Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidoks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidoks

  1. U mnie dzisiaj posypał się przegub i złącze elastyczne. Nie ma to jak dwa na raz.
  2. Bartek, felgi założone na Avanta w celach prób. Zaraz zakładam na swoją i kręcę gwintem. ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 06:34 ---------- Spocimy czy nie spocimy? Później mnie nie będzie.
  3. O ile przyjdą dystanse wpadnę na czarnych alu z a3. ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 21:25 ---------- I coś licho wzięło spota Panowie.
  4. O taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki.
  5. 5×112 7.5×17 ET 56 Org Audi.
  6. Witam. Ja mam pytanie czy ma ktoś poglądowe foto jak siedzą felgi z A3 na B5 sedan. http://img36.tablica.pl/images_tablicapl/132786171_7_644x461_audi-a3-oryginalne-felgi-17-5-112-czarne-tanio-_rev005.jpg To są dokładnie te co na zdjęciu. ET nie za duże?
  7. Jakie ET optymalnie winno być aby wlazło i tył był na równo z przodem?
  8. coś między 15, a 25 mm Pytanko odnośnie tego samego rozmiaru felg tylko do B5 ośka. Dystans 20mm, nie będzie za bardzo wystawać?
  9. Padająca turbina może powodować coś takiego?
  10. Pany piszecie że AJL ma dmuchać 150g/s? Coś możecie powiedzieć? Log (21 - 002,025)
  11. Pany FIS przed 97r miał kolor żółtawy?
  12. Program= ++Nm= Większa elastyczność= mniejsze spalanie?
  13. Cały licznik wraz z manetką. PS prawie Cię dochodziłem Transitem w Pt jak wracałeś z krk. Joke...
  14. Pany, obiło mi się o uszy że ktoś od was ogarnia zakładanie FIS do be piuntki.
  15. Kto mi FISa ogarnie? Sypnął się wsad zwykłego to ładuje fis.
  16. Wczoraj dzekson swoją B6 na A4 przed targowiskiem, biały transit i łapa w górze.
  17. Ja ogarnąłem jak zobaczyłem w jaki sposób ją rozkręcić. Dzięki Griffe.
  18. Pany mam Marolexa i troszkę mnie denerwuje uchodzące ciśnienie przez zawór upustowy. Coś nie tak jest z nią?
  19. Nie bo wiesz co mam pewne skojarzenia lecz mogę się mylić.
  20. Piotrek masz coś wspólnego z Okocimiem?
  21. Spróbuję. Jeszcze jedna sprawa, oświetlenie wnętrza się nie załącza teraz co jest troszku dziwne. Tzn czasem złapie czasem nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.