Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście cały wymienić ale nie tak że spuszczamy stary do zera i zalewamy nowy. Później jaja są z absem chyba jak się nie mylę. Ale to niech dev się wypowie. Jest też gdzieś temat o tym...
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba lepiej nie spuszczać płynu do końca. Zapytaj się dev'a :-)
  3. Skoro miał zakaz to chyba sprawa wygrana co? Przy szkodzie osobowej dodam tylko że najważniejsza i najbardziej opłacalna jest wizyta u psychologa i oczywiście dobry papierek od niego.
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki aż się boje tam zaglądać :-D
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    silnik dudni, jest spadek mocy, może kopcić... Ups to chyba mnie również czeka wymiana :-/ po zdjęciu pokrywy w celu tylko sprawdzenia stanu walka itd uszczelkę pokrywy dac nową trzeba czy stara jeszcze może być?
  6. Możesz wyjaśnić co dokładnie trzeba zrobić?
  7. Mi wibracje/drgania powoduje wydech po wymianie plecionki :-/ nie wiem co z tym zrobić.
  8. Nie dadzą Ci innej szyby niż nordglass :-/
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka pogoda a ja w szkole i później popołudniówka :-/ załamka
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie dokładnie było robione te foto? :-/
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Otworzy się przesłona w bixie i dodatkowo mrugnie h7
  12. Jarzma musisz zmienić ;-)
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba przerabiać... Chłopaki pomogą gdzieś chyba był temat o tym nawet
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tych drugich uszczelek co w drzwiach są też możecie podać :-) mi się przydadzą
  15. Nędza bo to słabo hamuje. Ty potrzebujesz 288mm nie 280 a i czytałem gdzieś na forum że meyle to kicz... Że się krzywią szybko itd.
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8e1 to angol... 8e5 8e9 to było oznaczenie sedan avant lub odwrotnie. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde gdybym nie miał diesla był by mój haha
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co Józek coś Ci stuka?
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widział gdzieś ktoś dobre zdrowe błotniki na handel do b6? Strona lewa i prawa. U mnie rudy wychodzi :-/ a malowane były niecały rok temu bo odpryski na rantach były i rdzewiało a teraz po zimie jeszcze gorzej....
  20. Ostatnio zacząłem grać :-) jak narazie gram isem na 7 tierze i jakieś tam małe pierdółki mam :-) nick Kshyhu87 :-)
  21. Ja też z tym walczyłem... Wyczyściłem parownik wg poleceń kolegi Devastation czyli przez wywiercona dziurke przed parownikiem puściłem pianke firmy plak do czyszczenia klimatyzacji i patrzyłem przez otwór z gumowym korkiem czy pianka się pojawia na parowniku. Jak się pojawiła to wyłączyłem nawiew na 10-15 minut. Powtórzyłem zabieg kilka razy. Później psikałem roztworem tabletki do zmywarki i na koniec sama woda. Zapach pianki długo się się utrzymywał. Później nie było już czuć. Także polecam sposób bo wydaje się być jedynym konkretnym!
  22. U mnie w tej śrubie od spodu jest dziura na imbus 10 u Was tego nie ma?
  23. Nieźle się tu dzieje Gratuluję auta!
  24. Moje zdanie jest takie że osłony kierownicy i rączki drzwi lepiej wymienić na nowe a jak za duży koszt to dobrać kolor farby i pomalować.
  25. Przy 0 nie grzeje??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.