Treść opublikowana przez M.Audi
-
[B5 ADP] Wyciek oleju nad filtrem oleju (foto)
dzieki wszystkim za info kupilem nowy czujnik troche sie roznil wtyczka od mojego starego ale udalo sie to zepiac i teraz nic nie cieknie,wymontowal tylko zbiorniczek wyrownawczy i byl dostep do czujnika poz.[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 12:05_________________________________________________panowie i dzisiaj pojawil sie problem gdy odpalam zimny silnik miga i piszczy kontrolka oleju po chwili gasnie dzieje sie to tylko na zimnym silniku na cieplym wszystko ok, stan oleju prawidlowy, moze to byc wina tego ze nowy czujnik rozni sie od starego(dokladnie jest inna wtyczka) podlaczylem laptopa pod audika i nie ma zadnego bledu
-
F1, Rajdy i Motorsport
zmarl w szpitalu http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/zginal-syn-mistrza-swiata,1341162
-
[ALL B7] Jaką kupić nawigacje
ja mam ten dokladnie model http://gps24.pl/garmin-nuvi-255w--wyprzedaz-p-25406.html i jeszcze mnie nie zawiodl ale najlepiej skocz do media marktu i pobaw sie kilkoma modelami i zobaczysz ktory najbardziej ci lezy w obsludze a na necie mozesz sprawdzic pokrycie mapy
-
[ALL B7] Jaką kupić nawigacje
ile chcesz wydac na nawigacje?? po jakich krajach chcesz jezdzic ?? i czego oczekujesz od nawigacji np.jakis dodatkowych opcji??
-
[B5 ADP] Wyciek oleju nad filtrem oleju (foto)
kolego Labiel mozesz mi powiedziec czy zeby dokrecic ten czujnik lub wymienic lepiej wjechac na kanal i i z kanalu go dokrecic czy wymontowac przepustnice??
-
[B5 ADP] Wyciek oleju nad filtrem oleju (foto)
witam 2 miesiace temu wymienialem olej i mechanik nalal troche ponad wygieci na bagnecie moze z 3mm dzisiaj zauwazylem kilka kropel oleju pod samochodem wjechalem na kanal i nad filtrem oleju znajduje sie cos takiego http://i31.tinypic.com/1zdj5k.jpg chyba jakis czujnik i jak naciskam gaz to wlasnie z tego miejsca wycieka olej aktualny stan oleju jest taki jak powinien byc czyli pod to wygiecie gorne na bagnecie, do tego chyba czujnika dochodzi jakis kabelek i ma plastikowa oslonke, moje pytanie co to wogule jest i co z tym zrobic??
-
F1, Rajdy i Motorsport
dlaczego robert nie dostal sie do drugiej sesji?? bo zaczalem ogladac od drugiej a robercika juz nie bylo
-
Fajne nuty DiscoPolo
cos nowszego,fajne laseczki
-
Fajne nuty DiscoPolo
Cliver - Gaz Gaz Gaz bez tego nie ruszam sie z domu :> http://marcin504.wrzuta.pl/audio/0zDG1CsJHeq/gaz_gaz_wciskam_do_dechy_az i tu slowa dla tych co lubia karaoke Auto mam, a w nim silniki dwa, Gdy glina ściga mnie, Odpalam drugi też. Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy, Gaz, gaz, gaz policja goni nas, Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy, Gaz, gaz, gaz słychac syreny wrzask. Jade więc, przed siebie, cały kraj Gdy wykroczenie mam, silniki włanczam dwa. Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy, Gaz, gaz, gaz policja goni nas, Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy, Gaz, gaz, gaz słychac syreny wrzask. Fajnie jest, ten ped podnieca mnie, Gdy chcę mieć wiekszy czad, Włanczam silniki dwa. Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy, Gaz, gaz, gaz policja goni nas, Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy, Gaz, gaz, gaz słychac syreny wrzask. Ścigam się, niebiescy gonią mnie, A gdy to nudzi mnie, Wyciskam 305. Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy, | Gaz, gaz, gaz policja goni nas, | Gaz, gaz, gaz wciskam do dechy, | Gaz, gaz, gaz słychac syreny wrzask.|2x
-
Problem z CD Rom w laptopie
tak jak kolega Ukasz pisze poszukaj biosu w google do twojego modelu nagrywarki i wgraj i tak nic nie maz do stracenia jak nie dziala
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Kim jest Stig?? http://www.youtube.com/watch?v=_LPLJT3zkDc&feature=popular :shocked:
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja licze ze kubica zdobedzie punkty przeciez Nakajima startuje z piatego miejsca on zrobi przesiew w czolowce, znajac zycie nie bedzie chamowal przed pierwszym zakretem
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mam pytanko jak sie odpowietrza bak??
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lubliniec na slasku BP 4,49 chyba w tym roku bedzie 5,00
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
jarek210581 a czym ci zrobili ta adaptacje przepustnicy za 160 zl??
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
kolego jak ci twoj audik spala 6l/100km to musisz go ladnie zmulac pogon go do przynajmniej 5tys. obrotow
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
ja bym obstawial ze odbila sie ramka od okna proponowal bym otworzyc drzwi spuscic szybe i wygiac ramke najlepiej to sie robi w dwie osoby, bo choc szarpiecie drzwi w gore to i tak wam opadna do miejsca tego rygielka na slupku co je trzyma jak sa zamkniete
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
ja wymienile na nowy zaworek dalem kupe 300zl ale za to juz prawie od dwoch lat nie falowaly mi obroty :> a jak chcesz zrobic to po kosztach to zruba jak koledzy radza
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
bardzo ladny samochodzik zycze powodzenia w dalszych modach musze przyznac ze maz fajnego kolege zamienic audice za golfa oczywiscie plus dla ciebie
-
Barcelona Manchester United 2-0
ManU 2-1 Barca
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
calkiem ladnie to wyglada rozumien ze bledy ori, a jakie glosniki sie kryja pod blendami??
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
no ladnie jak bys mial kiedys chwilke cyknij zdjecie tylnej polki jestem ciekaw jak sie prezentuja glosniczki z gory
-
[ALL B5] Dołożenie klimatyzacji
z tego co pamietam ktos na forum zalozyl sobie juz klimke ale trzeba sie na tym znac i rozebrac pol auta
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
na stronie nr.10 Opinie uzytkownikow na: www.a4-klub.pl to tyle
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
redakcja najpierw powinna przejzec nasze forum a potem napisac artykul ale to by chyba im wyszla spora ksiazka