Treść opublikowana przez v1ck
-
[B5 ADP] Szarpie przy zmianie biegów i lekkim dodawaniem gazu
rok temu
-
[B5 ADP] Szarpie przy zmianie biegów i lekkim dodawaniem gazu
a masz moze jakies info jak wykonac vagiem taka kalibracje przepustnicy? chyba ze chodzi Ci o zwykla adaptacje, bo takto juz przerabialem ten temat ;/ zobacze dzis wieczorem
-
[B5 ADP] Szarpie przy zmianie biegów i lekkim dodawaniem gazu
Witam. Mam ten problem juz od dluzszego czasu i nie moge dojsc od czego tak sie dzieje.. mianowicie samochod strasznie szarpie. najgorzej jest na zimnym silniku przy zmianie biegow jak i rowniez jadac np na 2 czy 3 ( najbardziej odczuwalne ) lekko zdejme noge z gazu lub lekko przycisne to rzuca mi calym samochodem ( wrazenie prawie jakbym puscil sprzeglo na biegu na postoju ) kiedy silnik sie rozgrzeje nie czuc tego tak bardzo ale caly czas jest to odczuwalne.. spotkal sie ktos z takim problemem? czyscilem juz przepustnice, zmienialem kable, czujnik halla, aparat zaplonu ale dalej to samo ;/ pozdrawiam, v1ck
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
ja chyba zdecyduje sie na wymiane przepustnicy. czyszcenie nic nie dalo, a mam wrazenie ze autko jest strasznie zamulone.. najgorzej jak dojezdzam do swiatel wciskam sprzeglo to obroty podskakuja i autko wariuje chwile.. i bardzo dziwne uczucie mam z wrzuceniu 3 biegu bo mam wrazenie ze z obrotow schodzi dopiero po 2 sekundach od wcisniecia sprzegla...
-
[B5 ADR] Instalacja turbiny do 1.8
a kiedy i gidzie dokladnie jest ten spot kujawsko-pomorski ? bo chyba zdecyduje sie jednak zeby poczekac i kupic 1.8T a najlepiej jeszcze w quattro a jeszczcze chcialbym sie dowiedziec, jak wyglada zalozenie gazu do 1.8t ? tzn, duzo traci z tych swoich 150 kucy?
-
[B5 ADR] Instalacja turbiny do 1.8
oj no bez przesady mnie poprostu drazni jak jade w trase w 5 osob, to ledwo spod swiatel ruszam.. boje sie tego efektu w 1.8
-
[B5 ADR] Instalacja turbiny do 1.8
myslalem nad tym, ale troszke poczekam zanim uda mi sie sprzedac moje 1.6 a, ze trafila sie okazja kupic 1.8 to pomyslalem zeby zainstalowac. generalnie chodzi oto ze moje 1.6 przestalo mi wystarczac jezeli chodzi o moc, a boje sie ze z 1.8 moze tez tak byc chyba ze jeszcze jakims tanszym kosztem mozna nieco podrasowac 1.8?
-
[B5 ADR] Instalacja turbiny do 1.8
Witam. Mam mozliwosc zamiany swojej niuni 1.6 na 1.8 i chcialbym sie doweidziec czy mozna w jakis prosty sposob zainstalowac do 1.8 turbine, najlepiej taka jaka jest w 1.8T ? pozdrawiam
-
[ALL B5] Którędy przeciągnąć kable ?
ok, sproboje mam nadzieje ze nic nie polamie ;]
-
[ALL B5] Którędy przeciągnąć kable ?
rca z radia do wzmaka z glosnikow z drzwi przednich do wzmaka z glosnikow z tylnej polki do radia
-
[ALL B5] Którędy przeciągnąć kable ?
Witam. Mam pewien problem, zrobilem sobie male CA (subwoofer w kole zapasowym wymiata mam jednak problem z przeciagnieciem kabli. w tej chwili sa puszczone pod sufitem ( jest tam taka mala wneka w ktora wcisnalem wszystkie kable ) ale nie wyglada to zbyt estetycznie.. Ktoredy najlepiej pusic? patrzylem pod tunelem srodkowym ale tam nie bardzo jest dojscie do bagaznika. a pod podloga nie moglem dac rady zdjac tych plastikow bo balem sie ze cos tam peknie. szukalem w dziale warsztat ale nie znalazlem nic konkretnego ;/
-
[B5 ADP] Woda z klimatyzacji - czy to normalne że tak dużo ?
no dobrze ale mowicie tez o jakims syczeniu. ja to generalnei slysze jakby zza konsoli przelewaly sie plyny (zwlaszcza jak ruszam) takie bulgotanie. dziwne dosyc bo w innych autkach z klima tego nie slyszalem..
-
[B5 ADP] Woda z klimatyzacji - czy to normalne że tak dużo ?
a no wlasnie czasem jak jade slysze zza klimy jakby taki bulgot jak kolega wczesniej opisal, cos jakby woda splywala, czy to tez normalne?
-
[B5 ADP] Woda z klimatyzacji - czy to normalne że tak dużo ?
mozliwe czy normalne ? martwie sie o swoja niunie
-
[B5 ADP] Woda z klimatyzacji - czy to normalne że tak dużo ?
Witam. zauwazylem ostatnio ze cos leci spod autka ( kolo przedniego kola od strony pasazera ) i macajac palcem doszedlem ze to woda. jednak wydaje mi sie ze jest jej troche duzo, robi sie z tego mala kaluza, nawet jak przejade kilkaset metrow do sklepu.. czy to normalne ze az tyle tego leci?
-
[B5 ARG] Spadające obroty
ja czasem mam taki problem jak proboje zaparkowac tylem.. stawiam na kable WN ale jeszcze nie mialem kiedy ich wymienic. dam znac jak zrobie
-
[B5 AVANT] Zabudowa głośnika basowego w kole zapasowym - FINAŁ :)
a czy ta plyta na ktorej trzyma sie glosnik nie jest za cienka? zrobilem podobny projekt w sedanie i przy utworze "bass, i love you" cala plyta lata i nie brzmi to najprzyjemniej mam zamiar teraz zrobic podloge wyzsza o kolo 5-7cm i dac plyte z mdfu 18mm i w podlodze schowac wzmak i glosniczek bedzie mial troszke wiecej miejsca i nie bedzie tak latal pozdrawiam
-
[B5 ADP] Glosnik 12" na skrzynie 20L - jaki ?
chodzi oto ze glosnik idzie do wneki kola zapasowego, jest tam okolo 20L pojemnosci, chcialbym poprostu uzyskac gleboki, przyjemny bass ktorego nie bedzie tylko slychac na tylniej kanapie ale i z przodu jako dopelnienie glosnikow w drzwiach.
-
[B5 ADP] Glosnik 12" na skrzynie 20L - jaki ?
w takim razie jestes w stanie mi polecic cos co zagra w 20L? najtansza opcje moze byc 10"
-
[B5 APU] Proszę o anazlizę logów
chyba nie ten dzial..
-
[B5 ADP] Glosnik 12" na skrzynie 20L - jaki ?
Witam. Zainspirowany watkiem o zabudowie w kole zapasowy. w tej chwili mam skrzynie okolo 40l z glosnikiem 38cm i skrzynia jest dla mnie za duza do bagaznika ;/ i swoja droga za mala do tego glosnika. moglby mi ktos polecic cos z glosnikow 30cm ktory ladnie zagra w 20l? albo moze ma na sprzedaz? najlepiej uzywany tak do okolo 100zl moge w rozliczeniu oddac swoja skrzynie z glosnikiem i / lub doplacic pozdrawiam
-
TV LG vs. Samsung
ja polecam LG, obraz jak dla mnie bajka. Dziewczyna ma samsunga, ja jakos odnosze wrazenie ze na tych telewizorach sztucznie podbijaja kontrast coby trawa byla jeszcze bardziej zielona niz jest w rzeczywistosci. lg ma przyjemniejsze menu niz samsung Dosc czesto w samsungach spotkalem sie rowniez z efektem aureoli wokol postaci , w lg tego nie doswiadczylem jeszcze. a i tak btw poco Ci FullHD na 32 cale? roznice pomiedzy hdready a fullhd zobaczysz dopiero gdzies na 47 calach
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
narazie musze to odlozyc ;/ 2 dni temu czerwony golf wjechal mi w drzwi na parkingu i uciekl ;/ a rzeczoznawca z ubezpieczenia jeszcze sie nie odezwal. Na 24 mam juz ustawionego mechanika wiec moze poprosze go zeby odrazu ta przepustnice sprawdzil.
-
[B5 ADP] Prośba o analizę logów
czytam ten dzial juz troche czasu i same info jest na temat tdi i 1.8t.. z tych co zrobilem nie da sie nic wyczytac?
-
[B5 ADP] Prośba o analizę logów
Witam. Zrobilem logi dynamiczne i prosze o analize, mam wrazenie ze autko sie przymula po rozgrzaniu i nie wiem co mu dolega.. jest po czyszczeniu przepustnicy i przeplywki. grupa 003, 004, 005 grupa 006, 008, 010 grupa 011 Przyspieszenie do 100km/h : 13.35s dzieki i pozdrawiam!