Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. kiedy będą fotki?
  2. Człowieku pisz jakoś po ludzku... Piszesz tak chaotycznie że ciężko zrozumieć co i jak. Podnień przetwornice i patrz jaką będzie mieć barwę światło. Czy to takie trudne?
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie zdaje Ci się :-P mi tez smutno z tego powodu... Tymbardziej że pora roku sprzyja robieniu ciekawych zdjęć B-)
  4. Ja od siebie mogę polecić euco tylko że prowizja to tak około 30% wychodzi dla nich ale ogolnie bylem zadowolony :-P
  5. O szkodę osobową będziesz się starać czy parę tysi raczej Ci jest obojętne? :-P
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spinki nowe zapodaj A ma to znaczenie stare, czy nowe? Wyrabiają się, czy co? To nie jest nawet trzeszczenie, już nawet nie wiem jak ten dźwięk opisać. Jak ruszam ręką to zero dźwięku, sztywno wszystko siedzi Tylko spinki weź z aso koniecznie bo ja na szybko wziąłem z motoryzacyjnego jakieś firmy romix to ogolnie kiepskie są (pękają) i nawet droższe o 60gr były heh... Masakra :-P
  7. Tak te bolce trzymają płytkę. Ja podgrzałem je za pomocą lutownicy i wyciągałem poprzez podważanie śrubokrętem płytki bo robiłem przekładke do innej obudowy więc nie zależało mi na starej :-)
  8. Nie wiem :-/ jestem świeży w tym temacie :-/ ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Może wzmacniacz Ci się nie włącza?
  9. Rnse wg mnie najlepiej się prezentuje w aucie ale za te pieniądze można mieć o wiele bardziej funkcjonalny sprzęt np taki o którym piszesz
  10. Tylko kosz kupić trzeba no i popielniczke :-P klimatronik i tunel można ladnie przyciąć :-P
  11. Ten scott był w aucie, ale głośniki były nieoryginalne... Po prostu włożone innej firmy i tylko z przodu. Kupiłem od kolegi z forum fabryczny zestaw i musialem kupić ten moduł żeby tył grał kuzyn ma concerta 2 u siebie i wydaje się, że u mnie lepiej to gra... Nie wiem może moje głośniki są mniej zajechane
  12. ja mam takiego smiesznego scotta drx 2002 http://www.xsonic.pl/images/scott2dinlcd7drx2002.jpg szału nie robi... był już w aucie jak je kupiłem
  13. Wzmacniacz mam w bagażniku pod tapicerka z prawej strony, sub wiadomo w półce. Mały głośnik z przodu w desce też gra :-)
  14. głośniki podłączysz bez problemów ja ostanio podłączyłem swoje nieoryginalne radio pod seryjne głośniki i jedynie co musiałem dokupić to taki moduł Moduł do AUDI tylne głośniki złącze MINI ISO - MX2 (3184515933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. gra aż miło
  15. Do tego jak masz seryjne nagłośnienie to przejściowka będzie potrzebna żeby głośniki z tylu grały. Na allegro koszt ok 20zł.
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyglądają podobnie ale moją inaczej wyprofilowane pióra w wiatraku i kręcą sie w przeciwnych kierunkach ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- jest inny kręci sie w drugą strone:wink: to że kręci sie w inną stronę można ogarnąć ale pozostaje jeszcze sprawa wiatraka bo pióra są inaczej wyprofilowane dzięki wszystkim za odpowiedź mój wentylator ma dziwne luzy w samym silniku i jak jadę po nierównej nawierzchni to słychać jak wydaje dziwne dzwięki :/ no nic pozostaje zakup europejczyka
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    orientuje sie ktoś czy wentylator od nawiewów w b6 europa różni się czymś od tych z anglików? na fotach wygladają podobnie wręcz tak samo
  18. Jednak szału nie ma z tym stripperem co? Ja jestem bynajmniej zawiedziony. California scents lepsza jest :-)
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie gdzie znajdę najbliżej kierownicy impuls zamka centralnego? Potrzebuje go do clh bo chcialem sobie moduł SD2 od kogiela założyć.
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo pracować :/
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie narzekaj :-P pomyśl jaką będziesz mial satysfakcję jak skończysz :-D sam bym sobie tak porzeźbił w aucie ale ani czasu ani kasy na graty nie ma
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/kupie-23/all-b6-wtyczki-glosnikow-272581/
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakie ledy polecacie w lampki podświetlenia podłoża w drzwiach? CAN BUS W5W T10 6 SMD 5050 Żarówka LED Boczna (3199647851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te będą dobre czy macie inne sprawdzone?
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jak każdy wzmacniacz...musisz pociągnąć kabel zasilający do aku:whistling: Ogólnie mam ori wiązkę i wzmacniacz z tyłu tylko nie wiem które kable w kostce to zasilanie. Jest gdzieś na forum rozpiska pinów tej kostki do wzmacniacza?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.