Treść opublikowana przez v1ck
-
[B5 ADP] Jak zdjąć palec rozdzielacza ?
problem w tym ze probowalem. Siedzi tak mocno ze rusza sie wszystko wlacznie z tym pierscieniem pod nim. Probowalem sila go wyciagnac ale to nic nie dalo. Nie ma tam jakiegos zatrzasku lub czegos? az dziwne..
-
[B5 ADP] Jak zdjąć palec rozdzielacza ?
Hej, dobralem sie ostatnio do aparatu zaplonu, zeby wymienic czujnik halla. Odlaczylem kable wysokiego napiecia zdjalem kopulke i moim oczom ukazal sie palec. zadowolony proboje go wyciagnac a on poprostu nie chce wyjsc! jak go zdjac? bez tego nie moge sie dostac do halla.. ehh pomocy! pozdro
-
[B5 ADP] Czujnik Halla - Gdzie ?!
pasek juz przestawialem. Druga sprawa, wzialem sie dzisiaj za ten czujnik, dobralem sie juz do aparatu zaplonu, zdjalem kopulke. ale nie moglem wyjac palca rozdzielacza.. jak go zdjac zeby dostac sie do tego halla? albo inaczej, jak wyjac calkowicie aparat zaplonu?
-
[B5 ADP] Czujnik Halla - Gdzie ?!
Hej. Na komputerze mam blad czujnika halla, (http://www.twoje-miasto.pl/images/sklep/000021/produkty/4101.jpeg) kupilem juz go ale nie moge zlokalizowac miejsca w ktorym on sie znajduje? ma ktos moze jakies zdjecia ? czy jak wymienie ten czujnik to musze podlaczyc go spowrotem pod kompa zeby wykasowac blad czy sam zniknie? dzieki, pozdro
-
[B5 AEB] Czujnik Halla
z tego co wiem to ten czujnik w zaleznosci od silnika znajduje sie w roznych miejscach, no i wlasnie czy czy trzeba go adaptowac to tez nie wiem ;/ zmienial ktos moze? bo skoro to kwestia 2 srobek to nie ma sensu dawac go do mechanika ktory skasuje mnie za to nie wiadomo ile pozdro
-
[B5 AEB] Czujnik Halla
czyli najlepiej kupic nowy ? a powiedzcie mi, duzo jest problemow z tym zeby wymienic wlasnorecznie? czy jednnak lepiej dac zarobic mechanikowi?
-
[B5 AEB] Czujnik Halla
Czyscilem juz przepustnice, naciagalem pasek, wymienilem filtr powietrza, przewody, swiece a na kompie ciagle blad z czujnikiem halla ;/ na poczatku myslalem ze sada ale komp nic sie nie pluje wiec powinno byc OK uzbieram kase to kupie czujnik i zdam relacje pozdro
-
[B5 AEB] Czujnik Halla
wkoncu wiem co jest przyczyna moich problemow... kurde a u mechanika mi powiedzieli ze mam sie tym nie przejmowac i ze spalanie to na pewno przez moja ciezka noge.. wrr.. zauwazylem ze autko momentami nie wie co sie dzieje, tzn brakuje mocy i nagle dostaje kopa.. spalanie 11-12l miasto no i na przegladzie spaliny troche wysokie byly, czyli wszystko sie zgadza.. ktos wie ile taki czujnik kosztuje?
-
[B5 AEB] Czujnik Halla
również mam błąd czujnika halla u siebie, czy ten błąd powoduje wyższe zużycie paliwa?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
na trase 600km spalil 38 litrow czyli jakies 6.3 litra, a w miescie co dziwne 9.5 :| gdzie staralem sie jezdzic oszczednie czyli 2000-2500 obrotow itp.. troche duzo na moje
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
około 10 dni. ja juz czekam 18 dni i nic...
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
Gratuluje zakupu! ja swoja sprowadzilem 2tyg temu z niemiec i czekam na tablice no i prawko zdalem 2tyg temu i wciaz czekam az mi wydadza wrr.. juz by sie chcialo pojezdzic ps. moja rowniez z ciezko zarobionych w irlandii eurasow ale oplacalo sie ! jak zalatwie wszystkie papiery to pokaze ja ps2. Ile czekaliscie az wydadza wam prawko? ja czekam juz 2 tyg i nic nie slychac na ten temat ;/ pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Jeszcze nie posiadam a4 ale juz niedlugo sie to zmieni zamierzam sie z kupnem tego auta i mam nadzieje, ze pomozecie mi wybrac :> pozdrawiam. Mateusz