Treść opublikowana przez Kshyhu87
- B6 DIVISION
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Aaa myslalem że w aso można to dostać :-) i tak właśnie się dziwiłem...
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
jesli mozna wiedziec to to sa nowki sztuki? zdradz cene
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
do uchwytu na kubek nie musisz sciagac przedniego panelu zeby wlozyc ten plastik maly wystarczy ze czyms plastikowym lekko odegniesz od spodu i pinceta sobie wlozysz ten plastik. Ja tak zrobilem i bez problemu mi sie udalo jesli chodzi o pasek pleksi to to ustawienie jest prawidlowe View image: 20130214 202006 czyli od strony diody zgrubieniem w góre
-
B6 DIVISION
Panowie chcę wymienić poduszkę silnika w AWX tą z czujnikiem... dużo z tym roboty jak nie mam osłony pod silnikiem? dam radę zrobić to z kuzynem u niego na kanale? Nakierujcie mnie trochę jak się za to zabrać
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
kup sobie pompkę kawałek węża i będziesz tankował prawie jak z dystrybutora
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
do kazdej diody osobny rezystor
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jakie są koszty powłoki kwarcowej??
-
Hid do b6
Bierz 4300 albo 5000 :-) 6000 już tez dają na niebiesko
-
B6 DIVISION
Młody_z_drogi mial fajnie zrobione ale to podobno jakiś lakiernik mu robił hmm
-
B6 DIVISION
Lampy tył? Tez będziesz robić? Jak tak to już obowiązkowo foty muszą być
-
B6 DIVISION
To dalej czekam :-D może sam już zamówie ta folię tylko powiedz czy zadowolony jesteś z efektu :-P
-
B6 DIVISION
Masz fotki kierunków? Obiecałes
-
B6 DIVISION
Chodzi o spoiler??
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Moja przyszła żona już ma dosyć :-D haha
- B6 DIVISION
-
Hid do b6
Widziałem jak świeci barwa 8000, 6000, 5000 i najlepiej wypada 4300K
-
Hid do b6
Dlatego najlepiej barwę 4300K ;-)
-
B6 DIVISION
Będę wdzięczny :-) fajnie by było jeszcze jakbyś uchwycił jak świeci. Jakiś krótki filmik może :-P
-
B6 DIVISION
W garażu mam tą jaśniejszą a Ty jaką robiłeś?
-
B6 DIVISION
Pokaż jaką folią oklejałeś
-
Pomyślcie co to by było, jakby zaaplikować to na auto ...
Ja mogę błotnik na próbę bo i tak do malowania mam :-P
-
Pomyślcie co to by było, jakby zaaplikować to na auto ...
Ja chętnie się złożę na przesyłkę i wziąłbym jedną sztukę :-D
-
B6 DIVISION
Podoba mi się ta żółta
-
Tunel środkowy 2din
Tunel nowy to ok 600zł a spokojnie znajdziesz z b7 igle w znacznie mniejszej kasie. No chyba że jakiś inny kolor niż czarny to będzie ciężko znaleźć i wtedy faktycznie aso :/