzo gorsza hahaha a patrze audiczka taka jak moja rok i silnik mieszkamy 300m od siebie i na forum musimy sobie pogadc Wesołych Świąt
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
kolego tylko ze to jest ekologiczna skora tak jak pisze w aukcji prawidzia skora jest sprzedawana w platach a tak wogule mieszkasz kola miasta tapicerow(czyli Dobrodzienia) wiec bys musial sie podpytac jakiegos fachure tez jestem z okolic
-
[B5 ADR] Nie odpala po wymianie łańcuszka rozrządu
maz jakies bledy na vagu?
-
[ALL] Laptop sie wyłącza
kolego jakieg maz windowsa xp?? tu cos jest o twoim bledzie http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic140635.html jesli chcesz wlaczyc napraw systemu z instalatora xp to musisz miec ta sama wersje xp na plycie i w kompie(np. chodzi o to ze nie mozesz miec w kompie zainstalowanego np: xp z sp2 a plyte z sp3) jeszcze mozesz zrobic plyte botowalna z xp uruchmic windowsa z plyt i zgrac wazne pliki na pena a potem najwyzej szczelisz formata
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
panowie ile czasu trzeba odczekac w TDI po trasie i czy to sie tyczy wszystkich TDI? czy np. nowszych juz nie?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nawet kilka aut z PL nasi sa wszedzie
-
[B5 AKN] Czy wejdzie taki akumulator?
ja tez polecam CENTRA FUTURA ale ta siwa(ponoc zelowy) mam juz go 3 lat(zero jakis doladowan) i jest super i ciagle mi swieci ten zielony punkcik a moj brat ma w astrze 2 zwykla centre(czarna) to juz ja ladowal z 3 razy przez okres 3 lat
-
Polecane opony zimowe
i ja nad nimi własnie myśle ewentualnie te Conti TS830 wchodzą w gre ja smigam na ts830 rozpoczalem trzeci sezon i narazie ok UG 7+ chyba sa tez w tej samej cenie wiec chyba opony maja podobne parametry
-
[B7 BPW] Audi A4 b7 2.0tdi
maz 165,8km przy 3407obr i 412nm przy 2298 obr
-
[ALL B6] Jakie kołpaki 15' kupić
ja bym wzial v6 z pierwszego linka
-
Need For Speed Hot Pursuit...
ja mam na PC jedynie co mi sie podoba to wlaczanie reflektorow i turbo..[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:20_________________________________________________a i jeszcze mozna odpalic samemu auto
-
[B5 AFN] Akumulator pomocy
naklejki z oznaczeniem silnika sa w ksiazce serwisowej, na oslonie rozrzadu i w kole zapasowym wszystkie naklejki musza byc takie same
-
[ALL] Zapieczone felgi
gumuwym mlotkiem tez dobrze schodza
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
jak zauważyli ile jest zamówień z pl to na pewno pomyśleli ze padli jakiemus oszustwu hackerów
-
[B6 AWX] Dwa pytanie odnośnie książki serwisowej
dla pewnosci sprawdz sopie auto po VIN-e i wymien rozrzad
-
[B6 AWX] Dwa pytanie odnośnie książki serwisowej
LongLife Service olej jest wymieniany co 30 tys. ale to sie stosuje gdy sie duzo jezdzi po autostradach
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
ja tez zamowilem, w polsce nie ma nic za darmo ciekawe czy w uk jest??
-
F1, Rajdy i Motorsport
1. Vettel 2. Webber 3. Alonso 4. Hamilton 5. Hulkenberg
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
dzieki
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
a w serwisie to myślisz że korek odkręcają :?: poza tym myślisz że przez korek to wszystko wyleci :?: a jakbyś nie był taki leniwy to byś doczytał że jak ktoś chce to może odessać olej i sobie korek odkręcić i chyba tylko po to żeby zobaczyć że nic już nie poleci (no chyba że komuś się nie chciało wszystkiego odessać i będzie tym udowadniał swoje racje) właśnie forum jest od tego żeby pomagać i jak pomożesz temu co krzywo korek wkręci albo gwint zerwie (tacy się też zdarzają), każdy robi jak uważa i gadanie typu "odkręcaj korek bo tak ma być" i krytykowanie innych jak zrobią inaczej to tekst konserwatystów i wyłudzaczy kasy jak ktoś nie ma dostępnego kanału a posiada odpowiedni wężyk i pompkę to może spokojnie odessać stary olej przez bagnet a jak ktoś woli korkiem to nikt mu nie będzie bronił i to jest jego sprawa, z bardzo prostej czynności robicie jakiś wielki problem jakby to była wymiana zaworów czy jeszcze czegoś a filter oleju mozna odkrecic z gory czy trzeba wejsc pod kanal??
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Kanal jak mozesz wrzuc foty tych twoich lampek i gdzie kupowales hidy ile przyszla ci ta przyjemnosc?