Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
WOT - World of Tanks
Rób misję osobiste. Ewentualnie grać bardzo bardzo dobrze na niskich tierach :-) nic więcej Ci nie pozostaje
-
B6 DIVISION
Jak sobie poradziłes z wewnętrzymi? Wymieniałeś? Jeśli tak to na jakie?
-
WOT - World of Tanks
Kupić premium konto i dobrze grać :-) nie ginąć w pierwszych minutach bitwy + robić dobry dmg :-) A jeśli sam zarobek to kupić czołg premium 8 tieru do tego konto premium i trzaskac dmg. Przykładowo bitwa z dziś na jadzi 8.8 konto premium 3700 zniszczeń i na czysto 97tys srebra. Jeśli brakuje kasy gram jadzią i cdc naprzemian. Kredytów nie brakuje :-)
-
WOT - World of Tanks
RAWULI sporo osób tak mówi :-P i do dziś grają :-)
-
B6 DIVISION
Mówicie że na motulu jest głośniej?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
U mnie lakier jest spoko. Nie ma skórki pomarańczy. Z lampami nie wiem bo jeszcze nie założyłem
-
B6 DIVISION
Muszę wreszcie założyć swoje bo leżą i czekają :-)
-
B6 DIVISION
takie cos? http://skottuning.com/a3-8l-lampy-tylne/803658-kierunkowskazy-boczne-led-audi-a3-01-04-a4-99-a6-98-01-dymione.html tylko pytanie czy od B5 pasuja do b6? jak tak patrze to wydaja sie takie same, ale moze wymiary inne?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Podejrzewam że po wymianie półosi drgania znikną. Mi padły obydwa wewnętrzne i jeździć się nie dało takie wibracje. Po założeniu chińczyków czuć wibracje na 3 i 4biegu przy większych obrotach :-/ chyba kupię ori używki bo mnie to drażni. Swoją drogą jaki jest łączny koszt ori poduszek skrzyni i silnika? Bo podejrzewam że mogły jakieś paść u mnie...
-
B6 DIVISION
Ja mogę polecić zamienniki od jednego kolesia. Zaryzykowałem i kupiłem od sprzedającego na allegro, który ma nick zderzakiwkolorze: http://allegro.pl/my_page.php?uid=27598431 Za 300 zł malowany po kodzie lakieru, zabezpieczony antykorozyjnie za 400 zł malowany po kodzie lakieru, ocynkowany Akurat ten zamiennik dobrze leży, szczeliny mam równe zarówno miedzy maską-błotnikiem, jak i błotnikiem-drzwiami, otwory montażowe pasują, przetłoczenie też. Nawet lakier się nie odznacza, dopiero jak wiesz, czyli przyjrzysz się to wyłapiesz różnice. Ja ze swojej strony polecam. +1 Jest ok, możesz się oprzeć Nitroo a ja swoich nadal nie założyłem. Masakra. Brak chęci :-/
-
Urlop nad Bałtykiem
Woda ciepła? :-)
-
Greckie bonusy :)
Szok...
-
Brak mocy do 2000 obr. A4 b6 1.9 AWX
A ściągnij i zaślep wężyk od egr i sprawdź :-)
-
WOT - World of Tanks
U mnie też się trochę zmieniło :-) wyslij zapke do znajomych. Nick taki jak na forum :-)
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Gratki :-) bardzo ładna sztuka :-)
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ok, bardzo podobna a4 do Twojej jechała ale nie wiem czy klubowa :-P
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Przejeżdżałeś w czwartek o godzinie 14 przez Żabieńko? Okolice Mogilna?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Skąd nowy ori w podkładzie za 400?
-
Znacie jakieś fajne miejsca nad polskim morzem ?
Pany polećcie mi jakiś nocleg w trójmieście. Jutro chciałem moją panią zabrać do niedzieli tam posiedzieć. Przydałby się jakiś parking dla mojej kozy blisko kwatery B-)
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Wczoraj wysłałem im dopiero klapke wlewu od paliwa :-) nie mogłem wcześniej tego zrobić... Czekają na mnie inne błotniki tylko muszą kolor dobrać :-) nie było problemów z reklamacja :-)
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Tzw mory tak? Jak skórka pomarańczy :-) ja miałem swoje gładkie ładne ale reklamowałem bo przyszły uszkodzone.
-
Sezon Rowerowy 2016
jak to wygląda od strony prawnej?
-
Akwarium
Te bąbelki nie pasują :-/
-
B6 DIVISION
poszukaj na ebayu, czasem można trafić ori w niezłych pieniądzach. Ja za swój komplet nowych ori, ale czarne (soul) dałem 20euro + 10euro przesyłka Ciężko z tym kolorem :-/ praktycznie co chce zmienić wewnątrz auta to tylko serwis zostaje :-/
-
B6 DIVISION
Napisałem że już miałem od nich dywany! Nie widać tego? Mówię że nie mają swingów... Ehh szary u nich na foto wyglada zupelnie inaczej w realu :] jest to odcien siwy z lekką nutą niebieskiego inaczej tego nie umiem opisac... do wnetrza bodajrze achat albo twist z b7 by pasowalo, ale nie do swing i skończ już jak nie rozumiesz..