Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Rób misję osobiste. Ewentualnie grać bardzo bardzo dobrze na niskich tierach :-) nic więcej Ci nie pozostaje
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak sobie poradziłes z wewnętrzymi? Wymieniałeś? Jeśli tak to na jakie?
  3. Kupić premium konto i dobrze grać :-) nie ginąć w pierwszych minutach bitwy + robić dobry dmg :-) A jeśli sam zarobek to kupić czołg premium 8 tieru do tego konto premium i trzaskac dmg. Przykładowo bitwa z dziś na jadzi 8.8 konto premium 3700 zniszczeń i na czysto 97tys srebra. Jeśli brakuje kasy gram jadzią i cdc naprzemian. Kredytów nie brakuje :-)
  4. RAWULI sporo osób tak mówi :-P i do dziś grają :-)
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mówicie że na motulu jest głośniej?
  6. U mnie lakier jest spoko. Nie ma skórki pomarańczy. Z lampami nie wiem bo jeszcze nie założyłem
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Muszę wreszcie założyć swoje bo leżą i czekają :-)
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    takie cos? http://skottuning.com/a3-8l-lampy-tylne/803658-kierunkowskazy-boczne-led-audi-a3-01-04-a4-99-a6-98-01-dymione.html tylko pytanie czy od B5 pasuja do b6? jak tak patrze to wydaja sie takie same, ale moze wymiary inne?
  9. Podejrzewam że po wymianie półosi drgania znikną. Mi padły obydwa wewnętrzne i jeździć się nie dało takie wibracje. Po założeniu chińczyków czuć wibracje na 3 i 4biegu przy większych obrotach :-/ chyba kupię ori używki bo mnie to drażni. Swoją drogą jaki jest łączny koszt ori poduszek skrzyni i silnika? Bo podejrzewam że mogły jakieś paść u mnie...
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mogę polecić zamienniki od jednego kolesia. Zaryzykowałem i kupiłem od sprzedającego na allegro, który ma nick zderzakiwkolorze: http://allegro.pl/my_page.php?uid=27598431 Za 300 zł malowany po kodzie lakieru, zabezpieczony antykorozyjnie za 400 zł malowany po kodzie lakieru, ocynkowany Akurat ten zamiennik dobrze leży, szczeliny mam równe zarówno miedzy maską-błotnikiem, jak i błotnikiem-drzwiami, otwory montażowe pasują, przetłoczenie też. Nawet lakier się nie odznacza, dopiero jak wiesz, czyli przyjrzysz się to wyłapiesz różnice. Ja ze swojej strony polecam. +1 Jest ok, możesz się oprzeć Nitroo a ja swoich nadal nie założyłem. Masakra. Brak chęci :-/
  11. Woda ciepła? :-)
  12. Szok...
  13. A ściągnij i zaślep wężyk od egr i sprawdź :-)
  14. U mnie też się trochę zmieniło :-) wyslij zapke do znajomych. Nick taki jak na forum :-)
  15. Gratki :-) bardzo ładna sztuka :-)
  16. Ok, bardzo podobna a4 do Twojej jechała ale nie wiem czy klubowa :-P
  17. Przejeżdżałeś w czwartek o godzinie 14 przez Żabieńko? Okolice Mogilna?
  18. Skąd nowy ori w podkładzie za 400?
  19. Pany polećcie mi jakiś nocleg w trójmieście. Jutro chciałem moją panią zabrać do niedzieli tam posiedzieć. Przydałby się jakiś parking dla mojej kozy blisko kwatery B-)
  20. Wczoraj wysłałem im dopiero klapke wlewu od paliwa :-) nie mogłem wcześniej tego zrobić... Czekają na mnie inne błotniki tylko muszą kolor dobrać :-) nie było problemów z reklamacja :-)
  21. Tzw mory tak? Jak skórka pomarańczy :-) ja miałem swoje gładkie ładne ale reklamowałem bo przyszły uszkodzone.
  22. jak to wygląda od strony prawnej?
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Te bąbelki nie pasują :-/
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poszukaj na ebayu, czasem można trafić ori w niezłych pieniądzach. Ja za swój komplet nowych ori, ale czarne (soul) dałem 20euro + 10euro przesyłka Ciężko z tym kolorem :-/ praktycznie co chce zmienić wewnątrz auta to tylko serwis zostaje :-/
  25. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisałem że już miałem od nich dywany! Nie widać tego? Mówię że nie mają swingów... Ehh szary u nich na foto wyglada zupelnie inaczej w realu :] jest to odcien siwy z lekką nutą niebieskiego inaczej tego nie umiem opisac... do wnetrza bodajrze achat albo twist z b7 by pasowalo, ale nie do swing i skończ już jak nie rozumiesz..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.