Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
No jakoś tak właśnie wychodziły takie poprawione :-)
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
Nowe już są robione inną techniką. Nie są pokryte żadną farbą po prostu sam plastik ;-)
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
Dziwne hmm u mnie plastiki były w tym samym kolorze co farba. Myślę że lepiej wymienić na ori bo specjalnie drogie nie są :-)
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Ja mam marolexa po tuningu i zrobione filce. Jednak skusze się na te od glorii. Jakie macie dysze panowie?
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Mi możesz dać taki rabat :-) w tym miesiacu kończy mi się oc w mtu. Gdzie mając 26 lat będę mieć już zniżki? Jestem jako współwłaściciel auta. Mój ojciec ma max zniżek ale za mój wiek dochodzi zwyżka 30 jak się nie mylę prawda? W mtu ciągle podnoszą mi ten wiek i się nie mogę załapać :-/ co radzicie?
-
B6 DIVISION
mógłbyś wreszcie się tą babcią pochwalić
-
B6 DIVISION
Ma ktoś numery tego oringu i uszczelki? :-)
-
B6 DIVISION
Na ktoś numery wszystkich uszczelek które przydałoby się wymienić przy okazji czyszczenia egra? :-)
-
B6 DIVISION
zapchane odpływy przy podszybiu i leci woda przez obudowę ECU i leci na przekazniki? tak w ogóle wie ktoś czy można kupić osobno uszczelkę do pokrywy od obudowy ECU?
-
Prośba o ocenę logów.
Tak właśnie myślałem sądząc po pracy egra. Może to głupie pytanie ale co to są te bipy?
-
Prośba o ocenę logów.
Witam. Kumpel ma problemy z autem. Raz jedzie jak powinno, a czasami muli strasznie. Pacjent Seat Alhambra 115 koników kod silnika AUY komplet logów: BS Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Widzicie coś niepokojącego?
-
HID xenon do mijania
w sumie chodziło mi o porównanie w świeceniu
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Czy Polacy szaleją na drogach Europy Nieprawdopodobny wypadek Audi S8 na polskich tablicach w Belgii - Mototok.pl :shock3::shock3:
-
HID xenon do mijania
jakie koszta bihalogenu? jakieś fotki mozna prosic? moze jakies porowanie?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Żartuje przecież :-) jak Ci się podoba to zakładaj :-P mnie wkur... że byle kurz widać na aucie :-/ felgi to codziennie możnaby czyścić
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Nie rób czarnego bo będzie wyglądał jak mój haha. Tez mam czarne pięcioramienne felgi. Normalnie jakbym widział swoją fure
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Witam bawił sie ktoś w przekładanie samego "śmigła" w wentylatorze nagrzewnicy? zastanawiam sie czy da radę przełożyć ten plastik z europejczyka do anglika zdjęcie podglądowe o jaki wentylator chodzi http://www.rav-fahrzeugteile.de/ebay-Bilder/uni/Pictures/201210/R30102012-32_800x600.jpg
-
B6 DIVISION
Haha to takie 10litrów starczy co?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie jakie macie duże wiadra do mycia autek? chodzi mi o mycie na dwa wiaderka
-
Zapaszki do auta
Ja sączyłem też te drewienka od california scents i również nie pachnie a szkoda bo zapach bardzo ładny...
-
B6 DIVISION
to czekam na foty w Twoim wątku
-
B6 DIVISION
w zupełności Ci wystarczy liczmy że mamy 6 dekorów tzn. listw najdłuższa na desce ma ok 90 cm na każda listwę pasek po ok 10 cm szerokosci to dopiero masz 60x90cm czyli teoretycznie gdybyś miał cięte z rolki o szerokości 150cm wystarczy Tobie kawałek 60x150cm na oklejenie razem z ramką biegów i popielniczkami