Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Kolizja parkingowa A4 B6
Witam. Oberwałem hakiem na parkingu. http://tufotki.pl/vlJuY jak myślicie jakie moga być koszty naprawy? dodam ze błotnik to zamiennik. Nie wiem co robić, Boje się ze rzeczoznawcazanizy koszty naprawy.
-
Akwarium
Skrobak jest niebezpieczny dla szyb. Latwo nim zabrać troche piasku z dna i rysuje się szyby podczas czyszczenia
-
Akwarium
Gąbka do naczyń?
- B6 DIVISION
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Jeżdżę już tak chyba 3 lata :-)
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Możliwe żeby woda dostawala sie do zaworka sterującego egrem i powodowała jakieś zwarcie? Ja odlaczylem wezyk podcisnienia od egr i problemu nie mam od tego czasu a wcześniej po kazdym umyciu i mocniejszym deszczu miałem problemy takie jak Wy
-
B6 DIVISION
Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac. ja mam moduł od Proeltec. Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą? Wygląda świetnie. Z modułem do jazdy dziennej też świeci na biało? Jak wiadomo wtedy daje na 30% mocy więc barwa może ulec zmianie. Wydaje mi sie ze to co na fotach widać to jest wlasnie 30%
-
B6 DIVISION
Kolego a jaki modul dziennych zalozyles ? (Jakas nazwa firmy lub sprzedawcy) Szukam takiego z regulacja mocy i jest tego od groma nawet z mozliwoscia zmiany ustawien za pomoca laptopa itp. ale uj wie , ktory lepszy i jaki wybrac. ja mam moduł od Proeltec. Jaka to barwa swiatla? 8500k? I jeszcze powiedz jak w nocy długie świecą?
-
B6 DIVISION
Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji. Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji. Ja mam i jestem zadowolony. Mam drl i clh z czujnikiem zmierzchu. Miałem wczesniej z funkcją automatycznych świateł mijania ale wymieniłem na moduł bez tej funkcji.
-
B6 DIVISION
Pany podczas upałów halasuje/skrzypi mechanizm szyby pasażera. Jak popada deszcz jest spoko. Mechanizm caly tzn prowadnice do wymiany czy coś tam mniejszego się da wymienić? Jakieś ślizgi tam są?
-
Stukanie przy szybkim kreceniu kierownica prawo lewo
Stukanie tylko podczas kręcenia kierownicą czy podczas jazdy po nierownosciach też?
-
Wahacze SKV
nie wiem. jutro montuje stare(roczne) lema bo luzów nie mają ale jak wymienialem to caly komplet chcialem dac nowy. Poza tym wg mnie skrzywienie może skrócić żywotność łącznika
-
Wahacze SKV
Jedna tuleja łącznika skv jest dłuższa czyli bardziej wystaje ta co idzie do stabilizatora. W oryginale obydwie sa na jednej płaszczyźnie czyli te skv po skręceniu automatycznie sa przekrzywione na gumach co wg mnie szybciej zuzyje te łączniki. Więc nie chodzi tu tylko o sposób montażu bo można daś z nakrętką ale o to że po skręceniu łącznik będzie nienaturalnie przekrzywiony. http://panel.3wart.pl/media/uploads/lacz_a4_3.jpg tutaj foto jak wyglada dłuższa tuleja i teraz niech ktoś mi powie że wszystko ok i tak powinno byc skoro w oryginale jest tak jak tu http://e.allegroimg.pl/s400/12/57/48/83/21/5748832110 na oko widac ze to jest z 5 mm różnicy
-
Wahacze SKV
Dokladnie z jednej strony jest gwintowana tuleja i takie kiedyś miałem... to jest łącznik z a6 a tam inaczej wyglada stabilizator :/
-
Wahacze SKV
Ja swoje amorki kw lekko rozgialem i weszlo. A co do łączników to właśnie moje poprzednie też mialy gwint dlatego wczesniej pytałem którą stroną do stabilizatora. Be te są jakieś inne. Więc jakie tu powinny być? Możliwe, że przez nieodpowiednie laczniki coś mi stuka po wymianie zawiechy?
-
Wahacze SKV
Nie. W przyszlym tygodniu daje auto do.mechasa na rozrząd i sprawdzenie co stuka.
-
Wahacze SKV
Tylko na odpalonymi podczas jazdy. Jak stoję to jest spoko. Końcówki zostawiłem stare trw bo niedawno byly wymieniane
-
Wahacze SKV
Nie było. Dopiero po opuszczeniu auta na koła zostały skrecone. Zaczynam podejrzewać poduszki amorkow lub magiel. Dam znać jak znajdę przyczynę
-
B6 DIVISION
Podpowiedzcie mi proszę łączniki stabilizatora montujemy tą dłuższą tuleją do stabilizatora? Po wymianie zawiechy coś mi stuka przed wymianą tych dźwięków nie mialem. Mam dylemat co do tego łącznika poprzednio mialem lema a tam trochę inaczej łączniki wyglądały niż te niwe skv. Stuka na nierownosciach i podczas jazdy jak szybko krece kierownicą lewo prawo.
-
Wahacze SKV
Podpowiedzcie mi proszę łączniki stabilizatora montujemy tą dłuższą tuleją do stabilizatora? Po wymianie zawiechy coś mi stuka przed wymianą tych dźwięków nie mialem. Mam dylemat co do tego łącznika poprzednio mialem lema a tam trochę inaczej łączniki wyglądały. Stuka na nierownosciach i podczas jazdy jak szybko krece kierownicą lewo prawo.
-
B6 DIVISION
Nikt nic? :-(Koledzy pomóżcie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Jakie mogą być przyczyny braku możliwości ustawienia zbieżności z tylu na lewym kole? (Oprócz dzwona) Mechas mówi że lewe idzie tylko na 20 i kończy sie regulacja, a prawe koło jest ok.
-
B6 DIVISION
Ktoś wie jaki numer ma poduszka skrzyni biegów w awx?
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Jakby co to chętnie odkupie Twoje czarne listwy do sedana. Jeśli są ładne oczywiście.