Treść opublikowana przez axis16
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane FK
Kolego ja mam FK w ośce i nie narzekam, z przesiadki z auta z normalnym zawieszeniem jest dużo sztywniej ale pare km na tym zawieszeniu powoduje że już tego nie zauważasz.
-
[ALL] Wysokość zawieszenia "przód-tył" ( foto )
Zgadzam się z przedmówcą, przód wygląda na obniżony a tył ori 1ba
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Odświeże troche temat, do auta wpadł gwint FK od Kowula. Felgi RS6 18" od Olafa czekają na malowanie. Czekam również na graty związane ze spryskami, jak również emulator zmieniarki jest w drodze. Wszystko postaram się zamontować jak zrobi się troche cieplej, i chrom z grilla zniknie.
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
Projekt mega, czekam na dalszy rozwój. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
Bardzo ładna i zadbana sztuka, życze dalszej bezawaryjność. Ile już czasu jesteś po chipie? Są jakieś problemy z tym związane? pytam ponieważ przymierzam się również do chipa. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] A4 poprawianie fabryki-zdjęcia po modach w pierwszym poście
Ładna sztuka, powodzenia w modach
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów.
Przeczyściłem przepływke sprężonym powietrzem, i czekam na preparat do czyszczenia przepływomierzy CRC, zrobiłem logi dynamiczne, i powiedzcie czy to coś pomogło chociaż troche co do przepływki. Log (0 - 003) Log (1 - 011)
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów.
czy przy takim stanie (jeśli zrobie przepływke i reszte rzeczy) silnik dobrze zniesie Chip?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów.
Dorzuciłem 011 bo gdzieś mi uciekło, a co do turbo to mam obawy ponieważ ostatnio gdy odkręcałem przewód od filtra powietrza było tam troche oleju i stąd moje obawy.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów.
Witam, tak jak w temacie proszę o analize logów, auto Audi A4 B5 1999r. 1.9 TDI AFN, autko od dość dłuższego czasu zamula, nie ma takiego "kopyta" jak kiedyś, podejrzewam kończące się turbo, ale może wy coś wiecej zobaczycie. Logi statyczne: Log (004) Log (018) Log (013) Log (023) Log (001) Log (007) Log (000) Log (003) Log (014) B.S.: Log (011) Log (003) Log (000) Log (004) Logi dynamiczne: Log (011) Log (001) Log (000) Log (003) Log (008) Log (004) Log (010) Logi robiłem pierwszy raz, jeśli coś zrobiłem nie tak, to proszę napisać to postaram się w szybkim czasie o powtórzenie logów. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Jak znajde chwile to dodam foty z grillem w lepszej jakości, to niestety robione kalkulatorem, i akurat na tym foto wygląda średnio.
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Dodam że w realu wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach. Moim zdaniem jest to kompromis miedzy poliftowym a s4. W pełnym słońcy wygląda rewelacyjnie. Jak na cene jaką się za ten mały mod ponosi to wydaje mi się że warto
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Wczoraj wpadł nowy mod, jak wam się to widzi?
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Doszedłem do wniosku że okleine zerwe, co do zawieszenia kupiłem używany gwint żeby rozwiązać problem nierównego zawieszenia, według sprzedawcy gwint w dobrym stanie nie jeżdzony po polsce tylko po angli, stan faktyczny jeden przedni wylany, jeden tylny o wiele bardziej zużyty od drugiego, tak jakby jedna strona poszła. Próbuje go zwrócić sprzedawcy bo nie potrzebny mi złom bo i tak tego na auto nie zaloże bo nie ma sensu, jak coś to dozbieram i kupie nówke.
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Okleina była już jak kupiłem auto. Mam zamiar zerwać ale nie wiem jak to bedzie wyglądać. Na żywo wygląda troche lepiej niż na foto.
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Tak jak obiecałem nowe fotki
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
W miniony weekend doszły nowe mody, a wiec polerka fajek wydechu na lustro, i rozpórka dolna. Na dniach postaram się wrzucić fotki
-
[ALL B5] Naprawa przekręconej szpilki pokrywy zaworów w panewce
Ile dałeś za nową szpilkę w ASO? Mi właśnie wczoraj przytrafiło się to samo, ale chce spróbować nawiercić pozostałości po ukręconej szpilce i spróbować wykrętakiem, ale nie wiem czy to pomoże.
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Wiecej fotek musze zrobić, puki co w moim regionie pogoda nie rozpieszcza (ciągle deszcz).[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 10:08_________________________________________________dzisiaj wkońcu wziąłem się za montaż rolety tylnej szyby, fotki wrzuce jutro.
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Witam, jako że od niedawna jestem posiadaczem a4 chciałbym się nią pochwalić. Po wielu poszukiwaniach w moim regionie nie udało mi się upolować właśnie tej jedynej. Po auto jechałem na drugi koniec polski, ale się opłacało. [/url] Wyposażenie standardowe: - rok prod 99 przebieg 200tys - silnik AFN - radio symphony konsola 2 din - climatronik - 4 x Airbag - grzane stołki - el. szyby (tylko przód) - el lusterka grzane - podgrzewane spryskiwacze - zamykanie-otwieranie szyb z pilota - komplet kluczy w tym 2 scyzoryki - skórzana kierownica - skórzany mieszek, gałka zmiany biegów i ręczny - welurowe fotele - felgi Alu 16" parabole - sportowe zawieszenie Auto jest już po wymianie filtrów, rozrząd musi poczekać do następnej wypłatki. W planach: - Doprowadzenie zawieszenia do porządku - gwint - Oznaczenia z tylnej klapy OUT! ---> DONE - Wstawienie FISa - Rezanie podłokietnika - Xenony lub Bixenon - Felgi 17" na lato jakiś wzór s-line - wpadły rs6 c5 18" - Skóra - Roleta na tylną szybę---> DONE - Sub z avanta - Zmieniarka CD - wpadł emulator - Kierownica z S4 - Grill z RS4---> Jest ala S4 - Ściema szyb - Polerka wydechu---> DONE - Rozpórka dolna---> DONE Myśle ze plany ambitne i jeśli budżet pozwoli w większości do realizacji. Grill ala S4
-
[B5 AFN] Radio Symphony, Problem z wyświetlaczem !!
Witam, od niedawna stałem się posiadaczem Audi A4, podczas kupna i drogi do domu wydaje mi się że wszystko było w porządku ale nie mam 100% pewności, od niedawna pojawił się problem z wyświetlaczem radia Symphony, a mianowicie brak jest niektórych pionowych pikseli w wyświetlaczu radia. Z początku myślałem że jest to problem braku zasięgu nadajników radiowych i ze rds świruje, lecz po wyjechaniu z garażu było tak samo, a nawet podczas ładowania i odsłuchu płyt CD nadal brakuje pikseli. Dodam że auto miało praną tapicerke i przez jakiś czas było ogrzewanie włączone na full przez około godzinę, tak aby wyschło szybciej. Może ktoś z was wie jak naprawić ten problem? Nie wiem jak zabardzo wyciągnąć to radio ponieważ po bokach jest zero luzów żeby cokolwiek wsadzić aby podważyć radio. Wiecie może jak je wyciagnąć?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, znalazłem się tutaj ponieważ zamierzam kupić a4, mam nadzieje że znajdę tu wszystkie nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]