Treść opublikowana przez M.Audi
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
czuję się przywołany , może się urwę z choinki na halbe stunde każda wymówka jest dobra byle się przejechać Audikiem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja bede też
-
[B5 ADP] Szumią hamulce tylko po dłuższym postuju np po nocy.
przecież kolego pisze tylko przez klika hamowań poprostu jest wilgoć pada deszcz tarcze trochę przyrdzewieją i przez to słyszysz szum ja tez tak mam miałem nawet na starych tarczach i na nowych mam to samo kilka hamowań i przechodzi jesli samochod normalnie hamuje nic bym nie robił
-
[B5 ADP] Gotuje się płyn w układzie
pompa obraca sie na wylaczonym silniku??
-
Problem z ustawieniem anteny telewizji N
nie wiem czy cos ci to pomoże http://laki.dvhk.pl/faq/montaz_sat.htm ja uzywałem czegos takiego http://allegro.pl/miernik-sygnalu-satelitarnego-sat-finder-7009-i1950143064.html ustawilem ale łatwo nie bylo
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
a Ty poznajesz auto po ramkach klubowych to na większym spocie nie będziesz wiedział która jest twoja miałem na myśli ze auto jest klubowe a nie że twoje, a tak wogule kto by sie ogladał za takim parchem (jak bym cię nie znał to bym przechodził kolo twojego auta szerokim łukiem bo bym bał się ze jeszcez wyskoczy na mnie jakieś homo niewiadomo) hehehe
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
ładny kolor felg pomaluj jeszcze auto na różowo i nie bedziesz potrzebowal ramek klubowych żeby rozpoznac cie na ulicy:) a tak wogule to nawet nie musisz fele robia robotę a tak serio gratuluje zakupu ladny wzór mysle ze efekt koncowy bedzie powalający
-
[B5 ADP] Pluje woda z tłumika
to chyba dobrze jak leci woda bo nie zostaje w srodku, moj wydech jest jeszcze ori a to juz 16 lat
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Adam chyba jeszcze fotek nie widzial, napewno zglosi te fotki do moderatora jako naduzycie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
pewnie
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
mi też pasi
-
[ALL B5] Nie kręci się wentylator od klimatyzacji
nie wiem jak to jest w poliftach ale np. u mnie poznizew 5 stopni klima sie nie zalacza
-
[B7 BLB] [B7 BLB] Wypasiony S-LINE
ladna sztuka co do programu to w Wrocławiu maz specow od wirusow http://www.ecuproject.pl/
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
1.6 POWER
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
mie tez 30 pasuje
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
kolego to jest najlepszy efek jak jedziesz samochodem to nie widzisz tych diod a srodek maz podswietlony na czerwono
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ty piszesz o podłączeniu dwóch diod (dwa oczka nad pokrętłem: http://postimage.org/image/dlsaeres/ ), czy czerwonego podświetlenia przycisków? To ma się ciągle świecić po włączeniu świateł? sorry kolego pisalem ze szkoly i troche zle doczytalem, kable sie ciagnie do podswietlanie przyciskow
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
jesli chodzi o te dwie diody to podswielanie musisz pociagac od podswietlanie np. regulacji swiatel diody beda sie swiecic jak wlaczysz swiatla
-
[B5 ADP] Problem po wymianie chłodnicy
maz klimatronika?? na kanale 51 tez mozesz sprawdzic temperature
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
nie dzisiaj odpalilem zimny silnik i stale temperatura sobie rosla powoli do 105C chlodnica zimna dolne przewod co idzie do termostatu tez zimny a gorny przewod zaczal robic sie cieply dopiero jak temperatura silnika miala cos okolo 100c panowie radzcie cos[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 16:42_________________________________________________ Labiel dzieki zrobie taka probe[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 16:43_________________________________________________panowie jednak byla to u mnie pompa wody prawie zatarta a wirniczek byl pekniety dzieki koledzy za rady
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
panowie na RTL bedzie mozna zobaczyc Adamka
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.mototube.pl/film/8717/gp-belgii-2011---onboard-schumachera-z-pierwszych-okrazen/ http://www.mototube.pl/film/8710/gp-belgii-2011---wypadek-hamiltona/
-
[B5 ADP] Płyn w chłodnicy się zagotował
panowie mam taki problem plyn w chlodnicy dochodzi do 110c(przy predkoscie ok.90km/h) i sie gotuje weze wychodzace z chlodnicy sa letnie wymienilem termostat i dalej to samo silnik pracuje normalnie przyspiesza tak jak zawsze nie mam zadnego oleju w plynie chlodniczym, moje pytanie to jak sprawdzic pompe wody czy da sie dojsc poprzez termostat do wirnika?? jesli ktos ma jakies propozycje to bardzo prosze o wypowiedzenie sie pozdr.
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
niesamowicie gratki fury
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja tez bede na 14.30