Treść opublikowana przez M.Audi
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja tez juz smigam od dwoch tygodni na continentalach TS830 wszystko ladnie tylko ze zgubilem gdzies kolpaka jak by ktos widzial na slasku mojego kolpaka to dajcie cynk gdzie sie ukrywa
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
ktos moze sie napracowal ale mi sie osobiscie to nie podoba wolalbym sprzedac brata i kupic b7
-
Jak długo powinna iść przesyłka kurirem???
jak bedzieszd mial nr. listu to mozesz na stronce DPD sprawdzic co sie dzieje z przesylka
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Piotrek98igo :thumbdown:
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
obojetnie kto wygra, tylko zeby walka byla dobra
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
no ja tez sie teraz wlasnie dowiedzialem ze nasze "posladki" :> gora!!!
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
no tak hiszpanki wygrala ale mialy duzo szczesic sedzia nie zauwazyl siatki i pilki ktora dotknela boiska na pocieszenie chorwatki byly ladniejsze od hiszpanek :>
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
Polsat HD
-
[B5 AHU] Po wymianie termostatu wskaźnik temperatury spada do 60 stopni
a gdzie znajduje sie ten czujnik??[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 12:19_________________________________________________panowie wiecie gdzie jest ten czujnik czy nie??
-
[B5 AHU] Po wymianie termostatu wskaźnik temperatury spada do 60 stopni
panowie sprawdzilem kanal 49 i wskazuje tak: najpierw nagrzewa sie do 87 stopni puzniej spada do 60 stopni i znowu lecie do ok.87 a pozniej spadlo nawed do 40 licznik wskazuje tak samo czyli nowy termostad jest uszkodzony czy moze czujnik??
-
Który system operacyjny wybrać ?
ja polecam windowsa 7 RC 64 smiga mi o niebo lepiej niz vista 32 bit
-
F1, Rajdy i Motorsport
chyba w kwalifikacjach heidfel dojechal na oparach a kubicy moze starczy paliwa na trzy okrazenia haha ale tak serio to bardzo dobra postawa bmw a Forec India juz calkiem zapowiada sie bardzo ciekawy wyscig az sie niemoge doczekac
-
[B5 AHU] Po wymianie termostatu wskaźnik temperatury spada do 60 stopni
grabson765 a mozesz mi powiedziec ktory to jest czujnik bo dowiedzialem sie ze sa dwa G2 i G62 ale nie wiem gdzie on jest i ktory ma byc wymieniony?
-
[B5 AHU] Po wymianie termostatu wskaźnik temperatury spada do 60 stopni
moj kolega jest posiadaczem audiczki 1.9 TDI wymienil termostat i w trakcie jazdy samochod normalnie sie nagrzewa do 90 stopnia ale pozniej temperatura spada do 60 i znowu powoli dzwiga sie do 90 stopni, a na wyswietlaczu od klimy ciagle na kanale 51 pokazuje 90 stopni i moje pytanie sa takie: 1.czy to awaria licznika? 2.czy czujnik od temperatury cieczy przesyla sygnala do wskaznika temperatury i klimy czy sa dwa rozne??
-
[ALL] Strona z pożytecznymi programami do diagnostyki
panowi a ktory program bedzie najlepszy do diagnozy(chodzi mi o zrobienie adaptacj przepustnicy, kasowanie inspekcji itp.) mojej audiczki? bo mam kabel ale soft marny
-
[ALL B6] Dzwonienie lub pisk po wymianie klocków
no wlasnie u mnie ta dolna czesc sie zlamala i byla luzna i tak dzwonila a sprawc jak wyglada z drugiej strony bo ja mam b5 a ty b6 wiec troche roznicy moze byc
-
Który wybrać notebook - proszę o pomoc jakiegoś fachowca
ja bym wybral pierwszego linka dobra grafika procek tez ok i firma hp sam mam hp i nie narzekam jedynie co mi sie niepodoba to vista ale windows 7 smiga swietnie
-
[ALL B6] Dzwonienie lub pisk po wymianie klocków
u mnie kiedys zlamala sie koncowka sprezyny od amortyzatora i na dziurach mi dzwonila tylko ze to bylo w tylnik kole ale warto sprawdzic
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
samochodzik za***isty i wypucowany przepieknie ,zycze pierwszego miejsca
-
[B5 1Z] Drobny wyciek - czujnik oleju ?
ja tez wymienilem ten czujnik i jeszcze przez dwa dni po wymianie kapnal mi olej ale do dlatego ze caly tyl silnika byl w oleju i porostu sciekal jak dlugo jezdzisz na nowym czujniku??
-
[ALL] Przewód klimatyzacji ma dziurę - czy można ją domowymi metodami zakleić ?
z tego co wiem w przewodach od klimy jest duze cisnienie kilka barow, dziwi mnie ze twoj waz jest z gumy
-
[ALL B5] Jak ustawic klimę w A4 w moim przypadku
wylacz obieg wewnetrzny czyli ten guzik gdzie jest namalowany samochodzik i przeczysc filtr kabinowy
-
Własny interes - APTEKA
To chyba zależy od regionu. U mnie jest w tym roku 18 tys. Ja brałem 1,5 roku temu i max dofinansowanie to 13 tys. a kolega z Radomia Tomaszu wziął ciut więcej jezeli to nie tajemnica to jaka firme zalozyles i jak ci sie krecie ten interes??
-
F1, Rajdy i Motorsport
schumi w ferrari zobaczymy teraz na co stac ferrari
-
F1, Rajdy i Motorsport
no fajnie by bylo jakby schumi wskoczyl za masse ale ja obstawiam ze ktorys z kierowcow testowych wystartuje w nastepnym wyscigu