Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. No jakoś tak właśnie wychodziły takie poprawione :-)
  2. Nowe już są robione inną techniką. Nie są pokryte żadną farbą po prostu sam plastik ;-)
  3. Dziwne hmm u mnie plastiki były w tym samym kolorze co farba. Myślę że lepiej wymienić na ori bo specjalnie drogie nie są :-)
  4. Ja mam marolexa po tuningu i zrobione filce. Jednak skusze się na te od glorii. Jakie macie dysze panowie?
  5. Mi możesz dać taki rabat :-) w tym miesiacu kończy mi się oc w mtu. Gdzie mając 26 lat będę mieć już zniżki? Jestem jako współwłaściciel auta. Mój ojciec ma max zniżek ale za mój wiek dochodzi zwyżka 30 jak się nie mylę prawda? W mtu ciągle podnoszą mi ten wiek i się nie mogę załapać :-/ co radzicie?
  6. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mógłbyś wreszcie się tą babcią pochwalić
  7. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś numery tego oringu i uszczelki? :-)
  8. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na ktoś numery wszystkich uszczelek które przydałoby się wymienić przy okazji czyszczenia egra? :-)
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapchane odpływy przy podszybiu i leci woda przez obudowę ECU i leci na przekazniki? tak w ogóle wie ktoś czy można kupić osobno uszczelkę do pokrywy od obudowy ECU?
  10. Tak właśnie myślałem sądząc po pracy egra. Może to głupie pytanie ale co to są te bipy?
  11. Witam. Kumpel ma problemy z autem. Raz jedzie jak powinno, a czasami muli strasznie. Pacjent Seat Alhambra 115 koników kod silnika AUY komplet logów: BS Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Widzicie coś niepokojącego?
  12. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    w sumie chodziło mi o porównanie w świeceniu
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy Polacy szaleją na drogach Europy Nieprawdopodobny wypadek Audi S8 na polskich tablicach w Belgii - Mototok.pl :shock3::shock3:
  15. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    jakie koszta bihalogenu? jakieś fotki mozna prosic? moze jakies porowanie?
  16. Żartuje przecież :-) jak Ci się podoba to zakładaj :-P mnie wkur... że byle kurz widać na aucie :-/ felgi to codziennie możnaby czyścić
  17. Nie rób czarnego bo będzie wyglądał jak mój haha. Tez mam czarne pięcioramienne felgi. Normalnie jakbym widział swoją fure
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pomoże ktoś? :-)
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam bawił sie ktoś w przekładanie samego "śmigła" w wentylatorze nagrzewnicy? zastanawiam sie czy da radę przełożyć ten plastik z europejczyka do anglika zdjęcie podglądowe o jaki wentylator chodzi http://www.rav-fahrzeugteile.de/ebay-Bilder/uni/Pictures/201210/R30102012-32_800x600.jpg
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Haha to takie 10litrów starczy co?
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile litrów? :-P
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jakie macie duże wiadra do mycia autek? chodzi mi o mycie na dwa wiaderka
  23. Ja sączyłem też te drewienka od california scents i również nie pachnie a szkoda bo zapach bardzo ładny...
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to czekam na foty w Twoim wątku
  25. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w zupełności Ci wystarczy liczmy że mamy 6 dekorów tzn. listw najdłuższa na desce ma ok 90 cm na każda listwę pasek po ok 10 cm szerokosci to dopiero masz 60x90cm czyli teoretycznie gdybyś miał cięte z rolki o szerokości 150cm wystarczy Tobie kawałek 60x150cm na oklejenie razem z ramką biegów i popielniczkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.