Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Witam. Oberwałem hakiem na parkingu. http://tufotki.pl/vlJuY jak myślicie jakie moga być koszty naprawy? dodam ze błotnik to zamiennik. Nie wiem co robić, Boje się ze rzeczoznawcazanizy koszty naprawy.
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Skrobak jest niebezpieczny dla szyb. Latwo nim zabrać troche piasku z dna i rysuje się szyby podczas czyszczenia
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Gąbka do naczyń?
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Smola
  5. Możliwe żeby woda dostawala sie do zaworka sterującego egrem i powodowała jakieś zwarcie? Ja odlaczylem wezyk podcisnienia od egr i problemu nie mam od tego czasu a wcześniej po kazdym umyciu i mocniejszym deszczu miałem problemy takie jak Wy
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac. ja mam moduł od Proeltec. Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą? Wygląda świetnie. Z modułem do jazdy dziennej też świeci na biało? Jak wiadomo wtedy daje na 30% mocy więc barwa może ulec zmianie. Wydaje mi sie ze to co na fotach widać to jest wlasnie 30%
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac. ja mam moduł od Proeltec. Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą?
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji. Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji. Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji.
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany podczas upałów halasuje/skrzypi mechanizm szyby pasażera. Jak popada deszcz jest spoko. Mechanizm caly tzn prowadnice do wymiany czy coś tam mniejszego się da wymienić? Jakieś ślizgi tam są?
  10. Stukanie tylko podczas kręcenia kierownicą czy podczas jazdy po nierownosciach też?
  11. nie wiem. jutro montuje stare(roczne) lema bo luzów nie mają ale jak wymienialem to caly komplet chcialem dac nowy. Poza tym wg mnie skrzywienie może skrócić żywotność łącznika
  12. Jedna tuleja łącznika skv jest dłuższa czyli bardziej wystaje ta co idzie do stabilizatora. W oryginale obydwie sa na jednej płaszczyźnie czyli te skv po skręceniu automatycznie sa przekrzywione na gumach co wg mnie szybciej zuzyje te łączniki. Więc nie chodzi tu tylko o sposób montażu bo można daś z nakrętką ale o to że po skręceniu łącznik będzie nienaturalnie przekrzywiony. http://panel.3wart.pl/media/uploads/lacz_a4_3.jpg tutaj foto jak wyglada dłuższa tuleja i teraz niech ktoś mi powie że wszystko ok i tak powinno byc skoro w oryginale jest tak jak tu http://e.allegroimg.pl/s400/12/57/48/83/21/5748832110 na oko widac ze to jest z 5 mm różnicy
  13. Dokladnie z jednej strony jest gwintowana tuleja i takie kiedyś miałem... to jest łącznik z a6 a tam inaczej wyglada stabilizator :/
  14. Ja swoje amorki kw lekko rozgialem i weszlo. A co do łączników to właśnie moje poprzednie też mialy gwint dlatego wczesniej pytałem którą stroną do stabilizatora. Be te są jakieś inne. Więc jakie tu powinny być? Możliwe, że przez nieodpowiednie laczniki coś mi stuka po wymianie zawiechy?
  15. Nie. W przyszlym tygodniu daje auto do.mechasa na rozrząd i sprawdzenie co stuka.
  16. Tylko na odpalonymi podczas jazdy. Jak stoję to jest spoko. Końcówki zostawiłem stare trw bo niedawno byly wymieniane
  17. Nie było. Dopiero po opuszczeniu auta na koła zostały skrecone. Zaczynam podejrzewać poduszki amorkow lub magiel. Dam znać jak znajdę przyczynę
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podpowiedzcie mi proszę łączniki stabilizatora montujemy tą dłuższą tuleją do stabilizatora? Po wymianie zawiechy coś mi stuka przed wymianą tych dźwięków nie mialem. Mam dylemat co do tego łącznika poprzednio mialem lema a tam trochę inaczej łączniki wyglądały niż te niwe skv. Stuka na nierownosciach i podczas jazdy jak szybko krece kierownicą lewo prawo.
  19. Podpowiedzcie mi proszę łączniki stabilizatora montujemy tą dłuższą tuleją do stabilizatora? Po wymianie zawiechy coś mi stuka przed wymianą tych dźwięków nie mialem. Mam dylemat co do tego łącznika poprzednio mialem lema a tam trochę inaczej łączniki wyglądały. Stuka na nierownosciach i podczas jazdy jak szybko krece kierownicą lewo prawo.
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nikt nic? :-(Koledzy pomóżcie
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nikt nic? :-(
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie mogą być przyczyny braku możliwości ustawienia zbieżności z tylu na lewym kole? (Oprócz dzwona) Mechas mówi że lewe idzie tylko na 20 i kończy sie regulacja, a prawe koło jest ok.
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś wie jaki numer ma poduszka skrzyni biegów w awx?
  24. Jakby co to chętnie odkupie Twoje czarne listwy do sedana. Jeśli są ładne oczywiście.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.