Treść opublikowana przez v1ck
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
czy jezdzac do 3-3.5k obrotow to jest zmulanie? nie widze sensu jezdzic jak wariat gdzies gdzie nawet nie ma mozliwosci na to..
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
najlepsze jest to ze wcale nie probowalem jezdzic jakos "oszczednie" tylko tak zeby bylo mozna swobodnie jechac a czy sam vagiem tez to zrobie? moze jakies linki do tego ustawiania nastawnika?
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
naprawiales cos? mi ciagnie jakos od 2500 dopiero ;/ aczkolwiek troche spalanie mi zeszlo 11.96L na 198km
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
ja jak mialem czujnik halla to musialem wymienic caly aparat zaplonowy bo byly luzy ;]
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
koledzy, dzisiaj wieczorkiem sprawdzilem jak pracuje silniczek, a tu na 3 przewodach iskry przebijaja, czy moze to byc przyczyna skaczacych obrotow i zamulania autka?, kurde kable maja 3msc NGK.. az sie zdziwilem. na wtorek umowilem sie z mechanikiem na wygrzebanie problemu, ale jezeli beda to wlasnie kable to chyba bede musial mu odmowic
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
u mnie jest podobnie jak ma kartofel, czasem smiga az milo a czasem przy ruszeniu potrafi sie zmulic na pare sek. jakbym wogole nie dodowal gazu. najbardziej mnie denerwuje jak gdzies proboje zaparkowac bo nie raz juz mi zgasl przez to..
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
1.6 chyba nawet nie ma silnika krokowego..? mechanik tak twierdzi.. przepustnice czyscilem ale problem dalej jest.. ehh nie wiem co robic..
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
Witam. Juz jakis czas temu pisalem o problemie ze skaczacymi obrotami. na Vagu 0 bledow, wymenilem juz aparat zaplonowy, czujnik halla, wczoraj bylem u mechanika i przeczyscil mi przepustnice i przeplywke, ale problem wciaz jest ;/ najczesniej jak proboje gdzies zaparkowac i delikatnie operuje gazem to obroty spadna do 500 i podskocza do ok 1500.. i tak kilka razy az sie uspokoi.. nieraz mi zgasl juz przez to.. mechanik sie poddal, mowi ze nie wie od czego to moze byc.. cos wspominal o czujniku ssania, ale czy taki wogole jest? ehh ma ktos jakis pomysl? pozdrawiam.
-
[B5 ADP] Skaczące obroty a klimatyzacja ?
aaahaa ;> milo sie dowiedziec ;] dzieki
-
[B5 ADP] Skaczące obroty a klimatyzacja ?
Hej. od jakiegos czasu mam problem ze skaczacymi obrotami ( na srode jestem umowiony na czyszcenie przepustnicy i przeplywki ) a dzisiaj Stojac wlasnie na przejezdzie kolejowym zaczalem bawic sie klimatyzacja i tam jest taka sniezynka, i o dziwo jak ja zalacze to obroty zaczynaja skakac, uspokoja sie po chwili a caly samochod zaczyna drzec.. wiec moje pytanie, co ma klima do tego wszystkiego? chyba nie powinno tak byc prawda? kurde co chwile cos naprawiam, kiedy to sie skonczy pozdro
-
[B5 ADP] Rezerwa starcza tylko na 20-25 km
a jak juz kolega wczesniej pisal zeby zalac do pelna, to jakies 3 tyg. temu zalewalem i weszlo ok 60l i wczesniej jak i teraz moge przejechac tylko 25km
-
[B5 ADP] Rezerwa starcza tylko na 20-25 km
a dokladniej? masz jakis link gdzie to jest opisane? bylbym wdzeczny
-
[B5 ADP] Rezerwa starcza tylko na 20-25 km
generalnie po malych juz naprawach zaleje mu 8 litrow co by pojezdzic kilka dni i do rezerwy przejezdze na tym 95-100km za kazdym razem wiec nie uwazam ze duzo pali ale w sytuacji podbramkowej boje sie ze te 20km rezerwy co mam mi nie starcza zeby zatankowac w domowych warunkach jestem w stanie cos z tym zrobic ;>?
-
[B5 ADP] Rezerwa starcza tylko na 20-25 km
Witam, dowiedzialem sie ze rezerwa to jest okolo 7l w naszych a4 czy w takim razie 20-25km to nie za malo troszke na te 7 litrow? przy 20 autko juz prawie gasnie ( ledwo co da sie wogole odpalic ) da sie cos z tym zrobic?
-
[B5 ADP] Czujnik położenia wałka rozrządu
dokladnie, w ADP czujnik znajduje sie w aparacie zaplonowym
-
[B5 ADP] Gwałtowny skok obrotów chwilę po uruchomieniu silnika
na Vagu zero bledow, jedyny jaki byl to czujnika halla ale to juz naprawione.. adaptacje zrobie na vagu 3.11?
-
[B5 ADP] Gwałtowny skok obrotów chwilę po uruchomieniu silnika
Hej. Ostatnio wymienilem caly aparat zaplonowy z nowym czujnikiem halla, w koncu przestal szarpac przy zmianie biegow i generalnie jezdzi lepiej. Ale caly czas mam problem, czasem jak odpale samochod po dluzszym postoju, chwile pochodzi, i nagle podskocza obroty tak do 1.5k i od razu spowrotem na 900. czym to jest spowodowane?
-
[ALL B5] Klimatronik chłodzi tylko na temp. LOW
no moze macie racje ale generalnie nie widze (nie czuje )roznicy w temp. 18c a HI.
-
[ALL B5] Klimatronik chłodzi tylko na temp. LOW
Witam. Mam problem, mianowicie przez cala zime bylo spoko bo trzeba bylo sie grzac ale teraz jak bylo pare cieplych dni, to zauwazylem ze klima chlodzi tylko jak temp jest ustawiona na "LOW", powyzej tego grzeje jakby bylo na "Hi"... co sprawdzic??
-
[ALL B5] Co myślicie o tym alarmie ?
Hej koledzy, czy ktos probowal juz czegos takiego?: http://allegro.pl/item584772445_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html chcialbym zamontowac u siebie alarm, a to wyglada na bardzo fajna alternatywe dla drogich zakladow ktore montuja zastanawiam sie tylko, co z czujkami ruchu? mozna jakies dokupic i podlaczyc do tego czy wystarczy to co jest? pozdrawiam
-
[B5 ARG] Problem z czujnikiem Halla
tak, u mnie na odpalonym silniku blad powraca ( jestem swiadom tego ze na zgaszonym moze wystepowac, ale problem jest kiedy wystepuje jak jedziesz.. ) pozdrawiam
-
[B5 ARG] Problem z czujnikiem Halla
ja rowniez czuje spadek mocy. zzujnik halla moze byc przyczyna tego i rowniez wyzszego spalania, oraz moze dac wynik za duzych spalin na przegladzie. Ja pojechalem niedawno do mechanika zeby wymienic czujnik, okazalo sie ze mam luzy na rozdzielaczu zaplonu, wiec nie bylo sensu wymieniac, i dopiero w czwartek mi zaloza ( na allegro kupilem caly aparat zaplonu, wstawia tam nowy czujnik halla i zamienia ) czy jest poprawa, dam znac w czwartek
-
[B5 ADP] Podgrzewane fotele - napięcie jest, ale nie grzeją
sprawdzalem miernikiem. na bezpieczniku 12v, na kostce na pinach dochodzilo tylko 9v. Moze ktos wie gdzie znajduje sie bezpiecznik termiczny ( o ile jest taki ).
-
[B5 ADP] Podgrzewane fotele - napięcie jest, ale nie grzeją
mam regulacje temp. od 0-6, zwiekszenie na 6 nie daje wiecej niz 9v na odpalonym silniku
-
[ALL B5] CLARION DB 189RMP - opinie + jakie głośniki ?
A co mozesz polecic tak do 300zl ;>? no i co zrobic z glosnikami, chcialbym do pod radio podlaczyc nowe, dobre na przod, a te orginalne na tyl dac. Jakies opcje ?