Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Akwarium
No raczej:facepalm: jak wstawialem foto na forum widocznie sie wyplula:facepalm: odlowilem tylko jednego malego. Reszta poszla jako zywy pokarm Czemu ?? Coś nie tak napisałem? :-P
-
Problem z niegrzejącymi świecami - dziwna sytuacja
Przeczytaj pierwszy post :-)
-
Problem z niegrzejącymi świecami - dziwna sytuacja
A co z tym grzaniem świec?
-
Problem z niegrzejącymi świecami - dziwna sytuacja
Jak wyglądało to odpalanie? Męczył się czy odpalił ale pierwsze sekundy silnik chodził jakby na 3 gary? Pytam bo też dziwny problem mam. Jak auto stoi w garażu 16st pali elegancko. Inaczej wygląda to gdy temperatura jest poniżej 0...
-
Akwarium
No raczej ;-)
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Najszybszy Nissan GT-R? Setka w 1,6 s! - Autokrata.pl
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ok, jak będę mieć czas to nagram. Jako ciekawostkę dodam że jak lekko przymknę klapę gaszącą to buczenie ustępuje.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jakie to są koszty naprawy?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Ja mam taką w garażu i się mocno zastanawiam czy zakładać :-/
-
B6 DIVISION
Panowie mam u siebie wycieraczki aero i się zastanawiam czy można jakoś zwiększyć siłę docisku pióra do szyby?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
jak ktoś nie ma odpowiedniego modułu MCE z ktorego wyprowadzone są kable do przeciwmgłowych może wstawić odpowiednią diode w module SD2 i podłączyć kabel od modułu do bezpiecznika nr 19? [TABLE] (19 reflektory przeciwmgłowe, tylne światła przeciwmgłowe) [/TABLE]
-
Ubezpieczenie szyb w MTU
Ogólnie powiem Wam tak... nie opłaca się ubezpieczać szyby. W MTU jest cos takiego jak wkład własny w wysokości 20% za szybę czołową (reszta bez wkładu) czyli wyliczyli mi 126zł wkładu i zamiennik tylko i wyłącznie firmy nordglass! pytałem w warsztacie o pilingtona to gość powiedział mi że 350zł już z montażem. Koszty ubezpieczenia szyb to 80zł na rok. Ewentualnie jak ktoś ma podgrzewaną szybę czołową to jeszcze warto
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Kogiel ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- http://kogiel.za.pl/sklep4/sklep.php
-
Akwarium
Chce ktoś kupić elektroniczny starter do świetlówek T5 2x39W?
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Czekamy
-
Akwarium
Tak w ogóle może ma ktoś fajne kamienie do malawi? :-D u mnie w okolicy nic ciekawego nie ma :-( serpentynit by się przydał :-/
-
Akwarium
dokładnie tylko wiesz pewnie że samo poprawienie musi być zrobione z głową bo jak źle zrobisz to i tak walnie z trzaskiem np Akwarium Wromaka nie ma wzmocnienia poprzecznego w akwarium 300L natomiast diversa juz ma na takim litrażu. Co do filtra RO to zależy jaka ma wodę u mnie niestety woda jak beton i musiałem kupić RO jak bedziesz miał w kranie wode na poziomie twardości 7 to nie musisz wystarczy kupić w Krakowie czysty kwas solny do analiz dostepny i nie drogi około 30 zł za 1L i możesz tym zakwaszać wode tak jak ja to robiłem 30ml kwasu solne mna akwa 300L przy twardości 10 zbijało ją o 3 stopnie Jak masz twardą wodę to kup sobie RO minimum 75 lepiej nawet 100 kupić te liczby to przepustowość ) Dlatego ja do swojego wromaka po roku używania przy zmianie biotopu teraz dopiero wklejam poprzeczkę ot tak na wszelki wypadek :-) akwarium 240l koszt poprzeczki 6 zł i do tego koszty kleju i można spać spokojnie :-)
-
Akwarium
Wromaki mają wadę taką że mają zbyt krótkie wzmocnienia wzdłużne co można poprawić jak już ktoś kupił takie akwarium lub można wkleić poprzeczne wzmocnienie :-)
-
Skradzione
http://www.wykop.pl/i/artykul/1813052/skradziono-audi-a-6-nr-rejestracyjny-pgn-558cl/ Może ktoś przypadkowo zauważy....
-
B6 DIVISION
Młody nie czuje że mu się rymuje:decayed: Co Ty jadasz, że tak gadasz? Rymy składasz jak Mickiewicz Adam :-P
-
Regeneracja boczków (podłokietniki drzwiowe)
Ile płaciłeś za puszkę farby?
-
B6 DIVISION
ma ktoś może zbędny stelaż fotela kierowcy do foteli z wysuwaną częścią siedziska? Chętnie odkupię
-
B6 DIVISION
Jeszcze godzina :-)
-
B6 DIVISION
Jak dobrze że necik w pracy mamy :-)
-
Laptop do 2,5k
Poleciłby ktoś jakiegoś laptopa do 2tyś? Nie wiem czy zakładać nowy temat czy mogę skorzystać z okazji tutaj :-)