Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcialem się tylko upewnić :-) dzięki ;-) ---------- Post dopisany at 06:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:53 ---------- A wzmacniacz z tylu skąd bierze zasilanie?
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie da rade podłączyć nie ori radio do zwykłego systemu aktywnego w b6 tak żeby wszystkie głośniki grały?
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A w avancie? Nie wiem :-P mam sedana... Strzelam że tak samo będzie
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spójrz w górę wzdłuż amortyzatora zobaczysz dwie śruby. Żadnych boczków nie ściągasz. Wszystko robisz od dołu :-)
  5. Czy byliby chętni na strippera w ilości 120ml w nie ori butelce z atomizerem za 30zł w tym juz wliczona przesyłka?
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/lotka-s4-s-line-nowa-cena-349-a-240923/
  7. Zdaj relacje za jakiś czas :-)
  8. ostatnio używałem tego SONAXA i powiem że efekt jest mega
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomóżcie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-125/plastikowy-element-nakretka-271768/ potrzebuję takie nakrętki
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena bdb :-D mial ktoś doczynienia z tym gwintem co ma regulację twardości i tym bez regulacji? Jest różnica? Jeżdżę na tym bez regulacji i czasami mam go już dość. Felga 18 i jest ciężko :-/
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki :-)
  12. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szybkie pytanie. Kuzyna ALT szarpie po wciśnieciu gazu na jałowym... Z błędów pokazuje, że "wypadanie zapłonu na cylindrze 1" co robić??
  13. jak możesz to podaj cene z kosztami wysyłki może byc na PW
  14. Vario masz PD w sprayu 400ml czarny mat? Potrzebuje puszkę
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiedziałem że wpadnie body s4 choruje na ten zderzak od esy :/
  16. no to temat dla Ciebie Kuba chodzi o przerobienie bixów zeby było można regulować wysokość świateł tak jak w zwykłych lampach h7 za pomocą pokrętła jak będziesz rezać to daj znać wpadne do gniezna oblukać bo temat kuszący
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kris Twój jest z laminatu?
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki :-P
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie co o tym myślicie?
  20. Jestem ciekawy tego wosku... Ostatnio w sklepie mi to polecali ale wziąłem co innego :-) daj znać jakie elekty
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI A4 -TUNING SPOILER -GRATISY !!!!!!!! (3138009812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. warto brac taka lotke? ceny od 110 do 170zł
  22. Witam. Ma ktoś moduł od kogiela w takiej wersji SD-2 + CLH + czujnik zmierzchu + swiatła mijania w nocy? Chciałbym dowiedzieć się jak to zamontować bo trochę ciemny jestem w tym temacie i nie wiem od czego zaczać :/
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    345mm chyba co?
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i to jak cholera... Podam przykład. 3 dni temu siedziałem sobie na forum przez tapatalk i dostałem smsa że skończył mi się pakiet internetowy 1gb zanim wykupiłem następny wszedłem w skrzynke odbiorczą od prywatnych wiadomości... W tym krótkim czasie ok 1 minuty z konta zniknęło mi 228 zł :shock: oczywiście dzwoniłem do BOK itd. zamówiłem biling i będę to reklamować. Nie wiem jakim cudem mogłem tyle natrzepać pakietów. Z moich obliczeń wynika że skoro 100kb danych kosztuje 49 gr to wykorzystałem 465 pakietów w ciągu niecałej minuty. Także uważajcie wszyscy co mają telefon w plusie i korzystają w nim z internetu.
  25. Ja bym myślał nad większymi końcówkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.