Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Regulacji mocy nie masz? Taki przycisk z boku...
  2. Jak kupisz dolną to górną też wypadałoby zmienić bo różni się trochę odcieniem. Jak zmieniasz górną to tą skórę też bo inne mocowanie :-/
  3. Obudowa pod tempomat to akurat tu mi się trafiła nowka :-)a w serwisie około 70zł chyba kosztuje. Z tunelem gorzej... Około 600nowy :-/ a używane to ciężko dobry znaleźć. Sprzedawcy też niechętnie zdjęcia wysyłają tylko piszą stan bdb... A wiadomo jak ten element się rysuje :-/
  4. Z tunelem będzie problem żeby znaleźć w dobrym stanie używany :-/
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na tobi665 temat w 1.9TDI
    To było w silniku awx gumowy wąż gdzieś tam pod turbiną :-) I też nie było widać tylko wszedłem do kanału i palcem wymacałem i był w górnej części węża. Dziura że kciuk wchodził...
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na tobi665 temat w 1.9TDI
    Ja jak miałem dziure to tylko pod obciążeniem było słychać...
  7. Nie dogryzam :-) sam latam na 18 :-) mimo te felga ładnie pasuje :-P
  8. świetnie wygląda na tej feldze mimo że "tylko" 18
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    chodzi o to ze od dzieciaka mam ten tłuszczyk resztę zgubiłem juz pare lat temui a te "boczki" nadal są :/
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    coś więcej o ketozie możesz napisać? bym u siebie sie tego pozbył
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0/8J0 864 203 http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/ o to to dzięki a da radę to gdzieś w avancie zamocować ? http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg ja mam taki numer 1K5867615 czyms sie rozni?
  12. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie dywaniki do b6 na sam przód nówki 300zł kosztuja? kupiłem zamienniki na allegro na zdjeciu wygladaly jak moje swing wszystko ładnie pięknie ale jak przyszły miały zupełnie inny kolor i jutro je odsyłam.
  13. U mnie mimo to się nie pojawiał :-P
  14. Jest napisane " Open or Short to Ground ", czyli otwarty obwód lub zwarcie do masy ":decayed: Tylko po odłączeniu wtyczki nigdy nie pojawił mi się ten błąd :-P
  15. Ten błąd przepływki chyba nie pojawił się po odłączeniu wtyczki. Jest napisane zwarcie do masy.
  16. Mówię o tym pierścieniu i pokrętle jakby co poczytalem komentarze i niektorzy narzekaja na jakosc tych jego zamiennikow
  17. jak ktoś kupił niech się pochwali jakością towaru Cena jest rewelacyjna, ale czy bedzie wygladało to jak na foto to nie wiem czekam na opinie
  18. Odepnij wtyczke od przepływki i zobacz czy pomogło.
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak już to tylko te Sklep - Dywaniki Samochodowe sklep internetowy PFI Knurow Szpitalna 8 Dzięki :-) zamówione :-)
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Polecicie Panowie jakieś sprawdzone dywaniki welurowe do b6? Wnętrze mam swing. Oczywiście mowa o zamiennikach :-)
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi o te dorabiane z pleksy?? Ja tym handlowałem... Nie mam już żadnego zestawu :-( chyba że znajdzie się conajmniej 6 chętnych osób to przysiądę i zrobię
  22. B6 2001r ori dławik u mnie był i z jednym oringiem
  23. Osłony tarcz z tylu też mogłeś odświeżyć ;-)
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Ma ktoś może niepotrzebny króciec kątowy dyszy spryskiwacza? http://img263.imageshack.us/img263/7897/4b4f949d6660d.th.jpg o takie cos mi chodzi
  25. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no właśnie widzę że nawet na allegro są odpowiednie za grosze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.