Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

v1ck

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez v1ck

  1. problem w tym ze probowalem. Siedzi tak mocno ze rusza sie wszystko wlacznie z tym pierscieniem pod nim. Probowalem sila go wyciagnac ale to nic nie dalo. Nie ma tam jakiegos zatrzasku lub czegos? az dziwne..
  2. Hej, dobralem sie ostatnio do aparatu zaplonu, zeby wymienic czujnik halla. Odlaczylem kable wysokiego napiecia zdjalem kopulke i moim oczom ukazal sie palec. zadowolony proboje go wyciagnac a on poprostu nie chce wyjsc! jak go zdjac? bez tego nie moge sie dostac do halla.. ehh pomocy! pozdro
  3. v1ck odpowiedział(a) na v1ck temat w 1.6
    pasek juz przestawialem. Druga sprawa, wzialem sie dzisiaj za ten czujnik, dobralem sie juz do aparatu zaplonu, zdjalem kopulke. ale nie moglem wyjac palca rozdzielacza.. jak go zdjac zeby dostac sie do tego halla? albo inaczej, jak wyjac calkowicie aparat zaplonu?
  4. v1ck opublikował(a) temat w 1.6
    Hej. Na komputerze mam blad czujnika halla, (http://www.twoje-miasto.pl/images/sklep/000021/produkty/4101.jpeg) kupilem juz go ale nie moge zlokalizowac miejsca w ktorym on sie znajduje? ma ktos moze jakies zdjecia ? czy jak wymienie ten czujnik to musze podlaczyc go spowrotem pod kompa zeby wykasowac blad czy sam zniknie? dzieki, pozdro
  5. v1ck odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    z tego co wiem to ten czujnik w zaleznosci od silnika znajduje sie w roznych miejscach, no i wlasnie czy czy trzeba go adaptowac to tez nie wiem ;/ zmienial ktos moze? bo skoro to kwestia 2 srobek to nie ma sensu dawac go do mechanika ktory skasuje mnie za to nie wiadomo ile pozdro
  6. v1ck odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    czyli najlepiej kupic nowy ? a powiedzcie mi, duzo jest problemow z tym zeby wymienic wlasnorecznie? czy jednnak lepiej dac zarobic mechanikowi?
  7. v1ck odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    Czyscilem juz przepustnice, naciagalem pasek, wymienilem filtr powietrza, przewody, swiece a na kompie ciagle blad z czujnikiem halla ;/ na poczatku myslalem ze sada ale komp nic sie nie pluje wiec powinno byc OK uzbieram kase to kupie czujnik i zdam relacje pozdro
  8. v1ck odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    wkoncu wiem co jest przyczyna moich problemow... kurde a u mechanika mi powiedzieli ze mam sie tym nie przejmowac i ze spalanie to na pewno przez moja ciezka noge.. wrr.. zauwazylem ze autko momentami nie wie co sie dzieje, tzn brakuje mocy i nagle dostaje kopa.. spalanie 11-12l miasto no i na przegladzie spaliny troche wysokie byly, czyli wszystko sie zgadza.. ktos wie ile taki czujnik kosztuje?
  9. v1ck odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    również mam błąd czujnika halla u siebie, czy ten błąd powoduje wyższe zużycie paliwa?
  10. na trase 600km spalil 38 litrow czyli jakies 6.3 litra, a w miescie co dziwne 9.5 :| gdzie staralem sie jezdzic oszczednie czyli 2000-2500 obrotow itp.. troche duzo na moje
  11. około 10 dni. ja juz czekam 18 dni i nic...
  12. Gratuluje zakupu! ja swoja sprowadzilem 2tyg temu z niemiec i czekam na tablice no i prawko zdalem 2tyg temu i wciaz czekam az mi wydadza wrr.. juz by sie chcialo pojezdzic ps. moja rowniez z ciezko zarobionych w irlandii eurasow ale oplacalo sie ! jak zalatwie wszystkie papiery to pokaze ja ps2. Ile czekaliscie az wydadza wam prawko? ja czekam juz 2 tyg i nic nie slychac na ten temat ;/ pozdro
  13. Witam! Jeszcze nie posiadam a4 ale juz niedlugo sie to zmieni zamierzam sie z kupnem tego auta i mam nadzieje, ze pomozecie mi wybrac :> pozdrawiam. Mateusz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.