Treść opublikowana przez Jarek882
-
1.9 TDI 130 KM dwumasa pomoc
Uśmiałem się przeciez dwumas przy wciśniętym sprzęgle sie nie zatrzymuje on pracuje caly czas! jedynie mogą ustać stuki po wciśnieciu sprzęgła.
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Mógłbyś pokazać które to luty? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Wydaje się że słabo chłodzi
Nie pamiętam dokładnie ile barów było podałem te liczby orientacyjnie. Poczekam na upały i zobaczę. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Wydaje się że słabo chłodzi
Dokładnie nie wiem ale ten co robił serwis to mowi ze jest ok. Vagiem ciśnienie na jalowych mam niebieskie oznaczenia na maszynie 4 albo 5 barów czerwone oznaczenie chyba coś ponad 11. Na vag 11. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Wydaje się że słabo chłodzi
a jaką masz temp na wylocie z nawiewów ? Ja dzisiaj nabijałem itd i po calym serwisie serwisant sprawdzał temp klimy na nawiewie i było 7.5 stopnia przy temp zewnętrznej około 18 stopni wydaje mi się że 7.5 stopnia to za mało na LO i pełnym nawiewie bo w upalne dni nawet jak dam na 19 stopni na panelu a na zewnątrz będzie 33 stopnie to nie schłodzi mi wnętrza.
-
Znikający olej.
Zdejmij wąż od turbo i zobaczysz ile jest tam oleju. Jak się wyleje z niego to turbo juz przepuszcza a jak będą śladowe ilości turbo ok.
-
navigation plus RNS D nie chce się wyłączyć
To musze sprawdzić to. Ale jak krótko słucham muzyki to się samo wyłącza. A jak dłużej to właśnie jakby wentylator chodził Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
navigation plus RNS D nie chce się wyłączyć
Witam! dzisiaj zauważyłem że moje navi nie chce sie wylączyć tzn wyłącze przyciskiem na panelu po lewej stronie gaśnie obraz ale coś słychać nadal że szumi w niej. Pomaga tylko odłączenie aku. Proszę o pomoc.
-
Po włączeniu klimy piszczy pasek Audi B6 Avant AVF
mi piszczało naprężyłem pasek i od tego czasu spokój
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Mój jest z początku maja 2003
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Tzn takie bujanie autem najbardziej odczuwalne na tyłku ? ja wlaśnie takie mam i do tego chrobotanie na jałowym jak wcisne sprzeglo znikaja ale nadal buja. tak takie objawy co masz to dwumas jest juz niestety do wymiany :/ ale z tym odpalaniem to niestety jeszcze nie doszedłem ... ale wiesz co ? już mam to gdzieś puki się coś bardziej nie rozleci ... wymienisz pół silnika i będzie dalej to samo.Stawiam jeszcze na pompki bo niestety komputer wszystkiego nie powie a jak dasz do regeneracji to tez nie wiadomo czego można się spodziewać .Moim zdaniem jak nic poważnego się nie dzieje i auto jezdzi to nie trzeba wszystkiego brać do głowy bo może od tego rozboleć Dokładnie ale weź pod uwage jeszcze górną część motorowni wałek i szklanki.
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
poduchy mam nowe z aso i nic sie nie poprawiło. na vagu obroty na rozgrzanym skacza i wracaja spowrotem 860-903 i przy tym trzesie i chrobotanie dwumasy. Pompki hmm korekcje nie maja powyzej nawet 0.50. pozostaje u mnie dwumas. Ja mam troche inne to zapalanie na cieplym przekrecam kluczyk nawet nie na jedna sekunde pol sekundy i pali ale przy tym czuje na tyłku takie bujniecie.
-
witam zapalil mi sie check engine 1.9 tdi avf a4 b6
Wymień czujnik i obserwuj czy check nadal sie pojawi. Błąd sporadyczny ale u mnie po wykasowaniu powracał ale Check sie nie pojawiał, po wymianie czujnika juz sie nie pojawia i czujnik tylko i wyłącznie z ASO
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Tzn takie bujanie autem najbardziej odczuwalne na tyłku ? ja wlaśnie takie mam i do tego chrobotanie na jałowym jak wcisne sprzeglo znikaja ale nadal buja.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
gregor tak sie sklada ze bede nie długo szedł w moc 200 ps i egr bedzie zbędny tak samo jak kat.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
najlepsze jest to że jak przekręcam kluczyk to niema checka mam kolorowy fis tzn jak robiłem test zegarami przez vaga to sie zapalał ale przed odpalaniem silnika nie zapala się. a o rure chodzi mi taką jak tutaj na zdjęciu tylko do AVF P2P http://www.aditech.net.pl/zdjecia/AT-FL_EGR-VAG8.jpg
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ma ktoś sprawdzony sklep gdzie mozna dostać gotowy zestaw do zaślepienia egr i po wymontowaniu całego zaworu założyć kawałek rurki z nierdzewki i dać kolanko ? silnik avf z 2003 roku wywali mi błąd check jak tak zrobie ?
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Mialeś drgania na jałowym jak był rozgrzany czy tez na zimnym ?
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Ja mam nowy akumulator i jest to samo co na starym który jest z 2007 roku. W sklepie było sprawdzane ładowanie itd i wszystko jest ok. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Egon z której części silnika Ci grzechocze? Bo mi grzechocze pomiędzy skrzynia s silnikiem. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
Brakuje 15koni - wykres z hamowni
Dokładnie ja rok swojego mierzyłem AVF seria 131 km a wypluło 136 przebieg blisko 300 tyś. Ciekawi mnie ile mial po wyjeździe z fabryki.
-
końcówki drążków
końcówki, amory ewentualnie maglownica.
-
[BRB] (logi) trzęsie budą
Korekcje są ok. Tylko grupa 23 mnie zastanawia a dokładnie to że jak jest minus to pompki mają za mało paliwa ale niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie. To że lekko podkapca to nic złego. Trząść przy zapalaniu może od zużytego koła dwumasowego lecz nie koniecznie...
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Od avf wytrzmuje sprzegło 420 niutów a to jest coś koło 200 kuca. i daj znać czy coś się zmieniło bo też stoje przed tym dylematem ale kiepsko z gotówką..
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
Według mnie bardziej chodzi tutaj o sprężyny w środku dwumasy.