Treść opublikowana przez M.Audi
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
to juz kilka osob jest co do godziny to mysle ze w okolicach 14-16 a do miejsca to rzucajcie jakie propozycje np.Aldi albo Biedronka...itd.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ja oczywiscie tez na niedziele
-
F1, Rajdy i Motorsport
fajnie by bylo jak by do DTM dolaczyl VW i Opel praktyczie wszystkie niemieckie marki moze by byla fajna rywalizacja Tylko ze Opel i Vw to nie klasa Premium, chociaz technicznie nie odbiegaja wiele od premium - to chodzi tu o prestiz ktory jest wazniejszy wlasnie w klasie premium. Passat, Astra, Golf- to samochody uzytkowe w ktorych prestiz na drugoplanowa role. no ale Vectry smigaly kiedys w DTM a fajnie by bylo zobaczyc Passata CC w DTM
-
F1, Rajdy i Motorsport
fajnie by bylo jak by do DTM dolaczyl VW i Opel praktyczie wszystkie niemieckie marki moze by byla fajna rywalizacja
-
F1, Rajdy i Motorsport
BMW w DTM od przyszłego roku http://www.motonews.pl/bmw/news-8466-prezentacja-bmw-m3-dtm.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
za 25 min DTM startuje ale nie wiem gdzie to puszczaja[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 13:34_________________________________________________juz wiem o 13.45 poleci na DAS ERSTE czyli niemieckiej 1
-
[ALL] Kolizja - pytanie kogo wina? - rysunek sytuacyjny
według mnie 2 jest winna bo porusza sie w niedozwolony sposób po jezdni co doprowadziło do kolizji jeżeli 1 zmieniala pas zaraz gdy sie pojawił pas do skrętu w lewo to przecież nie on przejechał przez ciągła linie tylko 1
-
F1, Rajdy i Motorsport
jat tak dalej pójdzie to za dwa lata z F1 zrobi się wyścig solarów
-
Tel. z navi jaki wybrać
potwierdzam N8 wymiata tekzez kreci filmiki w hd, ale jest bardzo droga:(
-
[ALL B5] Sprzęgło wiskotyczne
kolego, a dzialalo ci to wisko prawidlow?? moze ciagle sie krecilo na pelnych obrotach? na twojej fotce nad slowem'walek' maz srube ktora sie wykreca wisko ale nawet jak to wyciagniesz i nabijesz a znowu ci wyleci i uderzy w chlodnic to mozesz miec wieksze straty
-
[ALL B5] Sprzęgło wiskotyczne
z tego co pamietal to wisko jest przykrecane na jednej srubie od strony silnika mniej wiecej tak to wyglada http://allegro.pl/wisko-visko-wiatrak-vw-passat-b5-audi-a4-tdi-i1662210670.html ale jesli wisko ci sie ukrecilo to nie rozwalilo ci chlodnicy??[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:32_________________________________________________a tu maz fote od srodka http://allegro.pl/audi-a4-wisko-wiskoza-poj-1-8-5v-1995-99-i1662676335.html
-
Tel. z navi jaki wybrać
a ile chcesz wydac na ten telefon?
-
[ALL B5] Sprzęgło wiskotyczne
za bardzo nie wiem o co ci chodzi...?? najlepiej zrob zdjecie wisko jest napedzane przez pasek, odpadla ci ta czesc przez ktora biegnie pasek??
-
nie mam głosu w filmach
jakiego maz Windowsa?jaki zestaw glosnikow? jakie maz kodeki?
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
fajne zderzaki
-
[B5 AWT] Czujnik airbag w zderzaku
raczej czujnika airbagu tam nie znajdziesz bo jest on zamontowany po prawej stronie od nog kierowcy
-
[ALL B5] Amortyzatory tył, jaka firma??
kolego becio2004 amortyzatory KYB sa gazowe czy olejowe bo slyszalem ze na nasze drogi to lepiej olejowe a zabardzo nie wiem jaka firma sprzedaje olejowe
-
[ALL B5] Problem z tylnymi łożyskami
tom77 proponuje mi łożyska tył Fag 68 zl/kpl na oś panowie czy to jest dobra firma lozysk? a jesli nie to jakie mam kupic?
-
[ALL B5] Amortyzatory tył, jaka firma??
to kolego napisz co wybrales olejowe czy olejowo gazowe tom77 proponuje mi sachs olejowo-gazowe za 140zl/szt wiec cena dobra
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam panowie ile osob sie szykuje dzisiaj na spota??
-
Pracy szukam
jak by co to, truskawi w de juz sa, moj ojciec juz pojechal zawsze najwiekszy bum jest od srodka maja do konca czerwca tam to sie robi niekiedy i po 12 godzin w sloncu od poniedzialku do niedzieli zazwyczaj porzadne firmy pracownikow maja juz zalatwionych w marcu, bo tam nie szuka sie ludzi jak juz sa truskawki bo to juz za pozno
-
Pomysł na złodzieja ?
dokładnie ,przynajmniej trochę się utrudni kradzież :decayed: :polew: cezarrr to jeszcze trzeba odlaczyc zapalniczke to zaklocacz nie zadziala:)
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
zalezy ile kilometrow zrobisz, ustal sobie jakas cene za kilometr i tyle jezeli masz rozwiesc 40-50 osob to troche sie najezdzisz
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
u mnie tez tak jest i jak narazie zyje w przekonaniu ze jest to dobrze
-
Jaka wódka na wesele ?
Biała Dama