Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zrobię tak jak opisałeś wyżej :-D ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- Daniels ile tych uszczelek tam wymieniłeś? 3?
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To zawór ekologów :-P po prostu Twoje auto będzie mniej ekologiczne bez egr :-P
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to w takim razie trzy wkłady do oddania
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chce ktoś styropian zestawu naprawczego do sedana? Ten taki wysoki i z taką pokrywa przykrecaną oddam za flaszkę plus przesyłka:D
  5. Mówicie że nie pomoże? :-(
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmm Daniels pytał o liczbę mnogą więc mi również o taką chodziło
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    400zł i je zabieram
  8. Dzisiaj wykonałem zabieg z plakiem który był tu polecany + 1,5l roztwóru kostki do zmywarki :-D zobaczymy co to dało :-D
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0 807 681 C 01C - Kratka wlotu powietrza (strona kierowcy – dziurkowana) 8E0 807 681 D 01C - Kratka wlotu powietrza (strona kierowcy – zaślepiona) 8E0 807 682 C 01C - Kratka wlotu powietrza (strona pasażera – dziurkowana) 8E0 807 682 D 01C - Kratka wlotu powietrza (strona pasażera – zaślepiona)
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiesz chodzi o uszczelki do EGR i osłonę kolumny kierownicy no ale zobaczymy może akurat ma dojscie
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie kupujecie części do audiczek? strona gajosa mi nie działa a mam kilka pierdółek do zamówienia:kwasny:
  12. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam nadzieję że w tym roku u mnie też wpadną bixy :-) elegancko to świeci :-D
  13. kopara mu opadnie
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rypłem się z ceną co innego miałem na myśli... cena za MCE 49zł AUDI A4 B6 1.9 TDI 01R. STEROWNIK (3410268600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. BT tylko nie wiem jaka literka 99zł AUDI A4 B6 2.5 TDI 03R. MODUŁ 335 (3395063852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja tego nie biorę
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    90zł za MCE z nr 8E0907279B to dobra cena?
  16. właściciel lancera zadowolony z efektów?
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To teraz jakąś lotke na klapę przydałoby się założyć ;-)
  18. Brązowy - masa Niebieski - plus ;-)
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Wg mnie może dojść :-D
  20. Będzie działać. Kup moduł z czujnikiem zmierzchu clh i światłami mijania w nocy. Koszt około 60 zł u Kogiela
  21. Bardzo prosty montaż. Jakby co służę pomocą :-)
  22. Czujnik zmierzchu włącza Ci automatycznie światła mijania gdy zrobi się ciemno. O clh poczytaj w necie bo nie lubię pisać z telefonu :-) ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Ogólnie włącznika świateł się nie używa mając taki moduł :-)
  23. W a4 zapalają się żarówki poprzez podanie +12v. Napisz do kogiela i weź moduł z clh i czujnikiem zmierzchu bo to ciekawy bajer :-D
  24. Witam. Mam ubezpieczone szyby w mtu czy przy wymianie coś płace? Dostałem kamieniem w przednią szybę i kwalifikuje się ona do wymiany. Robił już to ktoś mając wykupione ubezpieczenie w MTU??
  25. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ma ktoś na zbyciu włącznik regulacji wysokości świateł + CLH ? nr 8E1919094A http://en.bildelsbasen.se/global/images/image.php?src=/mnt/newftp/144/bil/lgnr/450534_1.jpg&width=370&height=

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.