Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. z CS które miałem pachnie tyłko ładnie coronado cherry i golden state delight (guma balonowa) miałem też laguna breeze i gardenia del mar które wydawały się zwietrzałe i nic nie było czuć :/ sprawdzę te kemko szczególnie czarny skoro podobny jest do WB
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w sumie napięcie sprawdzałem na klemach aku także słucham wszelkich propozycji ps: moduł dobry, podłączenie również Kogiel pisze, że moje 13,8V to mało trochę
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie alternator wg miernika ładuje mi 13.8V i przez to nie aktywuje mi się modul do świateł dziennych. Co robić? Regulator napiecia wymienić? Jeśli tak to na jaki?
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ceny ma dobre i obsługa super
  5. Ja musiałem kupić taki moduł/przejściowke za 19zł żeby mi tył grał i jest elegancko :-)
  6. Nie ma żadnego jasnego nalotu od wewnętrznej strony soczewki? Dziwne... To może jednak żarówki kiepskie
  7. A soczewka i odbłysnik w jakim są stanie? Patrzyłeś?
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to zamawiam febi dadzą rade? bo za lema płacić 110zł szt to tak średnio mi się chce
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy przez zużyte już końcówki drążków auto może pływać na szosie? na nierównościach przy małej prędkości kierownica sama sie kręci na lewo i prawo... Kiedyś tak nie miałem dopiero teraz się to nasila... O jeździe w koleinach nie wspomnę
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam Chodzi o listwę na górze progu - jak otworzysz drzwi to jest listwa od przechodząca przez cały próg, trzeba ją delikatnie wyczepić bo mocowania lubią się łamać, zacznij od strony tylnego nadkola, podważ kawałek i później cienkim śrubokrętem wypychaj ją od jej środka [tak mi się udało - jak masz lepszy sposób to próbuj ], pod nią masz właśnie śrubki do progu. Edit.: Najlepszego Wladi dzięki bardzo
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam
  12. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wydaje mi się że wersje USA miały przycisk ryglowania drzwi w tym miejscu
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, sprawa jak zdemontować progi?
  14. Dziś znowu zainstaluje stalkera
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    będzie np: malawi?
  16. To byłby hit :-D najlepszy zapach jaki znam do auta. Czarna choinka
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest licytacja jak szło od złotówki to chyba dużej prowizji nie było. Gorzej jak by mial kup teraz 120k pln to wtedy prowizja niezła :-D tak mi się wydaje hmm
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    30litrów trochę mało na ryby :-/ nie wiem może bojownika albo gupiki :-)
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Krewetki :-P
  20. Patrz na kable brązowy masa, a niebieski to plus :-)
  21. Ooo chętnie sobie pogram znowu w stalkera :-D najlepsza seria w jaką grałem... Cud miód i malina
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Motywujące dla posiadaczy zwykłych lamp :-) rozumiem że soczewka z b8?
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie spać
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te dokładki to tylko przód tak? ktoś by mógł w koncu zaczać robić tył
  25. Stanowczo protestujemy! chcemy teraz fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.