Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zauważyłem że mam luzy między siedziskiem a oparciem. W fotelu pasażera tego nie mam. Jakieś pomysły czemu tak się dzieje?
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od czego zacząć :-D Przyznam że w ogóle nie zaglądałem co i jak bo fotel jeszcze w aucie, ale chciałbym najpierw poczytać. Czy to dziecinnie proste i jak go wywale to dam spokojnie radę?
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jest jakiś temat jak ściągnąć materiał/skórę z foteli?
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na plaster 76 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź kostkę 2 pin przy stacyjce może tam coś nie łączy :-D
  5. Szczotkowane aluminium?
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak my we dwóch z Doniem polegli na tym dawaj namiar jak możesz, a ja skoczę dzieciaki wykąpać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-Montaż-modułu-DRL-w-światłach-drogowych Siedzę na tapatalku więc nie wiem czy dobrze adres skopiowało.
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju jest temat o drl i tam jest o przekazniku. Chyba kolega ucho.77 tam bardzo dobrze to ogarnia.
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prędzej czujnik sprzęgła padł niż stopu.
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ją podważyłem od strony schowka pasażera. Otwórz go i zobacz czy dasz radę czymś podważyć :-) nic nie powinieneś polamać
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz ściągnąć zaślepke tunelu i od góry w dwóch miejscach wcisnąć np wkretakami i jednocześnie ciągnąć do siebie wizytownik
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś wykonuje jeszcze usługę malowania wnętrz lamp do b6? Gwerty?
  12. Może taśmą teflonową owiniesz?
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Wromak ;-) kamienie to serpentynit a ledy to jakieś 3W chińczyki 12000K z kolimatorami skupiającymi ;-) taka samoróbka mała ;-)
  14. Witam z miasta obok :-)
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Też myślałem nad 3 gatunkami ale mam 240litrów baniak i zdecydowałem się na 2 gatunki na początek :-D
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Ryby są super ja u siebie mam maingano i saulosi :-) polecam klub malawi znajdziesz tam wszystko ;-)
  17. Jak się do tego zabrać?
  18. No u mnie czasami kręci i nie odpala i po takim kręceniu miga kontrolka immo a czasami od razu pali na dotyk :-/ Błędy identyczne jak w 3 poście Nikt nie miał takiego problemu? :-(
  19. Problem nadal występuje:-/
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak błotniki przód zdrowe to zaklepuje :-)
  21. Ok, dziś psikne kontaktem i zobaczę bo już mnie szlag trafia... Dodam że u mnie auto raz kręci i nie odpala a za innym razem pali na dotyk. Po odłączeniu kostki odpalał i od razu gasł.
  22. Identyczne 2 błędy jak z 3 postu :-) Kostka łączy dobrze więc co może być?
  23. Dzięki. W tygodniu sprawdze bo mnie szlag trafia... Raz odpala na dotyk, a innym razem kombinuje 5 minut zanim odpali
  24. Kolego poradziłes sobie z problemem?
  25. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo występuje tylko w komplecie z egr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.