Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Nieźle :-D ale opony mogłeś zrobić jakimś "smalcem" hehe
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Też tak chcę :-D
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
no nie ja robiłem moduł SD2 więc pretensje do kogiela...
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Clh w Sd2 będzie działać tylko na soczewkach... Nie ma kabli bezpośrednio wyprowadzonych do halogenów
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dokladnie tak ale wystarczy zrobić przez włącznik clh i jest git :-) mam tak u siebie :-P
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Różowy Gniazdo B (23-pin) Pin 7 – Kierunkowskazy (prawe) [zielono/biały] Pin 9 – Kierunkowskazy (lewe) [czarno/niebieski] brazowy Gniazdo C (32-pin) Pin 3 – Zasilanie lewego światła postojowego i lewego światła tylnego (WY) [szaro/czarny] Pin 5 – Zasilanie prawego światła postojowego i prawego światła tylnego (WY) [szaro/czerwony] clh bedzie w soczewkach
-
Prędkość na FISIE B6
Szkoda że to takie drogie :-/
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
No właśnie nie dlatego będę musial poprawić żeby działało tak jak powinno :-)
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Mam z clh i mam włącznik regulacji świateł z clh ale to taka rzeźba jest trochę i cyfry na włączniku clh mi się nie świecą... Tylko ikona. Brakuje mi włącznika do drl ale nie chcę gdzieś dodatkowego zakładać... Dlatego światła do jazdy dziennej włączają się automatycznie.. Myslalem żeby kupić włącznik świateł z funkcją auto i trochę go przerobić :-D
-
Turbo dekoder - i jak tu teraz zostawić auto na parkingu
chyba wstawie klamke od anglika w drzwi kierowcy :|
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ja podłączyłem za bezpiecznikiem :-P wydaje mi się że tak bezpieczniej wrazie gdyby sd2 świrował w jakiś sposób spali się bezpiecznik
- B6 DIVISION
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
tak jak obiecałem daje znać z getem przyszły ori więc po co przepłacać
-
B6 DIVISION
Panowie czy to możliwe że katalizator albo plecionka bardzo mocno piszczy na jałowym i podczas jazdy już przy przy około 1800obr? Czuć też spalinami w aucie jak jadę i mam otwarte szyby.... Zaglądałem pod auto i nie potrafię zlokalizować tego piszczenia :-/ ściągałem rurę od turbo i niepokojących luzów brak. Bo już myslalem że wirnik trze... Ratujcie... Może jutro uda mi się film nagrać i wrzucić.
-
Jaki silnik i co z egr
Bez klapy gąszcej nie buja budą? Hehe dobre... Buja przy gaszeniu i to okrutnie...
-
A4b6 2001R rozładowyje akumulator
Świeciła się cały czas... Po wymianie ok czyli gaśnie po około 30 sekundach
-
A4b6 2001R rozładowyje akumulator
Mi czerwona lampka awaryjnych paliła się jak mialem zepsuty moduł w drzwiach pasażera i też akumulator rozładowywało...
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Po tuningu czyli z opryskiwacza zrobiona jest pianownica :-)
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Ja jutro lecę popoludniu do garażu zbadać sytuację
-
B6 DIVISION
Ja bym nie wytrzymał :-D
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
To czekamy o co chodzi :-)
-
B6 DIVISION
A poszczególne elementy można brać? Bo np łączniki i końcówki drażków mam.
-
B6 DIVISION
Jak wytrzyma 50k(a na pewno wytrzyma) to jego cena już korzystniej wychodzi niż Lem. Ale kto co woli ważne że zaczął się weekend:banan: http://img.myepicwall.com/i/2013/10/71436356d4dcb361ca469b93172af3c5.jpg?1381413486 Jakie koszty mastersporta? :-)
-
B6 DIVISION
Te ms ile wytrzymuje? Bo jak słucham że w audi słabe zawieszenie jest to pierwsze co pytam się ile ono kosztowało... No i oczywiście wiadomo co można kupić za 500zł komplet. Dlatego jak brać to już tego lema i mieć spokój :-)
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
W getem 11,5zł :-) zamówiłem przedwczoraj i powiem jakiej jest jakości