Treść opublikowana przez M.Audi
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
PUMA myśłał że w cenie kręgli pizza była Następny wczoraj pizze za friko wpie*** a dzisiaj by chciał w macu.... Adam ciągnie laske każdemu co się z nim nie ścigał:banan: Ty kur.. kto tu pizze za darmo wpierdalał No ty 2x z rzędu jadłeś PUMA myśłał że w cenie kręgli pizza była
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
panowie pamiętajcie żeby nic nie jeść przed spotem bo PUMA stawia po zestawie:)
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
jak jest darmowe żarcie to ja też wpadnę
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Tomasz ładnie modzisz, już miałem okazje zobaczyć audika na drodze bardzo ładnie się prezentuje
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może być powinienem już wytrzeźwieć po świętach to jak MŁYN?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja bym na części to sprzedał za duża szkoda żeby naprawiać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
przynajmniej na wadze straciłeś
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
chyba na twoje osłony:)
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja jade z przekonaniem że mam wszystko sprawne, a jak coś znajdą to powiem że w drodze do Aso musiało się zepsuć bo takie drogi dziurawe w czewie mają ---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 14:18 ---------- ciekawe czy będziecie mieli takie humory jak dają liste usterek
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
dobra dobra
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
to auto pokonało 90% drogi na rezerwie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
myślałem że choinkę się stroi tylko na święta a u ciebie cały rok sie świeci
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ej ja sie w to nie bawię mam obawy że mam wszystko dobre :naughty: Musze hidy wyrezać do wyjazdu żeby było mniej seryjne niż już jest. nie licząc choini na zegarach to tak hahaha
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
machnij fotke tylnich lamp jak świecą w nocy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
wjedziemy do ASO chłopaki nam usterek na znajdują a my zamiast u nich naprawiać to się zapakujemy w auta i w długą
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
w sumie bradziej bedzie się opłacało flache postwić niż cos wymienić w audiczce ale coś mnie martwi moje przednie zawieszenie mogą coś znaleźć tam zawsze coś jest do wymiany
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Adam to o której jedziemy do ASO?? bo nie wiem czy Audika myć?? kto będzie miał najmniej usterek stawia flache bo bym się gorzoły napił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: My sobie tutaj z Michałem piwko popijamy. Ale co do Adama to jak najszybciej po podobno chce obniża do 1BA
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tu P-U-M-A pewnie że przyjadę. Mam tylko lekkie obawy czy tam wjade z Tomaszem :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:50_________________________________________________Tomasz!!! Michał nas nawet torami przetransportuje na drugą strone :cool1:
-
predkość internetu
panowie slyszal ktos moze na jakiej zasadzie dziala internet cyfrowego polsatu i jak sie sprawuje trzeba miec telefon stacjonarny?
-
podłączenie laptopa do tv LCD
a w telewizorze nie maz przypadkowo tez takiego wyjscia ja na zdjecie pierwszym?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
ffffuu ale nuda hoho jak byly nowe to tak fajnie nie wygladaly
-
Kodeki - jakich uzywacie?
jaki windows? jakie filmy ci nie dzialaja moze potrzebujesz kodeki rmvb?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
pasuje
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Wesołych Świąt hihi