Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    I dobre podłoże też jest ważne :-) ja już mam dość walki z roślinami dlatego jestem w trakcie zmiany biotopu na malawi :-)
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja rozumiem ale szukam takiego bez czujnika zmierzchu bo i tak nie mam clh. Po prostu zwykłego szarego fotochromu szukam ;-)
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaa masz pod czujnik światła :-) myślałem że te zwykle masz :-) w takim razie odpadam ;-)
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za ile? Jaki stan? Można prosić foty? Jakby ktoś chciał kupić czarne to chętnie od kupiłbym od Ciebie to szare...
  5. a te drzwi Ci sie teraz zamykają w ogóle podczas zamykania pilotem??
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To se qp najlepiej kup dwa ja jeden odkupie od Ciebie
  7. Ja stawiam na alternator. Może szczotka się podwiesiła? Miałem taki przypadek już w innym aucie ;-)
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcesz sprzedać czy wymienić się za czarne?
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale czemu ?? dlatego że spasowanie niektorych elementów to porażka?
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jaką masz wersje gwintu? z regulacja twardosci? ja mam bez moze dlatego? Wandej najlepiej byłoby zmierzyć nakrętki i wtedy na 100% byś miał pewność
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja do swojego gwintu mam klucze nr 1 i 3 z obrazka http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/94/49/83/3694498397 duzy na przód a mały na tył
  12. Mniejsza pojemność to żel i jeśli chcesz kupić to właśnie go kup, będziesz zadowolony. Ten drugi to jest rzadszy płyn z atomizerem.
  13. Podobno zapachy firmy kemko czuć parę dni więc ten stripper mógłby trochę dłużej się w aucie utrzymywać. Najlepiej inwestować w CS i tyle w temacie.
  14. Też o tym pomyślałem... Wszyscy zachwalali a u mnie słabo pachnie :-/
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ponawiam pytanie :-)
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie gdzie dobrze regenerują turbiny? Moja z AWXa potrzebuje regeneracji. Luzów nie ma oleju też nie puszcza ale wyje/piszczy strasznie. Polećcie mi coś.
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok czyli nie mam co się łudzić... Trzeba szukać ale za nim znajdę to pewnie auto już zmienię
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy do 01r da rade wsadzić taki licznik z 03 lub 04?
  19. A jak powinno być? I czy mowa o aucie zgaszonym czy odpalonym?
  20. polecasz te tablety? jak tak to zamawiam i przetestuje już skorzystałem z kilku Twoich porad także jestem ciekawy co one potrafia
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz ja pociągnąć do siebie jest na dwa zatrzaski spróbuj delikatnie z jednej i z drugiej podważyć delikatnie śrubokrętem... ja ta zaślepke zawsze zaczynam ściągać od strony schowka jak jest otwarty można ładnie ją podważyć śrubokrętem
  22. Aha widzę że p Marek S już działa. Ja go nie polecam. Auto miało być zrobione w miesiac a było robione dwa. Dostalem też tego focusa zastępczego w sedanie taki bordowy a teraz do sądu mnie wzywają w charakterze świadka. Auto zrobione ch... Lakier miękki jak plastelina. Koles to krętacz i tyle.
  23. To fakt ale i tak o wiele lepiej tym niż skrobać no nie? :-)
  24. K2 działa - sam używam w dodatku ładnie pachnie ;-)
  25. Zbieraj kasę na oryginał. Zamiennik to kasa wyrzucona w błoto. Sporo było na forum o tym że stare poduszki zachowywały się lepiej niż nowe zamienniki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.