Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w sumie przedni S-line tez koles ma na sprzedaz oryginalny z otworami na spryski za 750zł
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odbłyśnik w jakim stanie? Chociaż tak czy siak lepiej bixa założyć :-)
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak soczewka świeci za nisko to dokrecasz dolne śruby tam gdzie masz te gumowe tulejki :-) też się z tym męczyłem dość dlugo po czyszczeniu soczewek... Najlepsze jest to że gumki zgubiłem i musiałem dorabiać :-D
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czasami jak pogonie swoją koze to czuć w środku zapach spalin mial ktoś coś podobnego?
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz zaznaczyć vw/audi i numery części bez odstępów
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-) Ta i albo towar dostaniesz albo nie. Możesz rozwinąć tą myśl? Bo narazie raz u nich zamówiłem i było ok ale mam tam jeszcze do zamówienia kilka pierdółek :-)
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.getem.pl/ Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-)
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możesz mi dać
  9. A mi się wydaje że garstka ludzi z forum ma grzaną szybę z przodu :-)
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też tak chcę :-P jaki koszt takiej zabawy? Może być pw
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I wszystko działa? Immo itd.? Do 2001r rb8 też?
  12. ja bym zostawił felge w tym kolorze co jest
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak :-P
  14. bixy najładniejsze są
  15. I trzeba napisać do kogiela od sd2 bo ma różne ciekawe wersję modułów :-D ja mam i jestem zadowolony hehe
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to nie jest problem KLUCZ klucze do gwintu nakretek gwintowanych gwint (3530902226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. :kox::kox: masakra
  18. W getem.pl po 11zł są
  19. Kris numer tych oringów masz?
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Palnik?
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałbym o innym :-)
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem o tym tylko się zastanawiam czemu naklejacie i to jeszcze takie wielkie :-P jak w ogóle rozumieć polish works?
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym tam nie naklejał żadnych naklejek na Waszym miejscu :-P furki fajne ale te naklejki hmm nie pasują moim zdaniem :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.