Treść opublikowana przez v1ck
-
[B5 ADP] Więcej mocy dla 1.6 - warto się bawić ?
Witam. Warto sie bawic w dodanie mocy do tego silnika? moment obrotowy w tym motorze jest dla mnie nie wystarczalny.. Da sie wogole cos zrobic? Czy lepiej przemeczyc sie i dozbierac do 1.9TDI ? pozdrawiam
-
[ALL] P.Z. MOT. Polecam :)
poprostu mialem do malowania 2 zderzaki, przod i tyl, powiedzialem 300zl za element wiec dali 600 :gwizdanie:
-
[ALL] P.Z. MOT. Polecam :)
pieniazki doszly, tyle ile sie umawialismy. Wiec jednak dalo rade
-
[ALL B5] Czy na manualu rośnie Wam samoczynnie moc nawiewu w klimatroniku ?
to nie usterka u mnie tez rosnie w miare jak silnik sie grzeje. Aczkolwiek dzisiaj zauwazylem dziwna rzecz. clima zaczela bawic sie wiatrakiem dajac w gore i dol i tak z 20 razy na minute przejechalem kawalek i bylo ok ale dziwne troche
-
[B5 AAH] Wentylator się nie wyłącza
a ile kosztuje taki czujnik? ja usiebie zauwazylem ze na climatroniku na kanale 51 mam 90c po kilku minutach natomiast na zegarach nie przekracza 65c czy stoje czy jade.. . ( na klimatroniku na kanale 49 pokazuje mi dokladnie tyle samo co na zegarach czyt. - 65c ) chcialem wymienieniac termostat ale moze tylko czujnik wystarczy?
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
wymiana czujnika halla w aparacie zaplonu, nie nalezy do prostych zadan ;] wierz mi.
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
jak ja bylem w aso to mi wlasnie powiedzieli zeby caly aparat wymienic.. wydaje mi sie ze u mnie rowniez moze byc rozrzad zle ustawiony ( byl wymieniany ) no i ewentualnie ustawienie aparatu. Bedzie cieplej to sprawdze miernikiem ten czujnik. pamieta ktos linka gdzie bylo opisane jak sie sprawdza?
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
kasowalem blad, jednak po odpaleniu autka caly czas wraca. postaram sie jechac do mechanika jak szybko sie da i dam znac czy cos dalo
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
a wracajac do mnie ;], czy ten czujnik halla moze byc przyczyna moich problemow?
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
wiec te objawy moga byc wlasnie od tego? gdzizes czytalem ze przy walnietym czujniku halla jest podwyzszone spalanie, mulowatosc autka i za duze spaliny na przegladzie, ale o czyms takim to nie slyszalem.
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
nie wymienialem na chybil trafil, tylko profilaktycznie wymienialem to wszystko zaraz po sprowadzeniu autka z niemiec :> pasek rozrzadu byl wymieniany przy 120tys, teraz ma 150 a co do halla, to troszke za duzy koszt narazie (175zl + robocizna) wiec musze poczekac, i wolalbym rowniez czy to od niego, czy na cos jeszcze sie przygotowac
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
Hej. Mam maly ale za to denerwujacy problem. Kiedy proboje ruszyc z 1, to czuje jak samochod na sekunde przygasnie i potem dopiero rusza, i nastepuje taki jakby skok.. tak samo jest kiedy jade bo wybojach na 2, trzymam noge na gazie ale jak leciutko puszcze ( albo nie utrzymam w tym samym polozeniu ) to zaczyna skakac. to samo czuc przy zmianie biegow, ciezko jest plynnie przeskoczyc z 1 na 2, nawet z 2, na 3.. wymienilem juz : filtr powietrza, filtr oleju, olej, filtr paliwa, swiece, kable WN, a problem nie znika.. a na vagu blad czujnika halla tylko. pomocy.. pozdrawiam, v1ck
-
[ALL] P.Z. MOT. Polecam :)
Pan z ktorym rozmawialem zapytal mnie czy orientowalem sie w kosztach naprawy, wiec jak powiedzialem ile to powiedzial ze tyle mi przeleja , jak przelew dojdzie to dam znac! pozdrawiam, v1ck
-
[ALL] P.Z. MOT. Polecam :)
Hej, wlasnie nie dawno mialem okazje przekonac sie ile naprawde jest warte moje ubezpieczenie Kilka tygodni temu przywalilem w taka kamienna donice przy parkingu ( nie bylo widac za szyba ;>) a tydzien/dwa pozniej ktos przytarl mi przedni zderzak na parkingu. Postanowilem zadzownic do wyzej wymienionego ubezpieczyciela i jakze wielkie bylo moje zdziwienie kiedy zadzwonil pan od ogledzin i stwierdzil ze nie musi przyjezdzac, ogladac szkod, tylko mam podac namiary na konto i pieniadze na naprawe otrzymam w ciagu tygodnia czy to normalne zeby tak zalatwiali sprawy ? pozdrawiam, v1ck
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a moze tak na jakies piwo ktos wyskoczy :>?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
czy tylko ja jeszcze nie spie:F ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jestem swiezym posiadaczem A4 i chetnie bym sie wybral na jakis spocik kiedy teraz sie zapowiada ?
-
[B5 ADR] 00515 - Camshaft Position (Hall) Sensor (G40)
ja u siebie w ADP mam podobny problem, musze oprocz wymiany halla ustawic caaly aparat zaplonu.
-
CLARION FB 289 RBT - opinie
dokladnie. z tego co slyszalem to clarion zaraz za alpine jezeli chodzi o jakosc dzwieku. Ale chcialbym jednak sie dowiedzeic cos wiecej na temat tego konkretnego modelu ;]
-
CLARION FB 289 RBT - opinie
Hej. Szukam radyjka dla swojej najbardziej podoba mi sie ten clarion http://allegro.pl/item510060867_clarion_fb289rbt_bluetooth_sd_mp3_gwarancja_fv.html i bardzo zalezy mi na bluetooth bo jednak wygoda a duzo rozmawiam przez telefon w samochodzie. posiada ktos to radyjko? moze sie wypowiedziec czy jest wogole godne uwagi? dzieki, pozdrawiam
-
[B5 ADP] Czujnik Halla - Gdzie ?!
sam czujnik - 175zl. blad sprawdzalem to mam przed odpaleniem jak skasuje to go nie ma, ale odpale to znowu sie pojawia i po zgaszeniu dalej jest takze mysle ze jest problem. w zasadzie nie wiem co innego moze byc przyczyna duzego spalania i mulowatosci autka po rozgrzaniu.. czasem mam wrazenie ze wcisne to dopiero po 2-3sek zaczyna reagowac. innych bledow nie mam na kompie.
-
[B5 ADP] Jak zdjąć palec rozdzielacza ?
na szczescie nowy nie kosztuje duzo ale dzieki za wskazowki:)
-
[B5 ADR] Czujnik HALLA Białystok
tez mam problem z czujnikiem halla jednakze w mojej wersji silnikowej ten czujnik jest pod kopulka.
-
[B5 ARM] Szarpie - co może być przyczyną ?
jest zaraz wlasnie pod tym palcem, problem w tym ze ja niemam serca do tego zeby go na sile wyciagac bo sie boje zaloze sie ze jest jakis sposob na niego ;]
-
[B5 ARM] Szarpie - co może być przyczyną ?
a jak zdjales palec ? chce wymienic czujniok halla ale nie moge go wyjac ;/