Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
Motul 8100 X-Clean C3 5W40 będzie dobry do awx?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Motul 8100 X-Clean C3 5W40 będzie dobry do awx?
-
B6 DIVISION
no to Twoje zdrowie Wladi rano dogadamy szczegóły bo teraz ciezko bedzie cokolwiek zapamietac
-
B6 DIVISION
myślę że darmo to rozsądna cena więc biorę
-
B6 DIVISION
Dużo takich czy tylko te okazy co na foto? :-) trzeba będzie się przejechać :-)
-
B6 DIVISION
Domin Twoje foto? Kiedy je zrobiłeś?
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Może gdzieś Ci dołem silnika ucieka :-P żadnych plam pod autem nie masz?
-
B6 DIVISION
Nie wiem jak długo będzie gajos działał, ale docelowy adres sklepu będzie taki: sklep.benepol.pl/sklep/ kiedyś kupowałem tylko u gajosa, ale gdy kolega z forum podesłał mi link do getem to jestem w szoku jakie są różnice w cenach przykładowo tunel środkowy u gajosa kosztuje 596,71zł, a w getem 532.79zł
-
Zapaszki do auta
wytrzymuje tylko otworz go dosłownie minimalnie zapach bedzie ładnie czuć po miesiącu może Ci sie wydawać że już jest słaby ale to przyzwyczajenie ktoś inny wsiądzie do auta i mu będzie jeszcze pachniało
-
Zapaszki do auta
ja u siebie jak popsikałem tym stripperem to następnego dnia nic nie było czuć :/ jakiś lewy ten mój stripper?
- B6 DIVISION
-
Różnica linek hamulcowych Q vs Ośka
To jeśli mogę dodam pytanie w temacie czy avant i sedan różnią się?
-
B6 DIVISION
Lewy i prawy od razu wymieniać bo po co później dwa razy zbieżność robić?
-
BMW M5 w rękach gruźińskiego kierowcy
Zabił się w tym bmw? :-P
-
B6 DIVISION
Nie piedo... Tylko za***rdala....ć Zapier...ć? Nie w tej firmie
-
B6 DIVISION
Straszna lipa :-/
-
B6 DIVISION
Niektórzy pracują
-
Audi concert po ponownym włożeniu nie włącza się w ogóle
Ja bym spróbował podłączyć w innym aucie
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
To nic nie zmienia. Przyczyny znikania oleju musisz szukać gdzie indziej.
-
B6 DIVISION
bo trzeba sciagnac to wykonczenie tunelu ta listwe nad szufladkami
-
B6 DIVISION
lekko wysunąć wystarczy
-
B6 DIVISION
Fajnie masz :-P ja się nudzę w pracy :-)
-
Wyciek oleju czy groźny?
czy ktoś dodatkowo wymieniał uszczelki przy rurce łączącej tej pod EGR ? rzućcie okiem na mój post tutaj: http://a4-klub.pl/b6-division-175/b6-division-146445/index1183.html#post3737703
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
czy ktoś dodatkowo wymieniał uszczelki przy rurce łączącej tej pod EGR ? rzućcie okiem na mój post tutaj: http://a4-klub.pl/b6-division-175/b6-division-146445/index1183.html#post3737703
-
Pocenie się przy gruszcze.
czy ktoś dodatkowo wymieniał uszczelki przy rurce łączącej tej pod EGR ? rzućcie okiem na mój post tutaj: http://a4-klub.pl/b6-division-175/b6-division-146445/index1183.html#post3737703