Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pomoże ktoś ?
  2. Aaa myslalem że w aso można to dostać :-) i tak właśnie się dziwiłem...
  3. jesli mozna wiedziec to to sa nowki sztuki? zdradz cene
  4. do uchwytu na kubek nie musisz sciagac przedniego panelu zeby wlozyc ten plastik maly wystarczy ze czyms plastikowym lekko odegniesz od spodu i pinceta sobie wlozysz ten plastik. Ja tak zrobilem i bez problemu mi sie udalo jesli chodzi o pasek pleksi to to ustawienie jest prawidlowe View image: 20130214 202006 czyli od strony diody zgrubieniem w góre
  5. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie chcę wymienić poduszkę silnika w AWX tą z czujnikiem... dużo z tym roboty jak nie mam osłony pod silnikiem? dam radę zrobić to z kuzynem u niego na kanale? Nakierujcie mnie trochę jak się za to zabrać
  6. kup sobie pompkę kawałek węża i będziesz tankował prawie jak z dystrybutora
  7. do kazdej diody osobny rezystor
  8. Jakie są koszty powłoki kwarcowej??
  9. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Kuna temat w Audi A4 B6/B7
    Bierz 4300 albo 5000 :-) 6000 już tez dają na niebiesko
  10. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Młody_z_drogi mial fajnie zrobione ale to podobno jakiś lakiernik mu robił hmm
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lampy tył? Tez będziesz robić? Jak tak to już obowiązkowo foty muszą być
  12. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To dalej czekam :-D może sam już zamówie ta folię tylko powiedz czy zadowolony jesteś z efektu :-P
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz fotki kierunków? Obiecałes
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi o spoiler??
  15. Moja przyszła żona już ma dosyć :-D haha
  16. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poczekamy :-D
  17. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Kuna temat w Audi A4 B6/B7
    Widziałem jak świeci barwa 8000, 6000, 5000 i najlepiej wypada 4300K
  18. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Kuna temat w Audi A4 B6/B7
    Dlatego najlepiej barwę 4300K ;-)
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będę wdzięczny :-) fajnie by było jeszcze jakbyś uchwycił jak świeci. Jakiś krótki filmik może :-P
  20. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W garażu mam tą jaśniejszą a Ty jaką robiłeś?
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pokaż jaką folią oklejałeś
  22. Ja mogę błotnik na próbę bo i tak do malowania mam :-P
  23. Ja chętnie się złożę na przesyłkę i wziąłbym jedną sztukę :-D
  24. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podoba mi się ta żółta
  25. Kshyhu87 odpowiedział(a) na pstan temat w Audi A4 B6
    Tunel nowy to ok 600zł a spokojnie znajdziesz z b7 igle w znacznie mniejszej kasie. No chyba że jakiś inny kolor niż czarny to będzie ciężko znaleźć i wtedy faktycznie aso :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.