Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Siłownia
Tymbardziej że dziś ciepło było
-
B6 DIVISION
klima, nabita, odgrzybiona, nowy dławik, osuszać i poszła mi dysza jak na złość a tak fajnie dmuchało ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- ha to nie jestem sam Nowy dławik i osuszacz dają sami czy trzeba się upomnieć? Muszę nabić klime i chciałbym żeby zrobili to dobrze
-
B6 DIVISION
Panowie pomóżcie muszę wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów
-
B6 DIVISION
firma elring robi dobre uszczelki?
-
B6 DIVISION
Panowie poratuje ktoś numerem uszczelki pokrywy zaworów do awx? Siedzę na telefonie i nie ogarniam :-(
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
czyli ta lanca + filce gloria + dysza i bedzie git?? oczywiscie pozostaje jeszcze zrobienie odpowiedniej dziurki w wezyku i mamy pianownice jak ta lala
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Daj linka do lancy :-)
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
jak myslicie podejdzie taka dysza do marolexa czy nie bardzo? GLORIA KOMPLETNA DYSZA PIANUJĄCA DO PIANOWNIC FOAM MASTER FM10 chodzi o to czy gwint jest taki sam
-
brak mocy po ulewie
Czyli ja u siebie muszę szukać dalej...
-
brak mocy po ulewie
Aha, myślałem że gdzieś przebicie w instalacji... Kurde jakim cudem przepływka dostała po myciu?
-
brak mocy po ulewie
Gdzie i co było nie tak?
-
brak mocy po ulewie
Czyli nie to co u mnie bo gdy mój nie chcę po umyciu chodzić jak powinien to wystarczy przepływke odpiąć i jest ok czyli strzelam że gdzieś jest przebicie które zakłóca pracę przepływki
-
brak mocy po ulewie
nie załamuj mnie :/ pokaż linka do tego tematu
-
brak mocy po ulewie
Wiadomo coś? Co z autem?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Czy może lepiej filce od glorii kupić?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Musiałbym jechać specjalnie 70km w jedną stronę :-P ale jeszcze zobaczę bo na początku czerwca raczej pojadę do poznania. W dziale ogrodniczym znajdę wszystko?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Za ile byś ogarnął takie dysze i podkładki filcowe? Ja u siebie nie mam gdzie kupić w okolicy :-(
-
B6 DIVISION
Możliwe też że linka Ci pękła lewa lub prawa
-
brak mocy po ulewie
Sprawdź to co mówiłem.
-
brak mocy po ulewie
Odłączyles wtyczke od przepływki i sprawdzałeś jak auto pali?
-
brak mocy po ulewie
Ja miałem tak kilka razy i nadal szukam przyczyny... Co dziwne jak odczepie wtyczke od przepływki nie gaśnie auto z tym że mocy nie ma takiej jak wcześniej. U mnie nawet po myciu na bezdotyku czasami są takie problemy. Sterownik silnika zawsze suchy... :-/
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jarzma musisz zmienić pod tarcze 312mm
-
Ubezpieczenie szyb w MTU
80zł ubezpieczenie plus przy wymianie wkład własny 30% czyli jakieś 130zł bo nord glasa zamiennik dostaniesz. Za 350zł masz już szybę pilingtona z wymianą ;-) ale co w przypadku gdy szyba do wymiany 2 razy lub więcej w roku?
-
Ubezpieczenie szyb w MTU
U mnie zdjęć szyb nie robili przed wykupieniem ubezpieczenia...
-
B6 DIVISION
Vario, a czy ktoś jeszcze to nie wiem.