Treść opublikowana przez Lardza
-
[B6 AWX] Problem z akumulatorem?
Też tak myślę, dodatkowo jest minusem jest to że auto od listopada jest bardzo sporadycznie używane raz na 2-3 tygodnie jakbym jeździł codziennie to pewnie byłoby inaczej. Zależy jeszcze jakie odcinki pokonujesz jak krótkie po mieście to akumulator nie naładuje się za bardzo a przy tym jak używasz sporo elektryki w aucie to już w ogóle W każdym razie trochę z fizyki mogę podpowiedzieć jeżeli macie dobry akumulator a na mrozach słabo odpala zanim odpalicie włączcie światła na kilka minut bo przy minusowych temperaturach elektrolit lubi zamarzać a dzięki temu trochę się rozrusza
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Faktycznie bardzo ładnie się prezentuje No nic teraz przez te zdjęcia w wydatki muszę wpisać ściemę szyb
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
Kiedy jakieś nowe fotki? Bo też mam taką limuzynkę w srebrnym kolorze i ciekaw jestem jak wygląda z przyciemnionymi szybkami bo i mi to chodzi po głowie
-
[ALL B6] Mała zabudowa w sedanie
Bardzo ładnie wykonana robota Powiedz mi wygłuszałeś coś bagażnik? Ja u siebie mam skrzyneczkę w bagażniku i jak ją podkręcę to cały bagażnik brzęczy a rejestrację od razu wygłuszyłem a najgorsze że to nie tylko słychać na zewnątrz ale także i w środku co mnie strasznie irytuje Oświetlenie to biała dioda wsadzona na miejsce lampeczki czy coś innego kombinowałeś?
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Nie kłamie jest dopuszczalna możliwość oklejenia ale tak jak piszesz to jest coś na zasadzie szybek z audi które już maja mniejszą przepuszczalność. Ale nie zaśmiecajmy już wątku Dominikowi bo jak pisałem wszystko może się dziać do czasu
-
[B6 AVF] SPRZEDAM ..gwint KW, Rieger, felga OZ czarny mat, 2 rurki
I jak tam kiedy listwy do dokładek montujesz? Bo coś tu cicho u Ciebie w tym temacie :gwizdanie:
-
moja czarnulka :}}}}
Ładna tylko pewnie ciężko będzie Ci zadbać o czystość takiej jasnej tapicerki szczególnie na podłodze Ale jak coś to pisz mam znajomych którzy Ci wypiorą całą tapicerkę w środku za 150zł i schnąć będzie chwilę bo piorą parą wodną
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Jeżeli pijesz do mnie to akurat wiem co w trawie piszczy bo mam wujka który od 20 paru lat prowadzi stację kontroli pojazdów i właśnie jego się pytałem o takie rzeczy. Mówił że można przód przyciemnić ale z bardzo małym % po którym trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć efekt. Ale u nas w Polsce można gdybać na takie tematy nieskończenie. Przyciemniane szyby z przodu i hidy to jedno i to samo jeden policjant zabierze dowód inny to oleje i tak samo dzieje się w stacjach kontroli pojazdów a czasem się przyczepią ale tylko dlatego żeby im posmarować na jakąś flaszkę
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Coś się spieprzyło z tym wstawianiem linka bo dodało jakiś kod bbcode na koniec. Tutaj normalnie link wklejam: http://allegro.pl/tlumik-tlumiki-audi-a6-2-5-tdi-komplet-stan-bdb-i1419728224.html
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
A co z wydechem 2.5 np. od a6? Podejdzie? Klik!
-
[B6 AVF] Pytanie o rozrząd ...?
Dodaję. Trzeba po prostu jeździć dynamicznie i umiejętnie a spalanie nie będzie wygórowane
-
[B6 AVF] Pytanie o rozrząd ...?
Trochę sporo wam ciągnie ja w swoim awx'ie po mieście krótkie odcinki oraz lekka trasa (25km poza warszawę) wyciągam zawsze grubo ponad 800km na baku
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Policja policją ale znajomy warsztat na przeglądy wtedy też musi być bo inaczej nie podbiją
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
U mnie montaż fisu również przeszedł w ekspresowym tempie
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Ja bym dodał trochę kontrastu jasnego bo wszystko w ciemne kolory to nie dla mnie
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Widziałem na żywo Pięknie się prezentuje A pomysł z dokładką od B7 jak dla mnie na plus. Mnie też to zaintrygowało i będę planował robić u siebie to samo
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
Ja bym się z chęcią dopisał ale najchętniej w terminach maj/czerwiec. Najpierw muszę rozrząd zrobić dopiero potem będę planował wirusika. Skoro lista ciągnie się od października to może i do maja się przeciągnie
-
[ALL B6] Spojler, Dokładka na klapę a'la S4, S-line
ryzykujesz ? no ktoś musi zaryzykować i go sprawdzić Witam I jak ktoś z was już sprawdził ten spoilerek?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum. Szczęśliwy posiadacz nie dawno kupionego audi a4 b6 sedan 1.9 131km 2001r. Mam nadzieję że znajdę tu trochę przydatnych informacji bo jak to bywa na początku kilka problemów jest Mam nadzieję że będzie się nam miło współpracowało Pozdrawiam