Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam teraz u siebie 19 9j i et 60 i z przodu mam 24mm a tył 27. bez dystansu nie wejdzie 9J et 48 nawet nie wejdziea u mnie tymczasem Ale rdza :-PPany kogo znajomy tutaj tanio załatwiał BSD sonaxa?
  2. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktoś tu rozbiera autka na części? potrzebuje tylnią lewą ramkę drzwi z trójkątem/osłoną w połysku w bdb stanie trójkąt
  3. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany znalazłem na allegro błotniki do b6 zamiennik najwyższej jakości malowane pod kolor i niby ocynk za 320 sztuka. Pisałem do osób które kupiły te błotniki i były zadowolone. Że problemu ze spasem nie ma itd.. Miał już ktoś styczność z tymi błotnikami? U mnie obydwa rudy bierze. Na allegro ciężko znaleźć coś zdrowego. Nie wiem co robić.
  4. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dolna dokładka zderzaka przetrwała?
  5. Świst powietrza czy taki bardziej pisk?? Lewa strona czyli kierowcy tak?
  6. Też tak myślałem ale po zimie 2 przednie błotniki do wymiany :-/
  7. Jak lubisz niszczyciele to polecam rhm :-D
  8. Znajdź dla mnie takie same :-)
  9. Dla mnie prototyp to porażka :-D zostawiłem go sobie na później jak mi minie niechęć do niego :-)
  10. To do mnie? :-)Muszę Cię dodać do znajomych :-) dziś to zrobię :-) artylerię w garażu masz? :-D
  11. Mi też się fajnie gra tdkami :-D szczególnie rhm i e25 :-D bo mam jeszcze t28prot. Ale nie przypadł mi do gustu :-)
  12. Ja to mam pecha. Idę w stronę wt e100 wskoczyłem właśnie na 9 tier i czytam że w patchu 9.6 niszyciele dostaną nerfa :-/ na zasięg widzenia. Za dużo kombinuja w tej grze...
  13. Poduszki silnika w jakim stanie?
  14. Trzeba będzie u siebie sprawdzić :-D
  15. Wandej a jaki kolor ma bańka tej żarówki?
  16. U mnie na stacji lotos wczoraj ON 4.21zł a dziś 4,31 :-/ teraz zacznie znowu drożeć?
  17. Trzemeszno koło Gniezna ON na stacji lotos po 4,24zł. Co 2-3 dni cena tu spada o 5-7 groszy. Ciekawe do ilu spadnie.
  18. To te załogi zostaną?
  19. Gra ktoś w to jeszcze? robicie misje osobiste?
  20. Jedna bateria cr2032 ;-)
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Podłącz pod podświetlenie przycisku świateł awaryjnych
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja myślałem że boczne nie grzeją bo to jest antena hm. Byłem w błędzie?
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo to jest jego była... Wrc miał silnik 1.9 tu jest 2.5
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Haha ktoś dał jego zdjęcia do zupełnie innego auta. Masakra. Można tak legalnie to robić?
  25. Kshyhu87 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak jak pisałem military helmet. Mi w zoologicznym sprowadzili za 3zł sztuka. Zobacz też allegro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.